Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

W dzisiejszych czasach nagość nie jest niczym nadzwyczajnym, filmy,reklamy a nawet często teledyski są naszpikowane nagością i erotyzmem. Nie oceniam czy to dobrze, czy źle ale faktem jest ze zdecydowaną większość w tym stanowią kobiety (ostatnio widziałam nawet reklamę w gazetce jakieś tam baterii łazienkowej ze zdjęciem nagiej kobiety - oczywiście nie całkiem nagiej ale w takiej pozie która zasłaniała "strategiczne " miejsca smile
Przyznam szczerze, że trochę ubolewam nad tym bo i owszem kobiety uchodzą za tą piękniejsza płeć ale ja z wielką chęcią popatrzyłabym sobie też na fajnego faceta w jakiejś ładnej pozie. Osobiście uważam że zadbane męskie ciało jest równie piękne jak ciało kobiety i w takiej reklamie np kabiny prysznicowej albo dajmy na to płytek łazienkowych zobaczyłabym jakiegoś pana wink cóż... może kiedyś zmieni się podejście do tematu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
display napisał/a:

W dzisiejszych czasach nagość nie jest niczym nadzwyczajnym, filmy,reklamy a nawet często teledyski są naszpikowane nagością i erotyzmem.

No właśnie. Niby wszyscy tacy święci i oburzają się na otwartą seksualność, a tymczasem wszędzie pchają nagość.



(ostatnio widziałam nawet reklamę w gazetce jakieś tam baterii łazienkowej ze zdjęciem nagiej kobiety - oczywiście nie całkiem nagiej ale w takiej pozie która zasłaniała "strategiczne " miejsca smile

To mnie zastanawia, bo baterię wybierają głównie kobiety. Dlaczego kobieta reklamuje baterię? Może właśnie powinien być jakiś ekstra facet-model? A może James Bond, czy ten aktor z Ocean Eleven co ma żonę prawniczkę, co kobiety go w rankingach seksualności wybierały?


Przyznam szczerze, że trochę ubolewam nad tym bo i owszem kobiety uchodzą za tą piękniejsza płeć ale ja z wielką chęcią popatrzyłabym sobie też na fajnego faceta w jakiejś ładnej pozie.

No właśnie. Może ta bateria by się lepiej sprzedawała?



Osobiście uważam że zadbane męskie ciało jest równie piękne jak ciało kobiety i w takiej reklamie np kabiny prysznicowej albo dajmy na to płytek łazienkowych zobaczyłabym jakiegoś pana wink cóż... może kiedyś zmieni się podejście do tematu.

Pewien gej zapytany czy jak widzi zdjęcie kobiety, to czy czuje jakieś emocje odpowiedział:  "Nie czuję, nie podnieca mnie to. To tak jakbyś Ty patrzył na pięknego konia czy psa. Możesz podziwiać urodę, ale tylko tyle. "

Drugi punkt, powiedzenie:     "Mężczyźni reagują na to, co widzą, a kobiety na to, co słyszą. Dlatego mężczyźni kłamią, a kobiety się malują. "

Jeśli w reklamie jest naga kobieta, to heteroseksualni mężczyźni na nią reagują automatycznie emocjami. Ale czy jeśli w reklamie będzie nagi mężczyzna, tak jak powiedziałaś np. reklamując kabinę przysznicową, to ten widok zadziała na emocje kobiety? Może nie...?


Dla kobiet robią tak:

https://www.olfaktoria.pl/uploads/images/artykuly/2014/10/mezczyzni-reklamujacy-damskie-perfumy-brad-pitt-reklama-chanel-no5.jpg

a jeśli pójdą w takie tony:

https://i.wpimg.pl/730x0/m.gadzetomania.pl/reklama1-50e82cdcc1c5c982f963b14.jpg

https://venturebeat.com/wp-content/uploads/2012/07/old-spice-guy.jpg

to słychać głosy oburzenia.... nawet nie wiem dla kogo ta reklama OldSpice była. Dla mężczyzn czy kobiet?

3

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Reklama OldSpice to był przebłysk geniuszu, który uratował markę która była już do zaorania.

Czy nie ma męskiej nagości? Jest dużo, może nie w reklamie blachodachowki ale w filmach i serialach męskich ciałek nie brakuje.

4 Ostatnio edytowany przez Legat (2023-03-18 09:54:00)

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Problem w tym, że męska nagość nie wiąże się z konsumpcją. smile W modzie też przyjęło się kobiety rozbierać, a mężczyzn ubierać.

5

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Mnie ta reklama denerwuje. Koń wystraszony, facet za duży w stosunku do wierzchowca- zasada 20%. Jeżeli nie ma się nóg w strzemionach (np. do róznych akrobacji) strzemiona powinny być podciągnięte.
Niesmaczą mnie też reklamy ze "słodkimi" buldożkami, cziłkami itp. Po co propagować patologie?

6

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
M!ri napisał/a:

Reklama OldSpice to był przebłysk geniuszu, który uratował markę która była już do zaorania.

