Pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Pomocy

Wczoraj z moim facetem uprawiałam seks przerywany koniec okresu 13 marca a do stosunku doszło 16 czy mogę być w ciąży

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-03-17 15:36:52)

Odp: Pomocy

Móc możesz, nikt ci tu nie powie jakie jest prawdopodobieństwo. A czemu uprawiasz stosunek bez zabezpieczenia skoro nie chcesz bardzo być w ciąży?

3

jjbp napisał/a:

Móc możesz, nikt ci tu nie powie jakie jest prawdopodobieństwo. A czemu uprawiasz stosunek bez zabezpieczenia skoro nie chcesz bardzo być w ciąży?

To moja głupota której bardzo ale to bardzo żałuje.Myślałam żeby wziąć tabletkę ale do wytrysku we mnie nie doszło a pare dziewczyn mówi ze lepiej nie brać jak nie było pełnego stosunku

4

Ja myślę że to zależy na ile ciąża jest u Ciebie wykluczona. Jeśli świat ma serio runąć to już lepiej chyba wziąć (według mnie). Jeśli natomiast masz stabilna sytuację życiową, stabilne finanse, stabilny związek to faktycznie mogę zrozumieć decyzję żeby lepiej nie brać

5

Patrycjaaaaa napisał/a:
jjbp napisał/a:

To moja głupota której bardzo ale to bardzo żałuje.Myślałam żeby wziąć tabletkę ale do wytrysku we mnie nie doszło a pare dziewczyn mówi ze lepiej nie brać jak nie było pełnego stosunku

Przy stosunku przerywanym ZAWSZE mozesz zajsc w ciaze. Zawsze.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

jjbp napisał/a:

Ja myślę że to zależy na ile ciąża jest u Ciebie wykluczona. Jeśli świat ma serio runąć to już lepiej chyba wziąć (według mnie). Jeśli natomiast masz stabilna sytuację życiową, stabilne finanse, stabilny związek to faktycznie mogę zrozumieć decyzję żeby lepiej nie brać

Nie chce mieć dziecka mam szkole

7

Patrycjaaaaa napisał/a:
jjbp napisał/a:

Ile masz lat?

8

Lady Loka napisał/a:
Patrycjaaaaa napisał/a:
jjbp napisał/a:

Ile masz lat?

Prawie 18

9

Patrycjaaaaa napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Patrycjaaaaa napisał/a:

Ile masz lat?

Prawie 18

No to mamę za rękę i wio po tabletkę.
A na drugi raz zapamiętaj sobie dwie rzeczy.
Pierwsza, żeby nie uprawiać seksu bez zabezpiecznia
Druga, że forum jest dla pełnoletnich

10 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-03-17 16:32:55)

Popieram. I potem idź do ginekologa na porządne zwiady w temacie antykoncepcji. Serio, żaden wstyd, każdy się kiedyś musi doedukować w tym zakresie a lepiej zrobić to wcześniej i uniknąć konsekwencji

11

jjbp napisał/a:

Popieram. I potem idź do ginekologa na porządne zwiady w temacie antykoncepcji. Serio, żaden wstyd, każdy się kiedyś musi doedukować w tym zakresie a lepiej zrobić to wcześniej i uniknąć konsekwencji

Napewno już więcej nie będę uprawiać przerywanego straszny stres i nieprzespana noc.Niestety nie mogę powiedzieć mamie bo by mnie z domu wyrzuciła i nawyzywala

12

A jak do tego wgl doszło że był stosunek bez zabezpieczenia?

13

Patrycjaaaaa napisał/a:
jjbp napisał/a:

Napewno już więcej nie będę uprawiać przerywanego straszny stres i nieprzespana noc.Niestety nie mogę powiedzieć mamie bo by mnie z domu wyrzuciła i nawyzywala

Ogólnie rzecz biorąc nie ma bezpiecznego seksu bez zabezpieczenia, jedynie ryzyko zajścia w ciążę może być mniejsze lub większe.
Teoretycznie 3 dni po okresie to nie dramat ale ryzyko wciąż jest dlatego jeśli nie jesteś gotowa na dziecko lepiej by było udać jak najszybciej do ginekologa. W ogóle do niego powinnaś wybrać by przekazał Ci odpowiednią wiedzę i zalecenia.

