tabletki anty...a zatrzymanie okresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki anty...a zatrzymanie okresu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: tabletki anty...a zatrzymanie okresu

Dziewczyny mam do was pytanie a zarazem proszę o pomoc... od paru dni biorę tabletki anty YASMINELLE, pierwsza tabletkę wzięłam pierwszego dnia okresu, niestety na drugi dzień tego okresu już nie miałam. CZY TO NORMALNE? dodam też że towarzyszą mi zawroty głowy i odruchy wymiotne po zjedzeniu czegokolwiek... Wiem że tabletki anty mogą mieć takie skutki ale martwi mnie trochę to zatrzymanie okresu....Czy powinnam się martwić? Czy któraś z was tak miała?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki anty...a zatrzymanie okresu

masz zle dobrane tabletki. pojdz do lekarza i poinformuj go.. da Co inne smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

nie wiem... brałam już wcześniej 3 opakowania i wszystko było ok

4 Ostatnio edytowany przez olkkaa (2008-08-06 22:45:33)

to coś jest nie w porządku, ponieważ skutki uboczne (jeśli tabletki są źle dobrane) pojawiają się w pierwszym miesiącu, czyli już po pierwszym opakowaniu.  lepiej idź do lekarza powiedz co i jak i na pewno znajdzie jakieś rozwiązanie :-)

5

Ale skoro to jest twoje, kolejne opakowanie, to przecież tabletkę bierzesz nie w pierwszy dzień okresu ale po 7dniowej przerwie. Chyba, że coś źle zrozumiałam..

6

Albo zrób najpierw test ciążowy bo masz takie objawy, ja zaszłam w ciąże zarzywając tabletki więc lepiej sprawdz.

7

ja chyba też coś źle zrozumiałam i zgadzam się z tobą Dadzik555  7 dni przerwy i następne opakowanie

8

Ja tez gdy tylko wezme w tabletke, po 7 dniach przerwy okres ustaje. Ale martwi mnie to że nie miałam okresu a tabletki już odstawiałam.

9

Ej czegos tu nie rozumiem...przeciez przy tabsach okres sie ma z odstawienia, to jak ty kasiu bralas tabletki pierwszego dnia okresu?

10 Ostatnio edytowany przez Papalina (2010-06-08 15:19:15)

Odgrzebałam ten temat, bo własnie mam podobną sytuację - nie stosowałam wcześniej tabletek antykoncepcyjnych - żadnych, 3 dni temu zaczął mi się okres, więc wzięłam pierwsza tabletkę z opakowania Yasminelle...i już następnego dnia moje krwawienie było śladowe, a dziś już tak jakby mi się okres skończył. Zastanawiam się czy to się zdarza? Nie mam żadnych skutków ubocznych, czuje się świetnie, tylko ten krótki okres mnie martwi...Czy powinnam się skonsultować z ginekologiem?

11

Witam.
5-6 miesięcy temu, przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. Raz, lub dwa miałam okres, a teraz nie miałam okresu ok. 2 miesięcy i chciałam sobie go wywołać biorąc tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 przez 7 dni. W poniedziałek wzięłam ostatnią i okresu jak nie było, tak nie ma.

12

Brawo. Samodzielne wywoływanie okresu "mądrymi" sposobami - bardzo rozsądnie. Bo hormony to oczywiście cukierki...
Kiedy nie ma się okresu, to robi się test ciążowy (jeśli współżyłaś) i idzie się do ginekologa.

13

Myślę, że tylko ginekolog Ci pomoże. Nie można tak sobie brać tabletek antykoncepcyjnych, to nie są cukierki.

14

I właśnie dziewczyny tak robią, że leczą się na własną rękę. A przecież nasze ciało jest bardzo ważne, delikatne i trzeba chodzić do specjalisty jeśli coś nam nie gra.

15

Cześć. Mam ten sam problem co kasia2 , dostałam dziś okres,wzięłam (pierwsza w swoim życiu) tabletkę anty, wieczorem okresu nie było. Czy to mozliwe żebym miała okres trwajacy ok 3h? Czy tabletki mogły go zachamować?

16

Witam. Mam podobny problem tylko ja nie miałam okresu od prawie 12 tygodni, kiedy go w końcu dostałam trwał od soboty rana do poniedziałkowego popołudnia ( w sobote również zaczęłam brać tabletki anty), w niedziele nie mogłam wstać z łóżka tak mnei bolał brzuch. Myślicie ze to od tych tabletek ? pozdrawiam

17

Wstępnie należy podkreślić że przy braniu tabletek anty nie ma okresu czy miesiączki tylko krwawienie z odstawienia hormonu. I żadnymi hormonami niw wywołujesz miesiączki. Żeby powiedzieć że była miesiączka trzeba być pewnym ze w cyklu była owulacja jak jej nie było i nie były zażywane hormony to zapewne jakiekolwiek krwawienie nie jest miesiączką tylko krwawieniem miedzy cyklicznym po cyklu bezowylacyjnym a takowe krwawienie może trwać nawet tylko kilka godzin.

18

Witajcie smile

Jeśli chodzi o mnie ja dostałam hormony,właśnie dlatego że
miałam obfite miesiączki,bolesne i kończące się anemią
w kierunku szpiku kostnego. Lekarz Ginekolog poinformował
mnie,że gdy tylko będę bardziej krwawić ,jak podał przybliżenie
do ilości podpasek na dzień,to mam się od razu zgłosić do niego nawet
bez rejestracji. Po raz pierwszy zaczęłam brać hormony o nazwie
Madinette. W pierwszym tygodniu 3 dni dosyć spokojne z lekkimi
bólami brzucha. Kolejne dni to ,śpiąca i większe bóle brzucha,jajników.
Potem uczucie ,jakby mój brzuch był nadmuchiwany,mało jadłam
a czułam się napchana... acha i w drugim tygodniu, były plamienia.

Ot i wszystko Pozdrawiam. Powiem wam że gdybym nie musiała
brać ich, sama nigdy nie wzięłabym tego do ust.

Dobrej nocy.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki anty...a zatrzymanie okresu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018