Czy nie ma męskiej nagości? Jest dużo, może nie w reklamie blachodachowki ale w filmach i serialach męskich ciałek nie brakuje.

I całe szczęście.
To moja ulubiona marka kosmetyków na co dzień.
Żadna inna nie ma takich zapachów.
Jak kupisz niebieskiego adidasa, to on pachnie tak samo jak niebieska Rexona/nivea czy każda inna marka.
A w OldSpice ma faktycznie oryginalne te zapachy.

7

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
Legat napisał/a:

Problem w tym, że męska nagość nie wiąże się z konsumpcją. smile W modzie też przyjęło się kobiety rozbierać, a mężczyzn ubierać.

I nad tym ubolewam właśnie. Cały czas pokutuje stereotyp  tak jak wcześniej napisał Gary, że panowie lubią patrzeć a panie słuchać,  trochę to już chyba nieaktualne bo dlaczego panie miałyby nie lubić patrzeć? Każdy lubi a kobietom jakby odbiera się tę możliwość

8

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Jak dla mnie powod jest taki, ze kobiety sa wizualnie bardziej atrakcyjne niz mężczyzni (zaznaczam, ze nie jestem homoseksualna).
Po prostu, ihmo, kobiety maja ładniejsze ciało, może reklamodawcy podzielają ten pogląd ;p

9

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Wszystko wynika z badań. Mężczyźni na widok atrakcyjnej kobiety są bardziej podatni na nieprzemyślane decyzje zakupowe i bardziej skonni wydać więcej a nawet wziąć większy kredyt. W sumie to w interesie mężczyzn jest aby kobieca nagość zniknęła z reklam aby w ten sposób nimi nie manipulowano wink

10

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
Alika_ napisał/a:

Jak dla mnie powod jest taki, ze kobiety sa wizualnie bardziej atrakcyjne niz mężczyzni (zaznaczam, ze nie jestem homoseksualna).
Po prostu, ihmo, kobiety maja ładniejsze ciało, może reklamodawcy podzielają ten pogląd ;p

Tutaj się nie zgadzam, zadbany, dobrze zbudowany mężczyzna jest mega seksowny. Bardziej skłonna byłabym uwierzyć w to, że wszechobecna nagość kobiet spowodowana jest może tym że twórcami większości filmow teledysków itp są mężczyźni i dlatego wszędzie wpychają kobiety. Robią to dla siebie

11

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
Alika_ napisał/a:

Jak dla mnie powod jest taki, ze kobiety sa wizualnie bardziej atrakcyjne niz mężczyzni (zaznaczam, ze nie jestem homoseksualna).
Po prostu, ihmo, kobiety maja ładniejsze ciało, może reklamodawcy podzielają ten pogląd ;p

Zgadzam się smile

12

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
display napisał/a:
Alika_ napisał/a:

Jak dla mnie powod jest taki, ze kobiety sa wizualnie bardziej atrakcyjne niz mężczyzni (zaznaczam, ze nie jestem homoseksualna).
Po prostu, ihmo, kobiety maja ładniejsze ciało, może reklamodawcy podzielają ten pogląd ;p

Tutaj się nie zgadzam, zadbany, dobrze zbudowany mężczyzna jest mega seksowny. Bardziej skłonna byłabym uwierzyć w to, że wszechobecna nagość kobiet spowodowana jest może tym że twórcami większości filmow teledysków itp są mężczyźni i dlatego wszędzie wpychają kobiety. Robią to dla siebie

Jak kupić olej do silnika jeśli nie reklamuje go półnaga dziewoja ja się pytam?

13

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Ale czy to musi być brzydka wystraszona chabeta? Jakby tego facia na folbluta wsadzili to ten by go zabił.
Mnie  ładny koń bardziej by zachęcił do zakupu.

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

A na co mi roznegliźowani mężczyźni?
Przecież to odpychające....jak ten Murzyn że powyższych zdjęć.

15

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
zwyczajny gość napisał/a:

A na co mi roznegliźowani mężczyźni?
Przecież to odpychające....jak ten Murzyn że powyższych zdjęć.

No dla ciebie odpychające bo jesteś facetem, dla mnie jako kobiety niekonieczne nadzy lub półnadzy mężczyźni są odpychający, dość mam za to wszechobecnych roznegliżowanych kobiet

16 Ostatnio edytowany przez rossanka (2023-03-26 09:19:59)

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Oprócz płci chodzi tu też o piękno. Gdyby w reklamie baterii występowała starsza, ale i brzydka, zapuszczona i zaniedbana kobieta, jaki byłby efekt?

Z resztą uroda wiele determinuje. Weźmy takie filmy romantyczne, on , ona, piękni, z błyskiem w oku o gęstych włosach. Obsadźmy teraz w jakimś romansie przeciętnego Karola, 40plus, brzuszek, łysina i owłosione plecy, i Dankę, 40 plus, 30 kg nadwagi, z owłosionymi nogami i brodawką na czubku nosa. Inny byłby już odbiór filmu.

