Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych

Hej dziewczyny smile z racji tego ze ostatnio nad naszym krajem przeszla fala upałow zaczełam zastanawiac sie nad pewna kwestia, otóz na opakowaniu moich tabletek pisze "przechowywac w temperaturze ponizej 30 stopni" i troche mnie ro zmartwilo poniewaz w moim mieszkaniu bywalo znacznie cieplej neutral stad moje pytanie do was, jak Wy przechowywujecie swoje leki w okresie letnim ? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych

Przechowuję w najchlodniejszym pomieszczeniu w domu, w łazience, w wiklinowym koszyczku.

Odp: Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych

U mnie niestety jedynym w miarę stałym elementem dnia jest przerwa w pracy więc godzina na tabletkę wypada koło południa.... co znowu w weekend na wycieczce nie jest najlepszą opcją, w aucie nie zostawisz więc muszę to targać ze sobą. Upycham jakoś w plecak pod jakaś bluzę czy koszulkę bądź noszę w portfelu.

4

Odp: Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych

Rozważ przesunięcie godziny przyjmowania pigułki na godziny poranne, np. podczas śniadania przed wyjściem do pracy.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Przechowywanie tabletek antykoncepcyjnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024