Temat: Bioderma Sensibio DS antybakteryjny żel oczyszczający do mycia twarzy

Bioderma Sensibio DS antybakteryjny żel oczyszczający do mycia twarzy

http://img397.imageshack.us/img397/9861/biodermarv8.jpg

Opis Producenta :

Sensibio DS antybakteryjny żel oczyszczający do mycia twarzy to żel oczyszczający do skóry wrażliwej, zaczerwienionej i łuszczącej się szczególnie na tłustych, podrażnionych partiach twarzy: skrzydełkach nosa, brwiach, czole i brodzie. Sensibio DS Gel Moussant zapewnia delikatne oczyszczanie skóry podrażnionej, tłustej i łuszczącej się. Sensibio DS Gel Moussant zawiera specjalne aktywne składniki zwalczające rozrost mikroorganizmów, czynników podrażniających odpowiedzialnych za pogarszanie stanu skóry.Jego bardzo łagodna baza myjąca i fizjologiczne pH nie naruszają równowagi skóry.

Moja recenzja

Mogę ująć to tak - szukajcie a znajdziecie smile Bardzo długo szukałam jakiegoś dobrego żelu do mycia twarzy, który po pierwsze by mi jej nie wysuszył, po drugie zmywał dobrze makijaż, po trzecie nie powodował powstawania zaskórniaków ani innych świństw. Przerobiłam już chyba wszystko co można było przerobić i po jakichś miesiącach, ba latach poszukiwań w końcu trafiłam przez przypadek na Bioderma Sensibio DS. Jestem zachwycona, używam go już od pół roku i nie mam zamiaru przestać. Skóra jest  fantastycznie oczyszczona, gładziutka i nie wysuszona. Zaskórników też jakby mniej - aczkolwiek jeszcze się jakiś parszywiec o czasu do czasu pojawia. Myślę, że mogę go polecić. Kosztuje około 50 złotych i mi ta tubka starczyła na pół roku wiec wbrew pozorom sie bardzo opłaca

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.
Reklama
Zobacz podobne tematy :