Książki o majsterkowaniu i remontach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Książki o majsterkowaniu i remontach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Książki o majsterkowaniu i remontach

Hej,

Czy słyszeliście może coś na temat książek o majsterkowaniu i remontach? Chciałabym kupić coś takiego mojemu partnerowi. Niestety nie miał okazji do nauczenia się takich technicznych rzeczy przy swoim ojcu i ciągle marudzi, że mu brakuje umiejętności.
Istnieje coś takiego na rynku? Jakieś rzeczy w stylu jaką wiertarkę dobrać, jak zabrać się za malowanie, jak ogarnąć remont, jakiś niezbędnik majsterkowicza, jak kłaść tynk, co czym się robi itd.
Kurcze, ja się zupełnie nie znam, u mnie takie rzeczy robił zawsze tata, ale on się uczył sam na zasadzie prób i błędów, więc nie mam pojęcia czy istnieje taka wiedza w formie książkowej. Doradzicie mi coś? smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Książki o majsterkowaniu i remontach

Uuu ktoś tu próbuje musztrowac swojego faceta. Od razu mogę powiedzieć, że całkiem nieźle idzie nauka z jutuba w razie czego.

-

3

Burzowy napisał/a:

Uuu ktoś tu próbuje musztrowac swojego faceta. Od razu mogę powiedzieć, że całkiem nieźle idzie nauka z jutuba w razie czego.

musztrować? A z czego wyciągasz takie wnioski? tongue
chodzi i marudzi, żeby chciał umieć, a nie umie. A że lubi książki to pomyślałam, że ksiązka byłaby dobrym sposobem na przyswojenie podstaw. Póki co drobne prace remontowe robi z moim tatą, ale ciężko go wołać za każdym razem, a też tacie nie zawsze się chce pokazać jak co się robi.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Lady Loka napisał/a:

Hej,

Czy słyszeliście może coś na temat książek o majsterkowaniu i remontach? Chciałabym kupić coś takiego mojemu partnerowi. Niestety nie miał okazji do nauczenia się takich technicznych rzeczy przy swoim ojcu i ciągle marudzi, że mu brakuje umiejętności.
Istnieje coś takiego na rynku? Jakieś rzeczy w stylu jaką wiertarkę dobrać, jak zabrać się za malowanie, jak ogarnąć remont, jakiś niezbędnik majsterkowicza, jak kłaść tynk, co czym się robi itd.
Kurcze, ja się zupełnie nie znam, u mnie takie rzeczy robił zawsze tata, ale on się uczył sam na zasadzie prób i błędów, więc nie mam pojęcia czy istnieje taka wiedza w formie książkowej. Doradzicie mi coś? smile

Książki na pewno są tylko wydaje mi się, że musiałabyś zakupić ich kilka z różnych dziedzin jak stolarstwo, budownictwo itd. Bo w jednej to raczej wszystkiego nie znajdziesz.  Dużo będzie zbędnych wiadomości a te konkretnie potrzebne do danego działania nie znajda się. Najlepiej popytać w księgarni, obejrzeć od razu. Dobre są podręczniki szkolne dla szkół zawodowych i technikum budowlanego.
Ale najlepsze są filmiki instruktażowe na youtube.
Wystarczy wpisać np. "jak wywiercić dziurę? " i masz kilka filmików z których można dużo się nauczyć

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Książki o majsterkowaniu i remontach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018