Trójkąt ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Trójkąt ?

Dziewczyny, jestem tu nowa.
Chciałabym się poradzić.. postanowiłam z mężem zrealizować fantazje o trójkącie z inną kobietą. To nie jest tak, że on mnie namawiał. Ja sama chciałabym spróbować, ale.. właśnie ALE. Boję się, że potraktuje to bardzo emocjonalnie. Boję się, że nasza relacja się popsuje.. Często o tym myślę i mam różne odczucia, jednego dnia jestem podekscytowana, a drugiego na samą myśl płaczę.. Czy któraś z Was podzieli się swoimi przygodami ? Potrzebuję wsparcia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trójkąt ?

Ja jeszcze fizycznego doświadczenia w tym nie mam, ale opowiem jak to u mnie było...
Ileś lat temu, byłam z moim pierwszym partnerem, który jak się dowiedział, że mogłabym i bym chciała z kobietą to wywierał na mnie parcie, obawiałam się tego, ponieważ gdzieś czułam że to nie z nim to mogę zrobić, że mu nie ufam tak bardzo itp.
Natomiast obecny partner też ma taką fantazje, ale tu czuję że to ja bardziej od niego tego chcę, nie ma parcia, planujemy to zrobić bo oboje chcemy ale tak bez pośpiechu, za pół roku może..  na Walentynki big_smile
Jeżeli ufasz swojemu facetowi i na każdej płaszczyźnie w związku się układa, to nie masz się czego bać, powiem brzydko, potraktuj tą drugą przedmiotowo wink

3 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-08-11 13:16:20)

paulinaaaaaa94 napisał/a:

Czy któraś z Was podzieli się swoimi przygodami ?

Przygodami ?

4

Janix2 napisał/a:
paulinaaaaaa94 napisał/a:

Czy któraś z Was podzieli się swoimi przygodami ?

Przygodami ?

Tak, zazwyczaj to są przygody. Chyba, że para wybiera taki styl życia i robią to systematycznie.
Dlatego nazwałam to "przygodą"

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-11 17:27:54)

Chcesz patrzec jak Twoj mezczyzna wulgaryzm inna laske? Poza tym to kto bylby ta druga kobieta?

Jeżeli trójkąta chcą trzy osoby z trójkąta, to co w tym złego?
Co Ci da, że 95% tutaj Cię potępi, 5% zaakceptuje, a 100% będzie zazdrościło?

Jeśli tego naprawdę chcecie, to róbcie swoje. Miłej zabawy smile

7

Wątków tego typu na forum jest sporo, wiec radzę do nich zajrzeć. Czasami związek się rozpadł, bo nagle ktoś się zakochał w tej trzeciej osobie, a czasami nic się nie działo.
Jak chcesz to spróbuj i wszelkie ew. konsekwencje przyjmij. Skoro Ciebie to kręci to się nie ograniczaj.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

8

Kiedyś mój przyjaciel, z którym dawno temu miałam romans, wpadł na taki pomysł i połowicznie namówił do tego swoją żonę. Skończyło się tak, że po pewnym sylwestrze poszliśmy lekko wstawieni do ich łóżka. Tyle tylko, że żona się ostatecznie przestraszyła, a ja nie znałam nawet tych ich planów (dowiedziałam się dużo pózniej, że mieli taki pomysł). Więc ona położyła się na środku, bliżej męża, ja na skraju łóżka i... zwyczajnie zasnęliśmy...

9 Ostatnio edytowany przez balin (2019-08-14 09:31:34)

SanTi napisał/a:

Kiedyś mój przyjaciel, z którym dawno temu miałam romans, wpadł na taki pomysł i połowicznie namówił do tego swoją żonę. Skończyło się tak, że po pewnym sylwestrze poszliśmy lekko wstawieni do ich łóżka. Tyle tylko, że żona się ostatecznie przestraszyła, a ja nie znałam nawet tych ich planów (dowiedziałam się dużo pózniej, że mieli taki pomysł). Więc ona położyła się na środku, bliżej męża, ja na skraju łóżka i... zwyczajnie zasnęliśmy...

Mnie zawsze zastanawia ta logika. Po pijaku idzie się do łózka z żonkosiem, a na dostawkę z jego żoną i nie wiadomo o co chodzi. Bidula. big_smile

10

Wydaje mi się że u was na razie to nie wypali, za wiele niepewności autorko masz. Tutaj trzeba twardo postawić sprawę i nie bawić się w gdybanie.

11

balin napisał/a:
SanTi napisał/a:

Mnie zawsze zastanawia ta logika. Po pijaku idzie się do łózka z żonkosiem, a na dostawkę z jego żoną i nie wiadomo o co chodzi. Bidula. big_smile

Bo nie było gdzie spać. Miałam spać na podłodze z psem i kotem?
Inny kolega zaproponował mi taką przygodę ze swoją żoną, ale wtedy świadomie odmówiłam.
Teraz sobie nawet nie wyobrażam, żeby mój mąż zabawiał się przy mnie z inną, aaaale chciałam go namówić na imprezę dla singli i udawać nieznajomych. Może to byłby dobry trening dla autorki?

12

Podobno lepiej żałować, że coś się zrobiło aniżeli, że się tego zaniechało....
Tak swoją drogą zawsze zastanawiało mnie dlaczego kobiety mają ochotę na trójkąt z drugą kobietą?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018