Podglądanie masturbujących się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Podglądanie masturbujących się

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Podglądanie masturbujących się

Mam pytanie. Bo wydaje się to chyba oczywiste, że jak facet zobaczy kobietę bez ubrań, która się masturbuje, to się podnieci, i chciałby sobie popatrzeć hehe, a czy wy kobiety, czy jak byście podobnie nakryły masturbującego się mężczyznę, to czy tak samo czułybyście się podniecone i chciałybyście sobie z ukrycia popatrzeć?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Zakochena87 (2022-01-01 02:07:15)

Odp: Podglądanie masturbujących się

Popatrzeć to za nudne, my kobiety, najchętniej rozerżnęłybyśmy mu przyrodzenie scyzorykiem wykorzystując element zaskoczenia! To są prawdziwe emocje! Sperma jest przereklamowana, niech mu siusiak tryska krwią!

Odp: Podglądanie masturbujących się

Jak w tamatm matrixie bylem kobieta to pamietam tylko ze jak kretyn jechal przy mnie na recznym to wydawalo mi sie ze chce rozpalic ogien krzesiwem , robilo mi sie go zal i musialam go jakos podpalic. Trwalo to kilka lat  czesto zmieniałam otoczenie czasem kraj az w koncu znalazłam normalnego samca bylsmy szczesliwi do czasu az mnie znalezli. W tym matrixie jestem facetem i masturbująca sie kobieta jest ok natomist facet z parku z dziecinstwa ledwo przezyl i juz nie ma czym iskrzyc także ten.....nie zna zycia ten co sie nie naciął/ rozciął czy jakos tak to szło;)

Ad Zakochena87 Scyzoryk czesto szarpie rane gosciu moglby uciec zanim zrobisz pelny ruch reka mysle ze brzytwa gladziej i szybciej wykonasz manewr rozciecia...kolega co oglada dużo filmów polecał .

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Podglądanie masturbujących się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021