Zagubiona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Zagubiona

Witam wszystkich na forum.

Mam 25 lat i jestem dziewczyną. Związku nie szukam. Najpierw muszę sama rozwiązać swoje problemy.

Niestety muszę prosić o poradę albo opisanie czegoś w prost. Czego po prostu nie umiem zrozumieć.

Straciłam pracę, nie mam znajomych, brak jakichkolwiek zainteresowań. Tak żyję sobie z dnia na dzień. Co będzie to będzie.

Bardzo mi wstyd z tego powodu. Mam rodzinę,która mnie wspiera. Chce coś zmienić, ale jak coś próbuje to uświadamiam sobie jak wiele nie potrafię, a powinnam. I przestaje cokolwiek robić. Jak ktoś obcy chce mi pomóc to go odpycham nie rozumiem jak tak po prostu można komuś pomóc. Jestem osobą o niskiej samoocenie. No niczym.
Byłam u psychologa i ciężko mi trafić na odpowiedniego.

Przepraszam za błędy. Jeśli ktoś mnie zrozumie, albo chce mi wygarnąć proszę.

Niby chce zapisać się na kurs online ale czy ja wiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zagubiona

Trzeba przełamywać lęki. Przestać się bać. Działać i robić swoje. Nikt mi nie pomoże. Jak sama nie zacznę czegoś robić. To nic nie będzie,a czas leci. Można zadać pytanie: Tylko jak zacząć?

Szkoda, że nikt mi nie odpowiedział.

Smutne czasy. Dużo siły i zdrówka dla wszystkich.

A nick miał być Jeżynka. Bo bardzo lubię jeże, ale coś nie pykło smile

3

Może grupa wsparcia? Koło zainteresowań? Cokolwiek,  do ludzi trzeba wychodzić bo sami nie przyjdą

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

4 Ostatnio edytowany przez Jeżynaa (2020-10-19 21:25:49)

Muszę się przyznać trochę zdziczałam. I nabrałam takich kolców jak jeż w kontaktach z ludźmi. Dobry pomysł. Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć.

A Ty Istotko czujesz się  lepiej już tak troszkę?

5

A może grupowa terapia? Raz że terapia a dwa poznajesz  ludzi z takimi samymi problemami,  otwierasz się dzięki temu na innych

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

6 Ostatnio edytowany przez Jeżynaa (2020-10-19 21:11:15)

Byłam już na takiej terapii grupowej. Dużo mi pomogła. Teraz muszę zająć się sobą. Sama w spokoju. Już wiem, co lubię i będę to pomalutku realizować. Zrobię kurs, a później wyjdę do ludzi. Tak raczej będzie najlepiej.

7

Jeżynaa napisał/a:

Witam wszystkich na forum.

Mam 25 lat i jestem dziewczyną. Związku nie szukam. Najpierw muszę sama rozwiązać swoje problemy.

Niestety muszę prosić o poradę albo opisanie czegoś w prost. Czego po prostu nie umiem zrozumieć.

Straciłam pracę, nie mam znajomych, brak jakichkolwiek zainteresowań. Tak żyję sobie z dnia na dzień. Co będzie to będzie.

Bardzo mi wstyd z tego powodu. Mam rodzinę,która mnie wspiera. Chce coś zmienić, ale jak coś próbuje to uświadamiam sobie jak wiele nie potrafię, a powinnam. I przestaje cokolwiek robić. Jak ktoś obcy chce mi pomóc to go odpycham nie rozumiem jak tak po prostu można komuś pomóc. Jestem osobą o niskiej samoocenie. No niczym.
Byłam u psychologa i ciężko mi trafić na odpowiedniego.

Przepraszam za błędy. Jeśli ktoś mnie zrozumie, albo chce mi wygarnąć proszę.

Niby chce zapisać się na kurs online ale czy ja wiem.

Trenuj sobie obycie z ludźmi tutaj. To jest świetne miejsce bo ludzie fajni i nie mozna usuwać postów smile. Wydaje się niewiele, ale dla człowieka zdziczałego bardzo dużo, bo bezpiecznie, w miarę anonimowo. Co do  kursu, nie czekaj na euforię, pragnienie zdobywania wiedzy, które rozpitoli ci umysł, bo to może nie przyjść w ogóle. Pójdź bez emocji, jedyne na co sobie pozwól to pójście zorganizowanie tego zadania. Kto wie może ci się spodoba. Nie patrz na życie całościowo. Patrz na nie małymi kroczkami. Godzinami, minutami, nie tygodniami, nie miesiącami. Nie oczekuj od siebie tego czego nie umiesz, a pozwól sobie na coś nowego. Nie miej sobie za złe błędów po drodze, to normalne, że one są, bo sa cześcią życia

8 Ostatnio edytowany przez Jeżynaa (2020-10-19 22:14:35)

Co będzie to będzie. Bo jak człowiek się napali. To może się szybko rozczarować. Na spokojnie na luzaku smile

O poszperałam. Gratulacje Ajko smile

9

Jejku. Coś ruszyło dostałam pracę. Więc pomalutku do przodu smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018