Temat: ALPHOL OMEGA PLUS - TABLETKI NA URODĘ

ALPHOL OMEGA PLUS - TABLETKI NA URODĘ

http://img239.imageshack.us/img239/5508/alpholbr9.jpg


Opis producenta:
Alphol omega plus jest niezbędnym elementem nowoczesnego stylu życia. Efektem działania Alpholu omega plus jest piękna skóra, świetna figura i doskonałe samopoczucie.
Formuła Alpholu omega plus  została opracowana zgodnie z założeniami diety śródziemnomorskiej, której korzystny wpływ na zdrowie i urodę jest powszechnie znany.
Składniki Alpholu omega plus działając od wewnątrz odżywiają, regenerują i chronią wszystkie warstwy skóry, także te, do których nie docierają tradycyjne kosmetyki. Skóra staje się jędrna, gładka, dobrze nawilżona. Cera odzyskuje świeżość i młodszy wygląd. Poprawia się także kondycja włosów i paznokci.
Alphol omega plus szczególnie zalecany jest dla osób, które:
nie mają czasu na jedzenie, piją dużo kawy,
przebywają wklimatyzowanych pomieszczeniach,
mają wyczerpującą pracę,
żyją wstresie, nie dosypiają, zażywają leki,
odchudzają się,
nie spożywają ryb iich przetworów,
są wegetarianami
Alphol omega plus jest "kosmetykiem doustnym" w kapsułkach, który dostarcza poprzez krew materiał budulcowy, czyli nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) oraz konieczne antyoksydanty do wszystkich warstw skóry. Dzięki temu skutecznie odżywia skórę i odbudowuje jej struktury tam, gdzie nie docierają tradycyjne kosmetyki. Działa też ochronnie, gdyż zapobiega powstawaniu nowych uszkodzeń związanych z wiekiem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.


Moja opinia:

Moim problemem byłą właśnie praca w klimatyzowanym biurze. Miałam przesuszoną skórę, ze stresu na twarzy pojawiały mi się wypryski.Nigdy nie miałąm czasu na zdrowe jedzenia, no i poszłam po najmniejszej linii oporu i zaczęłam od tabletek. Przyznam, że po poprawie wyglądu cery dotarło do mnie jak ważne jest to co jemy, że nasza uroda nei zależy od drogich kremów, ale od naszego pokarmu. No i to spowodowało, że zmobilizowałam się też do zmiany trybu życia ale i odżywiania.Alphol zazywam od czasu do czasu, bo dzięki niemu cera nabiera promienności.Bardzo fajny preparat witaminowy!

Zobacz podobne tematy :