Agencje au-pair w województwo opolskie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez cindy (2010-04-15 11:15:45)

Temat: Agencje au-pair w województwo opolskie

Od jakiegoś czasu myślę aby wyjechać za granice jako au-pair. Tylko albo w internecie nic nie ma albo ja po prostu źle szukam. Chodzi mi o agencje w województwie opolskim. Ewentualnie sąsiednich. Jeśli macie też jakieś doświadczenia z wiązane z tą pracą podzielcie się proszę ze mną:-)

Don't let your dreams just be dreams
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Agencje au-pair w województwo opolskie

hej
3 razy pracowalam jako au pair i 3 razy w anglii londyn i cheltenham pr zz agencje koncepcja sprawdzona rzetelna jednak jezlei chodzi o szybkosc w zalatwianiu wyjazdu t teraz moze byc ciezko napewno znajda szybko prace we wrzesniu na wakacjie jest niewielkie zapotrzebowanie a jezlei chodzi o prace... hmmm
2 razy w londynie bylo okropne straszne beznadziejne!!!!!! ludzie tepi glupi serio nie polecam duzych miast sczegolnie tego
ost w cheltenham male miasteczko bardzo sympatyczna rodzina swietne dzieciaki
kokosow nie zarobosz na pewno
ciezko jest odlozyc cos z kieszonkoweo ktore sie dostaje
ale walcz o kazda zl bo praca w cale nie jest latwa tzreba prac sprzatac gotowac i opiekowac sie dziecmi i chociaz beda obiecywac inaczej bedziesz i tak pomoca domowa nie nabieraj sie smile
ale sa tez plusy zawsze mozna pozwiedzac wyrwac sie zobaczyc jak zyja inni ja mimo wszystko polecam
a jezlei chodzi o stawke rzadaj nie mniej niz 150 f .. tyg  tzn zacznij od 200 bo i tak firma bedzie robila wszystko zebys odpuscila troche
smile

3

hej
czy ktos byl moze na au pair. ja bym chciala wyjechac mowie komunikatywnie po angielsku ale moj jezyk nie jest jakis perfekcyjny. jakie trzeba spelniac wymagania. czy ktos moze bral w tym udzial. interesuje mnie yjazd do usa

4

A moze zna ktos agencje au pair w wojewodztwie kujawsko pomorskim ? smile

Nikt nie bedzie mi mowil jak mam zyc , bo nikt za mnie nie umrze wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018