Trójkąt - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Trójkąt

Byłam w trójkącie. Byłam pijana. Początkowo było przyjemnie, pozwalałam by mnie macano, potem, gdy mnie rozebrali się wycofałam. Nie wiem jak się teraz ustosunkować do tych facetów, spotykamy się w towarzystwie czasem. Jak samej do tego podejść? Psycholog twierdzi, że tkwię w relacji opartej na braku szacunku, ja podejmuję chęć kontaktu, a oni w zależności od swojego widzimisię. Może to jest denne, że jeszcze po tym wszystkim się do nich odzywam? Nie wiem, jak się do tego ustosunkować.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trójkąt

Nie pij tyle.

3

W jakim celu podejmujesz te próby kontaktu?

4

Zapomnij, do niczego ostrzejszego nie doszło. Kontroluj się z alkoholem.

5 Ostatnio edytowany przez Gary (2020-11-14 17:43:06)

lichocina napisał/a:

Byłam w trójkącie. Byłam pijana. Początkowo było przyjemnie, pozwalałam by mnie macano, potem, gdy mnie rozebrali się wycofałam.

Kobieta zaczęła się bawić, było okej, a potem się wycofała, bo nie było okej.
W czym problem? Może miała rację, bo gdyby dalej się bawiła, to by była nieszczęśliwa.
A może niepotrzebnie przerwała, bo straciła dobrą zabawę.

Nie wiem jak się teraz ustosunkować do tych facetów, spotykamy się w towarzystwie czasem. Jak samej do tego podejść? Psycholog twierdzi, że tkwię w relacji opartej na braku szacunku, ja podejmuję chęć kontaktu, a oni w zależności od swojego widzimisię. Może to jest denne, że jeszcze po tym wszystkim się do nich odzywam? Nie wiem, jak się do tego ustosunkować.

Najpierw pytania:

1. dlaczego przerwałaś?
2. gdybyś nie przerwała, to jak byś się czuła?

Wstępne wnioski:

1. bawiliście się, ale zabawę przerwałaś, więc Ci panowie mogą mieć do siebie pretensje, że nie bawiłaś się dobrze, albo Ty możesz mieć do siebie pretensje, że zepsułaś zabawę; może jednak to była zła zabawa i dobrze że przerwałaś?

2. to nie kontaktuj się z nimi jak nie musisz... zachowuj się normalnie... nie rozumiem gdzie szukasz problemu? chcesz coś wyjaśniać? przepraszać? ustalać jak należy zdarzenia traktować? interpretować?

Dla mnei twój post brzmi tak:

"Hej cześć! Byłam na zabawie andrzejkowej. I taki jeden chłopak poprosił mnie do tańca, zatańczyliśmy. Potem poprosił mnie znowu, ale powiedziałam, że posiedzę przy stoliku. Jak się do tego ustosunkować? Przycholog mówił bla, bla, bla, a ja kontaktuje się z tym chłopakiem, ale on nie odpowiada od razu..."

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

Ale co, czujesz się winna, że im przerwałaś zabawę tym wycofaniem czy co? No przecież mogłaś stwierdzić, że jednak nie chcesz i tyle. To jak ze smakowaniem nowych potraw. Podejmujesz próbę, ale Ci nie smakuje to nie jesz dalej.
Po co się do nich odzywasz? Chcesz się tłumaczyć czy udawać, że nic się nie stało?

7 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2020-11-14 20:01:39)

Przecież nie poszłaś  w tym dalej,  więc olej.  Przepraszam,  ale "nie zaliczyli" Cię więc głowę noś wysoko smile
Na przyszłość,  gdzie się mieszka i pracuje,  ram się "mieczem" nie wojuje.  Interpretacja  dowolna wink

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

8

lichocina napisał/a:

Byłam w trójkącie. Byłam pijana. Początkowo było przyjemnie, pozwalałam by mnie macano, potem, gdy mnie rozebrali się wycofałam. Nie wiem jak się teraz ustosunkować do tych facetów, spotykamy się w towarzystwie czasem. Jak samej do tego podejść? Psycholog twierdzi, że tkwię w relacji opartej na braku szacunku, ja podejmuję chęć kontaktu, a oni w zależności od swojego widzimisię. Może to jest denne, że jeszcze po tym wszystkim się do nich odzywam? Nie wiem, jak się do tego ustosunkować.

No cóż....musisz uważać na przyszłość by już więcej nie przesadzić z alkoholem. A co do tych facetów to zachowuj się tak jakby nic się nie stało. Po prostu nie poruszaj tego tematu.

9

A czego w ogóle chcesz od życia? Bo to zależy. Jak chcesz zabawy, trójkątów i hulania, to się baw. A jak czujesz, że to nie byłaś Ty i alkohol Ci uderzył do glowy, żałujesz, to zachowuj się jak gdyby nigdy nic i po prostu ogranicz picie na imprezach

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018