Pożeram książki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Pożeram książki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Pożeram książki

Cześć! Jestem Magda. Trafiłam tu przypadkiem. I może zostanę na dłużej. Chciałabym kogoś poznać, dzielić pasję, pogadać po prostu. Uwielbiam książki. Jest to dla mnie najlepsza forma rozrywki i oderwania od rzeczywistości. Chciałabym móc z kimś pogadać o książkach. Jestem z natury nieśmiała i może dlatego tak chętnie uciekam w książki ale cóż... Po prostu kocham czytać. Czy to papier czy ebook, nie jestem ortodoksyjna w tym temacie. Nie mam parcia na gromadzenie książek na regałach, potrafię się z nimi rozstać i zdecydowanie chętniej sięgam po czytnik. Czy znajdę tu bratnią duszę? Nie ważne ile masz lat ani skąd jesteś!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pożeram książki
Książkowy_Potwór napisał/a:

Cześć! Jestem Magda. Trafiłam tu przypadkiem. I może zostanę na dłużej. Chciałabym kogoś poznać, dzielić pasję, pogadać po prostu. Uwielbiam książki. Jest to dla mnie najlepsza forma rozrywki i oderwania od rzeczywistości. Chciałabym móc z kimś pogadać o książkach. Jestem z natury nieśmiała i może dlatego tak chętnie uciekam w książki ale cóż... Po prostu kocham czytać. Czy to papier czy ebook, nie jestem ortodoksyjna w tym temacie. Nie mam parcia na gromadzenie książek na regałach, potrafię się z nimi rozstać i zdecydowanie chętniej sięgam po czytnik. Czy znajdę tu bratnią duszę? Nie ważne ile masz lat ani skąd jesteś!

Cześć Magda smile
Bardzo mi miło powitać Cię w naszym gronie.
Pasjonatów książek jest u nas na pewno wielu, a zaliczam się do nich również i ja.
Przy czym korzystam i z czytnika, i mam dość pokaźną bibliotekę, jak również wiele audiobooków. Literatura to jedna z moich miłości i nie ma znaczenia, w jakiej jest formie.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.
IsaBella77 napisał/a:

Cześć Magda smile
Bardzo mi miło powitać Cię w naszym gronie.
Pasjonatów książek jest u nas na pewno wielu, a zaliczam się do nich również i ja.
Przy czym korzystam i z czytnika, i mam dość pokaźną bibliotekę, jak również wiele audiobooków. Literatura to jedna z moich miłości i nie ma znaczenia, w jakiej jest formie.

Jak miło, dostać tak szybko odpowiedź (•‿•) co czytasz najchętniej?

4

Fantastykę i fantasy, biografie, literaturę faktu, historyczne, podróżnicze.
Lubię też dobre sensacje, kryminały. Klasyków literatury polskiej, rosyjskiej, skandynawskiej.
Nie czytam romansów, ani podobnych tworów smile

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Romans? Brrry hehe. Sięgnęłam po kilka hmm erotyków? Eee to nie dla mnie. Fantastyka - tak. Sensacja i kryminał - tak. Obyczajówka - ok. A thriller - zdecydowanie TAK.

6

I ja dużo czytam.
Głównie fantastykę i kryminały- najchętniej skandynawskie.
Ale w tym momencie na tapecie King i Mróz . I w przerwach Pomnik Cesarzowej Achai.
Pozdrawiam serdecznie !!

wrobelkarolina napisał/a:

I ja dużo czytam.
Głównie fantastykę i kryminały- najchętniej skandynawskie.
Ale w tym momencie na tapecie King i Mróz . I w przerwach Pomnik Cesarzowej Achai.
Pozdrawiam serdecznie !!

King jest moim ulubionym Autorem. Mroza niestety, nie tykam. Zaczytanego czwartku!

8

Cześć! Ja również uwielbiam czytać. Najczęściej książki o tematach prawniczych, a typowo dla relaksu - erotyki (o tak!), kryminały, biografie ciekawych osób, romanse też czytam. Nie lubie fantastyki, a przez ostatni czas czytam bajki dla dzieci, wierszyki wink synek uwielbia wink wink.

Takasobie12 napisał/a:

Cześć! Ja również uwielbiam czytać. Najczęściej książki o tematach prawniczych, a typowo dla relaksu - erotyki (o tak!), kryminały, biografie ciekawych osób, romanse też czytam. Nie lubie fantastyki, a przez ostatni czas czytam bajki dla dzieci, wierszyki wink synek uwielbia wink wink.

Moje dziewczyny z radością i zapałem same czytają. Wyssały to z mlekiem matki wink bardzo dużo im czytałam od maleńkości. Od jakiegoś czasu mają fazę na audiobooki. Przed snem zbierają się ekspresowo żeby móc posłuchać. Teraz mają "Dziennik cwaniaczka" .

10

Takasobie12 napisał/a:

Moje dziewczyny z radością i zapałem same czytają. Wyssały to z mlekiem matki wink bardzo dużo im czytałam od maleńkości. Od jakiegoś czasu mają fazę na audiobooki. Przed snem zbierają się ekspresowo żeby móc posłuchać. Teraz mają "Dziennik cwaniaczka" .

Nasz ma faze na Kicia Kocia, wiersze Tuwima, zaczełam mu czytać jak miał pół roku, zobaczymy co z tego wyjdzie.

