U mnie wszystko w porządku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » U mnie wszystko w porządku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: U mnie wszystko w porządku

Może chcecie na forum przeczytać post od kobiety, która nie ma problemów ?
Mam 29 lat, mój mąż ma też 29 lat.
Gdy miałam 17 lat, to kręcił się przy mnie taki jeden. Jakoś długo się kręcił bo zeszło nam się ponad 2 lata to kręcenie. Potem był drugi z którym kręciło mi się też około 2 lat. I jeden i drugi był fajny. Dopiero trzeci mi pasował na męża, z nim pierwszy raz poszłam do łóżka. Po roku wzięlismy ślub, rok po ślubie urodził nam się syn.
Z mężem nie mamy większych problemów. Zdarzają się sprzeczki o sprzątanie, gotowanie czy kierunek wycieczki. Gdy się pokłócimy o sprzątanie, to ja posprzątam, ale za kilka dni, gdy znów trzeba posprzątać, to mąż bez słowa bierze się za sprzątanie. Gotujemy też różnie, jak ja 4 razy ugotuję, to potem on 2 razy ugotuje. Nie przypominam sobie żadnych narzekań o jakośc jedzenia. Czasem jemy tylko zupę, czasem tylko drugie danie. Nie jeździmy na kilkutygodniowe wczasy, ale za to kilka razy w roku jedziemy na 3-4 dni gdzieś w Polskę lub za granice. Ja pracuję w systemie telepracy w domu, mąż w banku, ale nie obsługuje klientów.
Nasze dziecko ma już 5 lat, chodzi do prywatnego przedszkola 5 minut pieszo od domu, ale zawsze ja odprowadzam i odbieram, bo 5 lat to za małe dziecko, aby samo się poruszało.

Pierwszy seks pół roku przed ślubem wspominam wspaniale. Gdy czytam tu na forum post od faceta, który lubi seks tylko od tyłu, a jak widzi twarz to nie lubi to nie napiszę co bo bym musiała brzydkie wyrazy napisać. Facet, kłoda: na prawdę gdybym nie czytała tego forum to nie wiadziałabym, że są tacy co mają takie problemy. To samo o klapsach od partnera. Urozmaicamy sobie sex, często klasycznie, na jeźdżca czy od tyłu. Raz więcej pieszczot innym razem mniej. Czytając wątek „Nie ma orgazmu przy samej penetracji“ wogóle nie rozumiem problemu. Dla mnie każdy seks z mężem sprawia mi przyjemnośc i radośc. U nas na osiedlu mieszka bardzo dużo młodych panów, pewnie studenci. Są zdecydownie przystojniejsi od mojego męża, czytałam wątek „Zakazane pragnienia“ mimo iż studenci są fajniejsi z wyglądu od mojego męża, to nie miałam takich mysli.

Wogóle większośc problemów opisywanych na tym forum jest dla mnie obca.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez arek2132 (2019-08-18 21:31:19)

Odp: U mnie wszystko w porządku

No to się ciesz, udało Ci się, ale nie każdy ma tyle szczęścia. Kobietom jest dużo łatwiej w tych sprawach, bo to one są podrywane i mogą wybierać. Facet ma dużo gorzej. Atrakcyjna kobieta właściwie nie musi się wysilać - jak sama pisałaś, że kręcili się wokół Ciebie. Możesz nie być wykształcona ani nie mieć szczególnie szerokich horyzontów, wystarczy, że będziesz ładna i nie upośledzona a będziesz lepszym wyborem od kobiety z profesurą i brzydszą figurą smile - a jeśli podrywali Cię już w wieku 17 lat to taka musisz być ( u mnie w liceum tylko atrakcyjne dziewczyny były adorowane, te brzydsze były w większości i były traktowane jak powietrze ), potem takiej nikt nie chcę i trafia na desperatów i pojawiają się problemy bo albo coś z tym desperatem jest nie tak ( zazwyczaj tak skoro atrakcyjna go  nie chciała ) albo mu jakimś cudem uda się wreszcie poznać ładną i zdradza. Jeśli natomiast nie uda mu się poznać takiej to wyszukuje różne dziwactwa żeby mu było lepiej z brzydalem a ona potem się skarży że facet nie chcę się kochać w ogóle albo że chcę za ostro i nie zwraca uwagę na jej potrzeby seksualne. Jeśli facet ma atrakcyjną to nie ma potrzeby zdradzania ani nie wymyśla cudów w seksie - tu przypomniał mi się kolega ze studiów i jego dziewczyna, od jego czułości do niej aż bolały oczy, a jak kiedyś zapytałem go co w niej widzi odpowiedział krótko 'ma fajną dupę'.  Analogicznie jest z kobietą - tutaj bardziej od wyglądu liczy się charakter mężczyzny, jeśli pociąga kobietę i ma odpowiednio osobowość - w tym stanowisko społeczne smile, to nic dziwnego, że nie oglądasz się za bardziej przystojnymi. A te wszystkie późniejsze problemy w seksie są wynikiem odpuszczenia sobie swojego obrazu partnera/partnerki ( wyglądu i osobowości ) i wiązanie się z tymi którzy nie do końca odpowiadają w imię tego aby nie zostać sam.

3

Odp: U mnie wszystko w porządku

Łał! I specjalnie zarejestrowałaś się, żeby nam to powiedzieć. Dziękujemy. Wiele wnosi to do forumowych problemów, które tu omawiamy. Naprawdę wiele. A ty siedzisz i czytasz to forum o ludzkich problemach z seksualnością - w jakim celu? Skoro seks z mężem daje ci "radość"? Mężowi pewnie seks z tobą daje orgazm.

Ręka w górę kto wierzy, że jednorazowe nicki to nie redakcyjne trolle na rozruszanie forum.

4

Odp: U mnie wszystko w porządku

Redakcyjne trolle na rozruszanie forum ??
Piłaś ?
Nie pisz.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » U mnie wszystko w porządku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024