znajomość bez przyszłości? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » znajomość bez przyszłości?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: znajomość bez przyszłości?

Cześć, zdecydowałam się zapytać o radę kogoś kto spojrzy na to obiektywnie, bez żadnych uprzedzeń. Poznałam pewnego faceta 3 miesiące temu, poznaliśmy się zupelnie przypadkowo, ale świetnie nam się rozmawiało więc zaproponował mi spotkanie i przy okazji pomoc w mieszkaniu. Dla mnie to było coś nowego że zapraszam nowo poznanego faceta do własnego mieszkania, ale jakoś czułam że jest uczciwym człowiekiem i nie bałam się wcale. Rzeczywiście, przyszedł mi pomóc, pozniej wypiliśmy kawę i tyle smile spotkaliśmy się pozniej jeszcze kilka razy, ale dwa ostatnie spotkania były niestety proponowane przeze mnie. I stąd moje pytanie - bo jest to dla mnie nowa sytuacja, zazwyczaj to faceci namiawiali mnie na randki - czy wypada do niego pisac? Ostatnio proponowal wyjscie na drugi dzien, ale musialam odmowic bo mialam juz plany. Sam sie nie odzywa między spotkaniami, wszystkie plany oprocz tych ostatnich wymyslanych przeze mnie byly ustalane w trakcie spotkań. Cz te moje pisanie moze byc odbierane jako narzucanie sie? Czy pokazalam ze za bardzo sie staram? To naprawde swietny, ogarniety facet i zastanawiam sie jak to najlepiej rozegrac.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » znajomość bez przyszłości?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018