Temat: AA Oceanic płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

AA Oceanic płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

http://img262.imageshack.us/img262/3236/productui0.jpg

Opis producenta
AA Oceanic Therapy Oczyszczanie i Tonizacja płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy zawiera struktury miceli, które bardzo dokładnie wychwytują zanieczyszczenia z powierzchni skóry i usuwają makijaż. Płyn zapewnia wysoką skuteczność oczyszczania skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Płyn micelarny AA Oceanic zawiera kwas hialuronowy, który działa intensywnie nawilżająco, oraz a d-pantenol dodatkowo regeneruje skórę i przyspiesza łagodzenie stanów zapalnych.

mój opis

W sumie to pierwszy raz postanowiłam wypróbować w ogóle płyn micelarny zamiast wody z jakimś mydełkiem i jestem pozytywnie zaskoczona. Uzywam tego płynu od miesiąca i skóra jest po nim jakby troszkę gładsza, stonizowana i mniej przesuszona niż po żelach do mycia twarzy które używałam do te pory. Dlatego myślę, że warto go wypróbować. Moze żadna jakas rewelacja rewelacji - ale przynajmniej jakiś przyzwoity[ tez cena przyzwoita kupiłam go za 16 złotych]całkiem kosmetyk do czyszczenia buzi

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: AA Oceanic płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Ten płyn, którego ja używam wygląda troszkę inaczej ale też jest z Oceanica.
Muszę powiedzieć, że bardzo długo używałam wszelkiej maści mleczek do demakijażu. Oczy mi się zawsze czerwieniły i łzawiły. Wyobraźcie sobie, że uważałam to za normalne....
Całą moją (nie)wiedzę o demakijażu przewrócił do góry nogami artykuł w Wysokich Obcasach, z którego dowiedziałam się o istnieniu płynu micelarnego. Pierwszy płyn jaki kupiłam był z Vichy - super, ale cena nie na moją kieszeń. Potem kupiłam z Dermiki, ale pod koniec buteleczki oczy zaczynały mi już się czerwienić jak przy mleczkach. Odkryłam płyn AA- stosuję od wielu miesięcy już, nie mam żadnych podrażnień, cena przystępna (poniżej 15 zł,a w porywach poniżej 10zł za 200 ml).
Polecam !

dam radę
Odp: AA Oceanic płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Wielokrotnie probowalam roznych plynow i mleczek do demakijazu oczu i twarzy i niestety ciagle cos sie dzialo z  moimi oczami. I  wlasnie   metoda POSZUKIWAN  odnalazlam dla siebie idealny preparat do  demakijazu oczu i twarzy.Jest to  napar z ZIELONEJ HERBATY.  Naprawde doskonaly plyn. Nie powoduje zadnych podraznien , swietnie usuwa tusz i cienie. Bardzo korzystnie wplywa na wyglad cery. Nadaje sie do kazdego typu cery. Uwazam , ze jest to naprawde REWELACJA.

Reklama