11

Moja córka ma już 15 lat i to ona mnie zaraziła Kingiem - wcześniej horrory czytałam jako nastolatka .
Zaczęłam "Sklepik z marzeniami "- pokazuje ile ludzie są w stanie poświęcić by coś MIEĆ sad

12

Przychylam się do tego, że czytanie dobrej literatury, to wejście do świata wyobraźni (i podniesienia poziomu wysławiania się przy okazji).
Jestem ortodoksem. Ale nie odmawiam innym czytania książek w Sieci lub słuchania naszych świetnych aktorów w audiobukach. Nawet nie wiem, jak to należy napisać. smile
Ważne, że chłonie się to. Nieważne już, czy po polsku, skoro zna się ten najważniejszy, czy mniej ważne języki, jeśli przekładami nie są. smile

facet po przejściach

13

Na czytniku czytam głównie na wyjeździe- wygodniej i lżej.
W domu wolę książki papierowe.
A najbardziej lubię chodzić do biblioteki - wyszukiwać, przeglądać, cóż... również czuć ten zapach big_smile

14

hmm ale tytuł tematu, pożeranie książek? to chyba chodzi o to że np. kształt książki jest zrobiony z czekolady? lubisz czytać - pewnie jest tu dużo takich osób:) tutaj jest fajne podforum https://www.netkobiety.pl/f10.html i nawet aktywny temat sprzed kilku dni:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

15

wrobelkarolina napisał/a:

Na czytniku czytam głównie na wyjeździe- wygodniej i lżej.
W domu wolę książki papierowe.
A najbardziej lubię chodzić do biblioteki - wyszukiwać, przeglądać, cóż... również czuć ten zapach big_smile

O to między innymi chodzi, Wróbelku.
Czuć zapach literatury, nim się w nią zagłębi, to to nie do nazwania, które towarzyszy lekturze. smile

facet po przejściach

16

Też czytam we wszystkich miejscach gdzie to możliwe i od zawsze noszę duża torbę by książka sie zmieściła.Obecnie "Zajeździmy kobyłę historii" Modzelewskiego.
Lubię książki biograficzne,wspomnienia ludzi mających wpływ na kształt historii,będących w centrum ważnych i wielkich wydarzeń.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

17 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-09-06 13:51:07)

gojka102 napisał/a:

Też czytam we wszystkich miejscach gdzie to możliwe i od zawsze noszę duża torbę by książka sie zmieściła.Obecnie "Zajeździmy kobyłę historii" Modzelewskiego.
Lubię książki biograficzne,wspomnienia ludzi mających wpływ na kształt historii,będących w centrum ważnych i wielkich wydarzeń.

Ostatnio, po raz kolejny przeczytałem historię niedoszłego króla Polski, Henryka IV Probusa (z Piastów, rzecz oczywista), którego ubiegł ten nasz kurdupel, Władysław I Łokietek.
"Całym sercem", autorstwa Zdzisława Stanisława Pietrasa.
Choć wiadomo, jak opowieść się zakończy historycznie i beletrystycznie, ciągle wciągająca. smile

facet po przejściach

18

Wrócę na moment do czytników - wygodne, dużo książek się mieści, ale... jak zostawialam książkę i szłam pływać to nie było stresu , z czytnikiem już tak nie jest wink

19

Oj to ja chyba jednak nie mogę nazwać siebie pożeraczem książek wink. U mnie książka leży na szafce nocnej i czytam tylko wieczorem. Teraz ,,Resortowe togi". Nic więcej nie powiem, bo nie chce wywować kłótni. Warto przeczytać jeszcze przed wyborami.

20

Takasobie12, a jakie znaczenie ma pora czytania książki? Ja również głównie czytam książki przed snem. Bo to taka fajna pora - wszystko już zrobione, więc można się całkowicie i bez stresu pogrążyć w świecie nierealnym lub realnym - w zależności od tego o czym jest książka. Ja lubię czytać przede wszystkim książki obyczajowe - dają naprawdę dużą wiedzę o psychice człowieka i o motywach jego działań, lubię biografie, kryminały, reportaże. I uwielbiam zapach nowej książki smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

21

bbasia napisał/a:

Takasobie12, a jakie znaczenie ma pora czytania książki?

Raczej chodziło mi o to, że ja nie czytam wszędzie, nie nosze książek przy sobie tak jak osoby piszące wyżej. Przez co za pewne nie czytam tyle co one.

Dla mnie pora nie ma znaczenia. Czytam kiedy się da! Nawet w przerwach w pracy lubię wejść na chwilę do świata, który mnie wciągnął. Ale nie lubię czytać w parku np. czy na świeżym powietrzu ogólnie. Zacisze domowe najbardziej mi odpowiada do czytania. Telewizor mi nie przeszkadza, rodzina kręcąca się po domu też nie. Ale na zewnątrz czytać nie mogę. Teraz czytam "Dziewczyna kłamcy" Catherine Ryan Howard. Lubię nowości. Chociaż nie wszystko się nadaje.

23

uwielbiam czytać a właściwie yo pożerać bo tak szybko to robię że dlatego można to tak porównać .Wybieram kryminały choc i dobrą obyczajówką nie pogardzę

24

Hej! To ja też odpiszę. uwielbiam czytać i grać:-). Czytam wszystko, od s-f, fantastyki, kryminałów, po erotyki. kocham Cusslera, Marinine, Kinga - jak mu wyjdzie;p, thillery skandynawskie, generalnie łykne wszystko oprócz silących się na na ekspertów życiowych pseudopsychologicznych bełkotów;p

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Pożeram książki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018