Czy jest ktos kto ma podobne problemy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Czy jest ktos kto ma podobne problemy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy jest ktos kto ma podobne problemy?

Witam.
Mam pytanie. Czy jest tu ktos kto chcialby sie zapoznac nawet przez internet kto ma podobne problemy jak ja czyli chodzi o nerwice i te sprawy? Stwierdzilem ze zawsze mozna by pogadac o tym jak sie zyje w tym swiecie z taka choroba i jak sobie z nia radzic no i oczywiscie mozna by porozmawiac tak poprostu o zyciu... Osobiscie teraz choroba raczej mi nie przeszkadza, bardziej wlasnie samotnosc mnie rozwala i nie chce zostac sam na tym swiecie.

Jesli chodzi o mnie to aktualnie pracuje tylko, nic wiecej. Po pracy wiadomo jakies zakupy i klub fitness jesli jest czas i pieniadze smile Cos tam czasami poczytam na temat medycyny i nie tylko cos ugotuje itp.

Niestety tez jestem osoba ktorej pandemia odebrala duzo takze w pewnym sensie przyjaciol dlatego jesli ktos jest w podobnej sytuacji to chetnie pogadam wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jest ktos kto ma podobne problemy?
Pawl1207 napisał/a:

Witam.

Jesli chodzi o mnie to aktualnie pracuje tylko, nic wiecej.

Hej, u mnie podobnie. Już się już nawet nie spinam za bardzo, żeby coś więcej. Dlaczego przyjaciele odeszli od Ciebie?

Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz...
Stanisław Lem, Solaris

3

jakpodeszczu napisał/a:
Pawl1207 napisał/a:

Witam.

Hej, u mnie podobnie. Już się już nawet nie spinam za bardzo, żeby coś więcej. Dlaczego przyjaciele odeszli od Ciebie?

Wiesz ja bym chcial cos wiecej ale nie wiem czy to mozliwe...

Znajomi mnie nie tyle opuscili co poprostu przestalem ich miec... no bo jak sie tak konczy to wiadomo ze tak bywa potem z kontaktami hmm

4

Pawl1207 napisał/a:
jakpodeszczu napisał/a:
Pawl1207 napisał/a:

Witam.

Wiesz ja bym chcial cos wiecej ale nie wiem czy to mozliwe...

Znajomi mnie nie tyle opuscili co poprostu przestalem ich miec... no bo jak sie tak konczy to wiadomo ze tak bywa potem z kontaktami hmm

Skoro jeszcze chcesz czegoś więcej, to tylko dążyć do spełnienia. Problem to jest wtedy, kiedy niczego już nie chcesz, nie masz marzeń, chcesz już odejść.

Ty zdecydowałeś, że sobie odpuszczasz znajomych?
Zrobiłam tak, niewiele stracili. Ja za to bardzo dużo.

Jak się tak leży godzinami w nocy, to myśleniem można zajść bardzo daleko i w bardzo dziwne strony, wiesz...
Stanisław Lem, Solaris

5

Ja chce miec znajomych i nawet nie dawno mialem kilku ale powiedzmy ze epidemia zepsula znajomosci... pozatym sie poklucilem itp.

Czyli mowisz ze juz odpuscilas? Ja sie jeszcze nie poddaje ale nie wiem co mam zrobic teraz bo prubuje i nic z tego nie wychodzi, nic a nic.

Duzo razy bylas w psychiatryku? Jak chcesz to mozesz napisac mi priv na maila to najwyzej pogadamy zeby tu nie pisac o tak prywatnych sprawach.

6

Pawl1207 napisał/a:

Ja chce miec znajomych i nawet nie dawno mialem kilku ale powiedzmy ze epidemia zepsula znajomosci... pozatym sie poklucilem itp.

Czyli mowisz ze juz odpuscilas? Ja sie jeszcze nie poddaje ale nie wiem co mam zrobic teraz bo prubuje i nic z tego nie wychodzi, nic a nic.

Duzo razy bylas w psychiatryku? Jak chcesz to mozesz napisac mi priv na maila to najwyzej pogadamy zeby tu nie pisac o tak prywatnych sprawach.

Wiem, że w stanie głębokiego smutku nie nadaje się do ludzi.
Nie wiem czego próbujesz, to zbyt ogólne. .

Stanisław Lem, Solaris

7

jakpodeszczu napisał/a:
Pawl1207 napisał/a:

Wiem, że w stanie głębokiego smutku nie nadaje się do ludzi.
Nie wiem czego próbujesz, to zbyt ogólne. .

Prubuje w sensie ze nie poddaje sie... nadal mam nadzieje...

Ja tez w sumie czasami nie nadaje sie do pewnych rozmow... i choc wygladam na zupelnie zdrowego i normalnego faceta to jestem w rzeczywistosci bardzo zniszczony przez moja historie horoby i to co mnie spotkalo w jej trakcie ;/

8

"Mam pytanie. Czy jest tu ktos kto chcialby sie zapoznac nawet przez internet kto ma podobne problemy jak ja czyli chodzi o nerwice i te sprawy?"

Znalazłam przypadkiem kilka dni temu takie miejsce w internecie gdzie są materiały jak się "odburzać" z nerwic oraz powiązane forum z mnóstwem informacji i grupa na fejsbuku (nie sprawdzałam co tam się dzieje). Jeśli nie znasz to polecam tam zajrzeć. To się nazywa "odburzanie.pl" (główna strona) oraz "zaburzeni.pl" (forum), na pewno znajdziesz tam informację jak się dokładnie nazywała ta grupa na fejsie.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Czy jest ktos kto ma podobne problemy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021