Jaki kolor do sukienki ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki kolor do sukienki ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jaki kolor do sukienki ?

Cześć dziewczyny ! Szukam pomocy w sprawie doboru koloru butów i torebki do sukienki . Mam bardzo ciemno zielona sukienkę. Nie mam pojęcia czy wybrać kolor żółty do tego czy czerwony czy złoty. Pomóżcie. Mecze się już z tym od trzech tygodni pytałam kilku osób w domu i każdy mówi co innego

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki kolor do sukienki ?

Ja wybrałabym czarne dodatki. Zółte absolutnie nie.

3 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-13 14:29:07)

Blackbeauty napisał/a:

Cześć dziewczyny ! Szukam pomocy w sprawie doboru koloru butów i torebki do sukienki . Mam bardzo ciemno zielona sukienkę. Nie mam pojęcia czy wybrać kolor żółty do tego czy czerwony czy złoty. Pomóżcie. Mecze się już z tym od trzech tygodni pytałam kilku osób w domu i każdy mówi co innego

To zależy.
Jak zieleń? Butelkowa, szmaragdowa, świerkowa,...?
Jakaś okazja, czy sukienka casualowa?

Złote i czerwone w połączeniu z ciemnozielonym wydaje mi się kiepskim pomysłem poza Bożem Natodzeniem ;-)
Poza tym torebka i buty nie muszą być w tym samym kolorze, nawet nie powinny wg obecnych trendów.

PS. W ogóle lubię trochę kontrastowe zestawienia i do ciemnej zieleni dodałabym ciepły odcień fioletu. Buty zawsze mogą być czarne lub nude/beż.

4

Sukienka na wesele koleżanki smile ciemna butelkowa zieleń smile po wpisaniu w google aurora latika wyskoczy zdjęcie sukienki. Co do koloru butów Fiolet tez może być niezłym patentem smile mam na myśli bardziej wrzosowy kolor smile

5 Ostatnio edytowany przez trx (2019-05-14 02:11:19)

Moim zdaniem z butelkową zielenią wygląda przepięknie beż. Pomyślałam też o miodowym jasnym brązie, ale raczej nie do tego fasonu, tylko do ciuchów  bardziej 'retro'. Zamiast złota wzięłabym pod uwagę raczej srebro, choć złoto też może być niezłe, tylko faktycznie, istnieje ryzyko lekkiej "choinkowości" wink . Tak w ogóle, ładna kiecka smile

There is nothing quite so tragic as a young cynic, because it means the person has gone from knowing nothing to believing nothing.

6

Fajna sukienka :-) Chociaż bardziej do stania i ładnego wyglądanie niż do tańców, hulanek i swawoli ;-)
Ale skoro sukienka jest dość klasyczna i nie ma w niej za dużo zamieszania w postaci wzorów, falban, wstawek itp., to możesz zaszaleć z dodatkami. Jeśli chodzi o buty to mogą być beżowe, albo coś co ma delikatny fason i błysk jednocześnie - ostatnio gdzieś widziałam śliczne sandały na obcasie w kolorze srebra wpadającego w pudrowy róż i takie byłyby idealne :-) Torebka też może mieć jakiś błyszczący akcent, myślę, że właśnie coś w odcieniach wrzosu, fioletu byłoby super.

7 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-14 22:27:09)

też uważam, że fiolet intensywny pasuje najlepiej..
Ale bałabym się wesela w takim fasonie przy tańcach- biust może wyskoczyć.. big_smile
będziesz się czuć komfortowo?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

8

Ja to bym wybrała szare dodatki smile Ładnie przełamią sukienkę kolorystycznie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki kolor do sukienki ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018