Cytrusy w domu,jak uprawiać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Cytrusy w domu,jak uprawiać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Cytrusy w domu,jak uprawiać?

Witam,czy ktos z Was ma moze w domu drzewka cytrusowe?Chodzi mi o takie które kwitną i owocują,poniewaz zastanawiam sie nad kupnem.Najchetniej mandarynki albo pomarancze.Widziałam ze niektórzy uprawiaja takie drzewka w domu,zastanawiam sie gdzie najlepiej takie kupic i jak nawozic zeby obficie owocowaly?Podobają mi się małe drzewka z okrągłą koroną,takie kulki,dodatkowo obwieszone owocami wyglądaja naprawdę ładnie.Z przycinaniem nie bede miec problemu bo pracuje w szkolce roślin,z przesadzaniem tez nie.Mam dla takiego krzaczka idealne miesce przy poludniowym oknie,ale nie wiem jak i kiedy nawozic taką roślinkę

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cytrusy w domu,jak uprawiać?

Też się chętnie dowiem, miałam kiedyś cytrynę, urósł spory krzak ale przemarzł i padł sad

3

Odp: Cytrusy w domu,jak uprawiać?

Mąż wyhodował pomarańczę. W zeszłym roku latem wystawiał ją za okno, żeby pszczoły swoją robotę zrobiły. I owocowała. Ale mówiąc szczerze- owoce nie nadają się do niczego, są tak kwaśne, że nawet do herbaty się nie nadają wink

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Cytrusy w domu,jak uprawiać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018