Kolo zapasowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Kolo zapasowe

Witam mam problem jestem albo raczej byłem z dziewczyną  rok ale wczoraj ona stwierdziła ze chce odpocząć  i byc sama przez jakis czas ale boi sie ze bedzie żałować  tej decyzji dlatego mi powiedziala ze za miesiąc  albo  dwa sie odezwie i powie czy nadal ze mna chce byc ja uważam  ze to absurdalne i nie zamierzam być  jej kołem zapasowym które  zostanie użyte  w przypadku gdy ona bedzie próbować  z innym facetem ale jej nie wyjdzie

Rozmawiałem z nią  o tym i dałem jej 2 opcje Pierwsza: albo sie rozstajemy i każdy  robi do co chce z kim chce i zapominamy o sobie na zawsze(powiem tylko ze juz raz sie rozstalismy i wrocilismy do siebie po 3 miesiącach )

Druga opcja jest taka ze ustalamy np termin za  2 miesiące  i do tamtego czasu ona ma czas na przemyslenia czy chce ze mna byc czy nie ale postawiłem ultimatum ze nie moze przez ten czas miec kontaktu z innymi facetami(wiecie o jaki kontakt chodzi) przez te 2 miesięce nie "zdradzac" sie  bo moze do siebie wrocimy

Natomiast ona próbuje  zjeść  cisastko i miec ciastko próbuje  zostawic sobie mnie na czarna godzine jesli sie jej wszystko zawali to wtedy wroci bo wie ze ze mna bedzie miała  dobrą  przyszłość (wszyscy jej to mówią  w rodzinie z tego co słyszałem np. Jej mama powietziała ze jestem wymarzonym zieciem) ale ona przez te 3 miesiące  chce eksperymentować  z innymi i jak jej wyjdzie to mnie do smietnika i zapominamy o calej przerwie

Dodam ze wmawia mi nadal ze mnie kochała i kocha najbardziej na swiecie ale nie pasujemy do siebie za bardzo ale ja uważam  ze jak sie kogos kocha raczej nie traktuje sie go w ten sposób  co o tym wszystkim myślicie? Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolo zapasowe

Słuchaj, osoba która kocha drugą osobę nie robi sobie przerw trwających dwa miesiące. Oczywiście każdy potrzebuje odpoczynku np na weekend, pobyć w środowisku swoich znajomych, wyjechać gdzieś, pójść na "babski" wieczór.  Ona po prostu nie jest w Tobie zakochana, ot jest z Tobą bo jest jej dobrze, być może dobrze zarabiasz albo skaczesz koło niej jak by była pępkiem świata.  Może dziewczyna potrzebuje emocji? kogoś kto działa spontanicznie, jest męski, twardy, odważny i dodatkowo jest świetny w łóżku - to coś w stylu "Facet nudziarz, ale dobrze zarabia i o mnie dba" vs "Facet który ją olewa, robi jej z mózgu rolleycoaster emocjonalny, dobry w lóżku"   To że dałeś jej opcje do wyboru, a w szczególności opcję numer dwa w której odpoczniecie od siebie ale ma nie wiązać się z facetami i nie iść z nimi do łóżka (proszę Cię) to najgorsze co mogło być.  Ona Ci przytaknie a  za 3 dni i tak wyląduje z kimś w łóżku.  Powinieneś jak najszybciej zerwać z nią znajomość, ale nie płaszczyć się i płakać tylko stanowczo powiedzieć " słuchaj, osoba która kocha nie zachowuje się w taki sposób jak Ty, po prostu nie czujesz już niczego do mnie a jesteś ze mną bo jestem dla Ciebie dobry i zawsze na miejscu, kończymy tą znajomość, nie pisz i nie dzwoń do mnie, ułóż sobie życie z kimś innym a ja zrobię to samo, powodzenia"

3

Myślę, że dobrze do tego podchodzisz. Ktoś kto kocha i chce być razem nie zachowuje się w ten sposób, także podchodź z dystansem do tego co mówi. Podejrzewam, że pewnie ma kogoś innego na oku i właśnie chce tą opcje wypróbować, a Ty będziesz dokładnie takim kołem zapasowym w razie niepowodzenia. W razie powodzenia, tak jak napisałeś, przerwa pójdzie do śmietnika razem z Tobą. Nawet jak ustalicie, że robicie sobie przerwę "bez zdrad" jak to później zweryfikujesz czy faktycznie dotrzymała słowa? Poza tym przerwa po roku związku nie wróży raczej niczego dobrego na przyszłość.

4

A ile wy macie lat?
Na moje oko jest w orbicie drugi zainteresowany, a przerwa konieczna zebys sie nie pokapowal I nie ploszyl tamtego

5

12miecio12 napisał/a:

A ile wy macie lat?
Na moje oko jest w orbicie drugi zainteresowany, a przerwa konieczna zebys sie nie pokapowal I nie ploszyl tamtego

Ja 20 ona 18 tez mi sie wlasnie tak wydaje ale wyrzeka sie tego i ze chce byc sama przez jakis czas...

6

Monk napisał/a:

Ja 20 ona 18 tez mi sie wlasnie tak wydaje ale wyrzeka sie tego i ze chce byc sama przez jakis czas...

Młoda jeszcze, sama nie wie czego jeszcze chce. Daj sobie spokój.

7

Nie pisz do niej, nie dzwoń itd. Jak sama zaproponuje spotkanie to odmów. Tylko nie z nerwami, tylko np. dzisiaj nie bo coś tam, może w weekend.
Jak sama mówi o przerwie to raczej nie ma czego ratować.
Nie rób z siebie frajera i nie pozwól żeby przez Ciebie mogła sobie zwiększyć ego.

8

Zostaw ja. W najlepszym wypadku bedzie krecic z innymi bedac z Toba. Ma chcice na innych i tego nie zmienisz. Predzej czy pozniej zorientujesz sie, ze masz rogi.

Mlody jestes, jeszcze znajdziesz ta jedyna

9

Monk napisał/a:
12miecio12 napisał/a:

A ile wy macie lat?

Nie macie dzieci, kredytu, pozabieraj swoje rzeczy o ile masz u niej cokolwiek swojego, podziekuj za razem spedzony czas, skup sie na sobie, takie rozstanie to jak zaloba, dobrze jest odseparowac sie od niej I waszych wspolnych znajomych, po co ci zwiazek z kims kto cie nie chce, samemu bedziesz za dwoje kochal, nikomu sie to nie udalo

10

12miecio12 napisał/a:

Już muszę sprawdzać czy czegoś tu nie pisałem, bo tych wątków każdego dnia przybywa...
Chyba trzeba gdzieś to zgłosić, żeby wrzesień ustanowić Światowym Miesiącem Przerwy w Związkach

P.S.
Cała reszta jak wyżej koledzy już naświetlili temat, więc nie będę się powtarzał, goń na drzewo bonwłajaż i niech wypier...
niech oddali się w przeciwnym kierunku szybko

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018