14

jjbp napisał/a:

A jak do tego wgl doszło że był stosunek bez zabezpieczenia?

Strasznie od jakiegoś czasu bolą mnie plecy i poprosiłam chłopaka (ma 27lat)żeby zrobił mi masaż bo po prostu nie mogłam zasnąć przewalalam się strasznie.Chłopak usiadł na dupe i zaczął robił ale później zaczął mnie całować i jakoś wyszło a ja jak ostatnia idiotka uległam jak głupia i się zgodziłam jak ostatnia idiotka

15

Uważam tak samo, ginekolog i wiedza w temacie są niezbędne. Bo teraz postąpiłaś nierozważnie ze stosunkiem przerwanym i nie wykluczone ze kolejny raz postąpisz nierozważnie z tabletkami/prezerwatywa/inna metoda antykoncepcji. Żeby jakakolwiek antykoncepcja była skuteczna to trzeba rozumieć JAK działa i jak się ją stosuje prawidłowo.

16

Na twoim miejscu wziełabym pigułkę.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

17

aniuu1 napisał/a:

Na twoim miejscu wziełabym pigułkę.

Nie mam skąd jej wgl wziąć

18

Do ginekologa po receptę

19

Rozumiem, że mamie nie powiesz, ale po tej całej akcji wybierz się do gina. Daleko masz do urodzin? Bo do lekarza to pewnie z mamą jeszcze, a jeśli ona ma takie podejście, to po antykoncepcję też z Tobą nie pójdzie ( o zgrozo!)
Może weź tego swojego gościa za frak, niech kombinuje tabletkę, wejdź na grupę na FB " aborcja bez granic", albo niech on zagada z koleżanką czy coś.

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

20 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-03-17 17:46:45)

Niestety w Polsce pigułka jest na recepte. Jeśli boisz się iść z rodzicem to trzeba kombinować.. Finalnie lepiej chyba tak niż za kilka miesięcy zakomunikować rodzicom, że jesteś w ciąży. Poproś jakąś koleżankę czy pełnoletnią kobietę z rodziny... Receptę za kilkadziesiąt złotych można dostać przez konsultację online w 30 min.
I bądź przygotowana następnym razem bo nieraz panowie się zapominają. Musisz sama również kwestii antykoncepcji pilnować.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

21

aniuu1 napisał/a:

Niestety w Polsce pigułka jest na recepte. Jeśli boisz się iść z rodzicem to trzeba kombinować.. Finalnie lepiej chyba tak niż za kilka miesięcy zakomunikować rodzicom, że jesteś w ciąży. Poproś jakąś koleżankę czy pełnoletnią kobietę z rodziny... Receptę za kilkadziesiąt złotych można dostać przez konsultację online w 30 min.
I bądź przygotowana następnym razem bo nieraz panowie się zapominają. Musisz sama również kwestii antykoncepcji pilnować.

Wiem napewno ze nie doszedł bo doszedł jakieś 2 min później od wyjścia ze mnie

22

Patrycjaaaaa napisał/a:
aniuu1 napisał/a:

Ale to niczego nie zmienia. Stosunek przerywany na tym polega, że wytrysk jest poza pochwą, a nie jest to metoda antykoncepcji.

23

Lady Loka napisał/a:
Patrycjaaaaa napisał/a:
aniuu1 napisał/a:

Ale to niczego nie zmienia. Stosunek przerywany na tym polega, że wytrysk jest poza pochwą, a nie jest to metoda antykoncepcji.

Mój Boże kochany nie mam jak jej sobie wykombinować

24

Patrycjaaaaa napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Patrycjaaaaa napisał/a:

Mój Boże kochany nie mam jak jej sobie wykombinować

No to jak dalej bedziesz się tu zamartwiać, to za chwilę nie będziesz mieć co kombinować, bo ta tabletka działa tak, że im szybciej tym lepiej. Zostaje Ci liczenie na to, że Twój cykl działa normalnie i nie zaszłaś w ciążę tongue jest w tym jakaś nauczka na przyszłość.

Dziewczyny tutaj napisały Ci bardzo dużo sposobów na zdobycie tej tabletki.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021