Z resztą u dzieci tak samo. W produkcjach dla dzieci,  albo reklamach Smyka-wystepują tylko ładne dzieci.
Idąc dalej, zwierzeta- też, reklama Pedigree-dobiera się rasowe, młode  psy o błyszczącej siersci i bialutkich zębach. Jakiś nie widać starego, wylysialego kundla o mętnych oczach i żółtych, niekompletnych zębiskach.

Co do płci, to myślę jak Miri, że po prostu na mężczyzn bardziej działa w reklamie obraz niż na kobiet y i ladna modelka podświadomie sprawi, że kupi on makaron, baterie czy cokolwiek.
Na kobietę, nie wiem, czy na jej decyzje kupna danego makaronu miałby wpływ wystepujacy w reklamie DonJuan.

17

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
rossanka napisał/a:

Oprócz płci chodzi tu też o piękno. Gdyby w reklamie baterii występowała starsza, ale i brzydka, zapuszczona i zaniedbana kobieta, jaki byłby efekt?

Z resztą uroda wiele determinuje. Weźmy takie filmy romantyczne, on , ona, piękni, z błyskiem w oku o gęstych włosach. Obsadźmy teraz w jakimś romansie przeciętnego Karola, 40plus, brzuszek, łysina i owłosione plecy, i Dankę, 40 plus, 30 kg nadwagi, z owłosionymi nogami i brodawką na czubku nosa. Inny byłby już odbiór filmu.

Z resztą u dzieci tak samo. W produkcjach dla dzieci,  albo reklamach Smyka-wystepują tylko ładne dzieci.
Idąc dalej, zwierzeta- też, reklama Pedigree-dobiera się rasowe, młode  psy o błyszczącej siersci i bialutkich zębach. Jakiś nie widać starego, wylysialego kundla o mętnych oczach i żółtych, niekompletnych zębiskach.

Co do płci, to myślę jak Miri, że po prostu na mężczyzn bardziej działa w reklamie obraz niż na kobiet y i ladna modelka podświadomie sprawi, że kupi on makaron, baterie czy cokolwiek.
Na kobietę, nie wiem, czy na jej decyzje kupna danego makaronu miałby wpływ wystepujacy w reklamie DonJuan.


Czyli tak pół żartem pół serio twórcy reklam uważają mężczyzn za bezmyślnych samców którym wystarczy pokazać kawałek kobiecego ładnego ciała i już kupią wszystko;) :,D

18

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
display napisał/a:
rossanka napisał/a:

Oprócz płci chodzi tu też o piękno. Gdyby w reklamie baterii występowała starsza, ale i brzydka, zapuszczona i zaniedbana kobieta, jaki byłby efekt?

Z resztą uroda wiele determinuje. Weźmy takie filmy romantyczne, on , ona, piękni, z błyskiem w oku o gęstych włosach. Obsadźmy teraz w jakimś romansie przeciętnego Karola, 40plus, brzuszek, łysina i owłosione plecy, i Dankę, 40 plus, 30 kg nadwagi, z owłosionymi nogami i brodawką na czubku nosa. Inny byłby już odbiór filmu.

Z resztą u dzieci tak samo. W produkcjach dla dzieci,  albo reklamach Smyka-wystepują tylko ładne dzieci.
Idąc dalej, zwierzeta- też, reklama Pedigree-dobiera się rasowe, młode  psy o błyszczącej siersci i bialutkich zębach. Jakiś nie widać starego, wylysialego kundla o mętnych oczach i żółtych, niekompletnych zębiskach.

Co do płci, to myślę jak Miri, że po prostu na mężczyzn bardziej działa w reklamie obraz niż na kobiet y i ladna modelka podświadomie sprawi, że kupi on makaron, baterie czy cokolwiek.
Na kobietę, nie wiem, czy na jej decyzje kupna danego makaronu miałby wpływ wystepujacy w reklamie DonJuan.


Czyli tak pół żartem pół serio twórcy reklam uważają mężczyzn za bezmyślnych samców którym wystarczy pokazać kawałek kobiecego ładnego ciała i już kupią wszystko;) :,D

To nie ja napisałam:)
Ale coś w tym jest.
Piękna, młoda, seksowna kobieta to jest to, chociażby na obrazku.
Co to za zakład samochodowy bez gołej baby na kalendarzu?

19

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Jako uobrazowienie kobiecych fantazji zazwyczaj przedstawia się strażaka z wytryskiem, oczywiście z sikawki, tj. pożarniczej wink

20

Odp: Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni
display napisał/a:

Czyli tak pół żartem pół serio twórcy reklam uważają mężczyzn za bezmyślnych samców którym wystarczy pokazać kawałek kobiecego ładnego ciała i już kupią wszystko;) :,D

To nie twórcy reklam tylko udowodniono że tak jest w eksperymencie wink

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wszechobecna nagość kobiet...A gdzie mężczyźni

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024