Zabieg chirurgiczny zęba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Zabieg chirurgiczny zęba

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zabieg chirurgiczny zęba

Witam Was. Chciałam się poradzić, bo być może któraś z Was miała podobna sytuację.
W miniony czwartek czyli 5 dni temu miałam zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki. Zabieg był ciężki dlatego, że zab nie chciał kompletnie wyjść. Dostałam 3 zastrzyki ze znieczuleniem. Po wyrwaniu zęba, dziura została zszyta. Dodam, że to ósemka dolna. Został mi przepisany antybiotyk 3 razy dziennie. Zażywam go cały czas lecz dzień po wyrwaniu zapuchlam i ból był wielki także nie obyło się bez leków przeciwbólowych. Jednak dziś już minął 5 dzień a ja nadal jestem zapuchnieta, mam siniaka koło brody i cały czas boli, tak że nie da się nic jeść broń Boże ziewnac. Dodatkowo dzis zauważyłam, że czasem leci mi z tego zeba, coś slonego. Nie wiem czy to ropa? Miał ktoś taka sytuacje? Jakieś porady?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-07-09 22:00:07)

Odp: Zabieg chirurgiczny zęba

Musisz podejść do chirurga, który wykonywał zabieg.
Niestety z tymi 8 jest tak, że bywa to wszystko złośliwe i możliwe, że Twoja reakcja jest naturalna.
Jednak na wypadek utworzenia się suchego zębodołu warto odwiedzić specjalistę, żeby sprawdził czy leczenie przebiega dobrze.

Trzymaj się zdrowo smile

EDIT: Po zabiegu możesz zauważyć lekko gorsze czucie po stronie usuwanego zęba. To normalna sprawa - Polecany jest komplet witaminy B.
Jeżeli faktycznie ząb kiepsko leżał, to uszkodzenie nerwa było nie do uniknięcia.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

3

Odp: Zabieg chirurgiczny zęba

Miałem chirurgicznie usuwane dwa zęby. Było to dawno, ale do dziś pamiętam ten ból. Za pierwszym razem przez trzy dni duże dawki ketonalu, potem jeszcze kilka dni lżejsze środki. Za drugim było lżej, ale też nie było miło. Musisz iść do lekarza i to nie kiedyś, a natychmiast, ale może to być normalny proces gojenia po dużej operacji. Bo żeby są niby mąkę, ale operacja usunięcia takiego maleństwa to poważny zabieg. Do tego bliskość mózgu sprawia że to naprawdę boli. Skoro masz wielki siniec, to znaczy uraz jest też poważny. Nie ma sensu panikować, ale dramatyzowanie też nie ma sensu.

"Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc, bo brak nam środków i sił na to!?.
SS-Oberführer W. Bierkamp

4

Odp: Zabieg chirurgiczny zęba

Ja miałam usuwanego zęba chirurgicznie i tylko 1 dnia, jak mi zeszło znieczulenie, brałam przeciwbólowe. Później totalnie nic nie bolało. Zero opuchlizny i siniaków. W takim stanie zawsze trzeba się kontaktować z dentystą smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Zabieg chirurgiczny zęba

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018