Pomóżmy Michałkowi wygrać LEGO :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pomóżmy Michałkowi wygrać LEGO :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Pomóżmy Michałkowi wygrać LEGO :)

Dotarła do mnie prośba, by pomóc spełnić marzenie pewnego skrzywdzonego przez los chłopca, który wziął udział w konkursie z japońskiego bloga na najlepsze, zbudowane z klocków LEGO autko 4WLC (4 wide lego car) w tematyce driftu. Wygraną jest jeden z trzech wypasionych zestawów nowych klocków. Michałek jest jedynym Polakiem biorącym udział w tym konkursie.

Autko zbudowane przez Michałka to: No.004 / 240sx turbo missile / Builder: Szmita

Aby oddać swój głos należy wejść na tę stronę http://4widelegocars.blog.fc2.com/blog-entry-1421.html (tu po tłumaczeniu z translatora: https://translate.google.pl/translate?h … 1421.html) i na samym dole wybrać nr 4, klikając w kółeczko po lewej stronie autka:

https://puu.sh/GaY7T/46cc7e0d5e.jpg

Potem zejść jeszcze niżej klikając w szary przycisk "Głosowanie" (tu wersja po tłumaczeniu):

https://puu.sh/Gb85n/2d29a7083f.jpg

lub na oryginalnej stronie:

https://puu.sh/Gb88r/d6a44733ba.jpg

Ciebie to kosztuje kilka chwil, w końcu oddanie głosu to ledwie dwa kliknięcia, a radość tego chłopca będzie bezcenna smile. Dla niego LEGO to nie tylko pasja, ale też namiastka beztroskiego dzieciństwa.
Konkurs trwa do 9 sierpnia.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżmy Michałkowi wygrać LEGO :)

Już jest mój głos.
Powodzenia smile

Pycha kroczy przed upadkiem !

3

Załatwione smile

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

4

Chyba zagłosowałem, te ich krzaczki i robaczki lol

5

Mam nadzieję, że mnie się również udało smile ja jeszcze nie bardzo czytać chińskie litery wink

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

6

Jeśli ktoś ma wątpliwości, to można skorzystać z drugiego z podanych przeze mnie linków - ten pokazuje tekst po tłumaczeniu z krzaczków na nasze wink.

W każdym razie w imieniu własnym, Michałka i jego obecnych opiekunów bardzo wszystkim dziękuję. Sama oczywiście także zagłosowałam i zmusiłam do tego wszystkich domowników smile.

Edit:
Buuuu... Widzę, że niestety link po tłumaczeniu już nie działa sad, ale jeśli przeglądarka, z której się korzysta, ma funkcję tłumaczenia, to bez najmniejszego problemu samemu można to zrobić.

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7

Olinka napisał/a:

Jeśli ktoś ma wątpliwości, to można skorzystać z drugiego z podanych przeze mnie linków - ten pokazuje tekst po tłumaczeniu z krzaczków na nasze wink.

W każdym razie w imieniu własnym, Michałka i jego obecnych opiekunów bardzo wszystkim dziękuję. Sama oczywiście także zagłosowałam i zmusiłam do tego wszystkich domowników smile.

Widać gdzieś liczbę oddanych głosów?

8

assassin napisał/a:

Widać gdzieś liczbę oddanych głosów?

Niestety nie. Przypuszczalnie celowo - być może, żeby głosujący nie sugerowali się ilością już oddanych głosów.
Jak próbowałam zobaczyć ile osób zagłosowało na Michałka, to pojawił się komunikat, że tylko administrator widzi tę informację.

Edit:
Widzę, że niestety link po tłumaczeniu już nie działa, a działał na pewno, ale jeśli przeglądarka, z której się korzysta, ma funkcję tłumaczenia, to bez najmniejszego problemu samemu można to zrobić.

9

Ja próbowałam ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
Kliknęłam w kółeczko po lewej stronie ale nic się nie zaznaczyło.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

10 Ostatnio edytowany przez assassin (2020-07-29 10:15:44)

Kleoma napisał/a:

Ja próbowałam ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
Kliknęłam w kółeczko po lewej stronie ale nic się nie zaznaczyło.

Spróbuj na telefonie, bo może na komputerze masz jakiś bloker reklam. Z pierwszego linku, szukasz to auto zaznaczasz, a potem przesuwasz stronę, żeby pokazał Ci się przycisk po prawej stronie u dołu tuż pod listą z samochodami.

Edit. Tak na marginesie, to ten temat powinien być tematem dnia na głównej stronie forum, żeby ludzi zainteresować.

11

Proponuję aby udostępnić tę kampanię na forach społecznościowych np: facebook.

Pycha kroczy przed upadkiem !

12

assassin napisał/a:

Edit. Tak na marginesie, to ten temat powinien być tematem dnia na głównej stronie forum, żeby ludzi zainteresować.

Niestety nie mam takiej mocy sprawczej. Obecnie to system wybiera temat, który cieszy się największą popularnością, choć często mam wątpliwości czy aby na pewno. W każdym razie nie mamy na to wpływu co znajduje się na górze forum jako 'temat dnia', a w sumie szkoda.

Misiulka napisał/a:

Proponuję aby udostępnić tę kampanię na forach społecznościowych np: facebook.

Podsunę ten pomysł smile. Mnie proszono jedynie o pomoc w zakresie, jaki daje nasze forum, więc się nie wychylam.

13

Ok, zrobilam!

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pomóżmy Michałkowi wygrać LEGO :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018