Problem z łupieżem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Problem z łupieżem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Problem z łupieżem

Hejka, znacie może jakieś dobre sposoby na łupież ale tak żeby nie zaszkodzić włosom ?

Używałam zwykłych Szamponów ale wtedy moje włosy zaczęły wypadać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z łupieżem

Jest jeszcze kilka odcinków na tym kanale na temat łupieżu. Właścicielka kanału pomogła w wyleczeniu łupieżu swojemu mężowi (a było poważnie)

3

Rada mojej fryzjerki: bardzo dokładnie płukać głowę po myciu włosów.

4

Raz że dokładne płukać, dwa że odżywki nie nakładasz przy nasadzie tylko zachowujesz odstęp, trzy i chyba najważniejsze- po nałożeniu szamponu przeciwłupieżowego trzymasz ta pianę przynajmniej 5 minut na głowie. Inaczej szampon działa jak zwykły szampon tylko bardziej wypłukuje kolor

5

Asia Polak napisał/a:

Hejka, znacie może jakieś dobre sposoby na łupież ale tak żeby nie zaszkodzić włosom ?

Używałam zwykłych Szamponów ale wtedy moje włosy zaczęły wypadać.

Nie wiem czy to metoda, ale lupiez mialam trzy razy i za kazdym razem kompletnie zniknal po uzyciu oleju kokosowego na skore glowy.
Ten ostatni raz mialam lupiez bo ciagle mylam wlosy, za czesto.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

6

też strasznie wypadały mi włosy bo od zawsze mam niedoczynność tarczycy oczywiście leczoną ale to i tak mimo wszystko, miałam też okropny problem z łupieżem po jakimś czasie wykryta została cukrzyca i problem znikł całkowicie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Problem z łupieżem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018