Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?

Od 1,5 miesiąca randkuję i w sumie spotkałem się z 4 kobietami . Dwie poznane na żywo   , a 2 z internetu . Zastanawiam się czy faktycznie panie 30+ , są tak bardzo zajęte pracą , hobby , własnymi sprawami  że spotkanie w tygodniu jest niemożliwe. Zawsze dochodziło do drugiej randki  i o ile w sob/nd panie się chętnie spotykały to w tyg. zero chęci . Doszło  do sytuacji że spotykam się z dziewczyną niby miesiąc , a dopiero 3 razy się widzieliśmy .

Panie z różnych branż / wiek podobny . Dwie same inicjowały rozmowę i nawet po pierwszym spotkaniu pierwsze napisały i wyraziły chęć aby poznawać się dalej . Po mojej propozycji spotkania w tyg zawsze odmowa. Z mojej strony nie było desperacji / nie forsowałem na siłę tych spotkań .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?

Krótko: tak.
Miałam przygody z tinderem, ale bardzo szybko miałam dość z powodu poczucia straty czasu. Ile razy można umawiać się na te kawy, gdy w tym czasie mogłabym pójść na ściankę/squasha/siłownię/whatever czyli ciekawiej i z większym pożytkiem spędzić ten czas.

Wybadaj czym interesuje się dziewczyna i zaproponuj interesującą/nietypową formę spędzania czasu np. strzelnicę. Będziesz miał większą skuteczność, a też dasz się poznać od ciekawszej strony.

3 Ostatnio edytowany przez assassin (2020-06-21 21:44:52)

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?
marioslr napisał/a:

Od 1,5 miesiąca randkuję i w sumie spotkałem się z 4 kobietami . Dwie poznane na żywo   , a 2 z internetu . Zastanawiam się czy faktycznie panie 30+ , są tak bardzo zajęte pracą , hobby , własnymi sprawami  że spotkanie w tygodniu jest niemożliwe. Zawsze dochodziło do drugiej randki  i o ile w sob/nd panie się chętnie spotykały to w tyg. zero chęci . Doszło  do sytuacji że spotykam się z dziewczyną niby miesiąc , a dopiero 3 razy się widzieliśmy .

Panie z różnych branż / wiek podobny . Dwie same inicjowały rozmowę i nawet po pierwszym spotkaniu pierwsze napisały i wyraziły chęć aby poznawać się dalej . Po mojej propozycji spotkania w tyg zawsze odmowa. Z mojej strony nie było desperacji / nie forsowałem na siłę tych spotkań .

Skoro z 30+ lipa, to spróbuj z 30- i tyle, a starszym podziękuj za współpracę...


M!ri napisał/a:

Krótko: tak.
Miałam przygody z tinderem, ale bardzo szybko miałam dość z powodu poczucia straty czasu. Ile razy można umawiać się na te kawy, gdy w tym czasie mogłabym pójść na ściankę/squasha/siłownię/whatever czyli ciekawiej i z większym pożytkiem spędzić ten czas.

Wybadaj czym interesuje się dziewczyna i zaproponuj interesującą/nietypową formę spędzania czasu np. strzelnicę. Będziesz miał większą skuteczność, a też dasz się poznać od ciekawszej strony.

No bo w sumie chłop jest Ci do niczego nie potrzebny i tyle wink

4

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?
assassin napisał/a:
M!ri napisał/a:

Krótko: tak.
Miałam przygody z tinderem, ale bardzo szybko miałam dość z powodu poczucia straty czasu. Ile razy można umawiać się na te kawy, gdy w tym czasie mogłabym pójść na ściankę/squasha/siłownię/whatever czyli ciekawiej i z większym pożytkiem spędzić ten czas.

Wybadaj czym interesuje się dziewczyna i zaproponuj interesującą/nietypową formę spędzania czasu np. strzelnicę. Będziesz miał większą skuteczność, a też dasz się poznać od ciekawszej strony.

No bo w sumie chłop jest Ci do niczego nie potrzebny i tyle wink

Do seksu się przydaje tongue

Na szczęście jest jeszcze spora grupa mężczyzn, którzy opierają związek na uczuciach i wspólnych zainteresowaniach, a nie na tym czy są niewieście potrzebni czy nie wink

5 Ostatnio edytowany przez lisseo (2020-06-22 10:55:09)

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?
M!ri napisał/a:
assassin napisał/a:
M!ri napisał/a:

Krótko: tak.
Miałam przygody z tinderem, ale bardzo szybko miałam dość z powodu poczucia straty czasu. Ile razy można umawiać się na te kawy, gdy w tym czasie mogłabym pójść na ściankę/squasha/siłownię/whatever czyli ciekawiej i z większym pożytkiem spędzić ten czas.

Wybadaj czym interesuje się dziewczyna i zaproponuj interesującą/nietypową formę spędzania czasu np. strzelnicę. Będziesz miał większą skuteczność, a też dasz się poznać od ciekawszej strony.

No bo w sumie chłop jest Ci do niczego nie potrzebny i tyle wink

Do seksu się przydaje tongue

Na szczęście jest jeszcze spora grupa mężczyzn, którzy opierają związek na uczuciach i wspólnych zainteresowaniach, a nie na tym czy są niewieście potrzebni czy nie wink


Bałam się, że tego już nikt nie napisze smile

Zresztą ja często "rzucam wędkę" na tych portalach, a reakcji zero tongue

6

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?
lisseo napisał/a:
M!ri napisał/a:
assassin napisał/a:

No bo w sumie chłop jest Ci do niczego nie potrzebny i tyle wink

Do seksu się przydaje tongue

Na szczęście jest jeszcze spora grupa mężczyzn, którzy opierają związek na uczuciach i wspólnych zainteresowaniach, a nie na tym czy są niewieście potrzebni czy nie wink


Bałam się, że tego już nikt nie napisze smile

Zresztą ja często "rzucam wędkę" na tych portalach, a reakcji zero tongue

Gołą wędką bez dobrej przynęty niczego nie złowisz wink

7

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?
assassin napisał/a:
lisseo napisał/a:
M!ri napisał/a:

Do seksu się przydaje tongue

Na szczęście jest jeszcze spora grupa mężczyzn, którzy opierają związek na uczuciach i wspólnych zainteresowaniach, a nie na tym czy są niewieście potrzebni czy nie wink


Bałam się, że tego już nikt nie napisze smile

Zresztą ja często "rzucam wędkę" na tych portalach, a reakcji zero tongue

Gołą wędką bez dobrej przynęty niczego nie złowisz wink

Boję się w to wchodzić wink, ale łaskawie nie uznam tego jako wrzutę wink

8

Odp: Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?

słusznie ktoś tu napisał. tak, kobiety po 30 raczej się nie nudzą i najlepszą formą randki jest właśnie wspólne działanie, a nie pitu pitu przy kawie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy kobiety 30+ są tak bardzo zajęte sobą ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024