Pierwsza taka sytuacja podczas stosunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pierwsza taka sytuacja podczas stosunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Pierwsza taka sytuacja podczas stosunku

Cześć, mam 23 lata i ostatnio z partnerem przytrafiła sie taka sytuacja.
Podczas stosunku zsunęła nam sie prezerwatywa (pierwszy raz). Partner doszedł w prezerwatywie we mnie ale wychodząc została w środku i troszkę spłynęło po moich udach (poczułam) ale nie wiem czy zostało coś w środku. Miałam wtedy dni płodne. Pytanie czy jest możliwość zajścia w ciąże? Okres mam dopiero za 2 tygodnie a na testy za wczesnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsza taka sytuacja podczas stosunku

Trudno powiedzieć, gdzie i którędy to nasienie popłynęło.
Jesli poczytasz moje posty, to ja współżyłam, ale gdy nie brałam pigułki to powstrzymywałam się od stosunków w dniach płodnych. Podczas wycieczki, miałam dni bezpłodne i spokojnie mogłam pozwolić na sex bez prezerwatywy z wytryskiem w środku.

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

3

Jeśli masz niedaleko do Czech to do apteki i pigułkę "po" normalnie w aptece bez recepty byś kupiła, a tak to musisz iśc do lekarza po receptę i szukać apteki, w której taka pigułka by była.
Jak na moje przypuszczenie, to mała szansa zajścia w ciążę, odezwij się za 2-3 miesiące z informacją co... interesuje mnie, bo ja współżyję bez prezerwatyw, ale używam globulek plemnikobójczych, kupuję je w aptece w Czechach i raczej unikam współżycia w okresach płodnych.

4 Ostatnio edytowany przez ines 32 (2019-04-08 19:35:55)

Ja bym wzieła tabletkę *po*.A przynajmniej zaopatrz się na przyszłość.Mi podobna sytuacja zdażyła się w święta;) na szczęście mieszkam w kraju gdzie taką tabletkę dostanię bez recepty w każdej aptece.

5

karolinadd napisał/a:

Trudno powiedzieć, gdzie i którędy to nasienie popłynęło.
Jesli poczytasz moje posty, to ja współżyłam, ale gdy nie brałam pigułki to powstrzymywałam się od stosunków w dniach płodnych. Podczas wycieczki, miałam dni bezpłodne i spokojnie mogłam pozwolić na sex bez prezerwatywy z wytryskiem w środku.

Nie ma czegoś takiego jak dni bezpłodne. Przesunie Ci się troszkę owulacja i już masz wpadkę. Nie ma czegoś takiego jak bezpieczny seks bez prezerwatywy. Zawsze wtedy jest ryzyko ciąży. Nie wprowadzaj ludzi w złudną pewność.

Autorko - do ginekologa i po tabletkę po.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

Lady Loka napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak dni bezpłodne. Przesunie Ci się troszkę owulacja i już masz wpadkę. Nie ma czegoś takiego jak bezpieczny seks bez prezerwatywy. Zawsze wtedy jest ryzyko ciąży. Nie wprowadzaj ludzi w złudną pewność.

Autorko - do ginekologa i po tabletkę po.

Zgadzam się.

7

gdyby nie było dni bezpłodnych, to każdy stosunek płciowy bez zabezpieczenia takiego czy innego kończyłby się zapłodnieniem i ludność  Ziemi liczyłaby 100 miliardów lub nawet więcej.
Dni bezpłodne są, tylko problem w tym, że nigdy nie mamy całkowitej pewności kiedy one następują. Cykl płodności kobiety jest zidentyfikowany i są dni takie i takie, jest przedział czasowy, kiedy zapłodnienie jest bardziej prawdopodobne i mniej prawdopodobne.

Są pary, które chcą potomstwa, współżyją codziennie przez kilka miesięcy, a ciąży jak nie było tak nie ma, a są też osoby, często nastolatki, które zachodzą w ciąże od pierwszego stosunku w losowo wybranym dniu.

Czytam Forum od wielu miesięcy, ale wypowiadam się od niedawna...

8

kandafer napisał/a:

gdyby nie było dni bezpłodnych, to każdy stosunek płciowy bez zabezpieczenia takiego czy innego kończyłby się zapłodnieniem i ludność  Ziemi liczyłaby 100 miliardów lub nawet więcej.
Dni bezpłodne są, tylko problem w tym, że nigdy nie mamy całkowitej pewności kiedy one następują. Cykl płodności kobiety jest zidentyfikowany i są dni takie i takie, jest przedział czasowy, kiedy zapłodnienie jest bardziej prawdopodobne i mniej prawdopodobne.

Są pary, które chcą potomstwa, współżyją codziennie przez kilka miesięcy, a ciąży jak nie było tak nie ma, a są też osoby, często nastolatki, które zachodzą w ciąże od pierwszego stosunku w losowo wybranym dniu.

Ja bym nie nazwała ich dniami bezpłodnymi tylko ewentualnie względnie niepłodnymi albo z małym prawdopodobieństwem zapłodnienia.
Przesunie jej się owulacja kilka dni w jedną lub w drugą i magicznie dni "bezpłodne" stają się płodne. Musiałaby stosować metodę termiczną i zapisywać codzie od miesięcy wyniki, żeby się zorientować w takich przesunięciach i w miarę bezpiecznie planować seks.

9

Dagmara_1999 napisał/a:

Jeśli masz niedaleko do Czech to do apteki i pigułkę "po" normalnie w aptece bez recepty byś kupiła, a tak to musisz iśc do lekarza po receptę i szukać apteki, w której taka pigułka by była.
Jak na moje przypuszczenie, to mała szansa zajścia w ciążę, odezwij się za 2-3 miesiące z informacją co... interesuje mnie, bo ja współżyję bez prezerwatyw, ale używam globulek plemnikobójczych, kupuję je w aptece w Czechach i raczej unikam współżycia w okresach płodnych.

Piszesz głupoty o recepcie na tabletkę "po". Mialam sytuację bardzo podobną do wpisu autorki i kupiłam bez problemu bez recepty tabletkę "Po". Od jakiegoś czasu nie potrzeba recepty.

10

lamademoiselle napisał/a:
Dagmara_1999 napisał/a:

Piszesz głupoty o recepcie na tabletkę "po". Mialam sytuację bardzo podobną do wpisu autorki i kupiłam bez problemu bez recepty tabletkę "Po". Od jakiegoś czasu nie potrzeba recepty.

Żartujesz, prawda? big_smile
daj jakieś źródło tej rewelacji, bo jakoś media milczą na temat tego, żeby ustawa się zmieniła. Oczywiście, że dalej potrzeba recepty.

11

Dalej konieczna jest recepta. Żeby ją dostać, trzeba się nieźle upokorzyć...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

12

karolinadd napisał/a:

Do końca moich dni hitem będzie dla mnie jak ktoś spokojnie uprawia seks bez gumki przekonując jakie to bezpieczne

13

jjbp napisał/a:
karolinadd napisał/a:

Do końca moich dni hitem będzie dla mnie jak ktoś spokojnie uprawia seks bez gumki przekonując jakie to bezpieczne

Lepsze jest gdy ktoś pisze że podczas pierwszego razu się nie zachodzi w ciąże.

Co do pigułki to w mniejszych miastach idzie kupić ją bez recepty. Zresztą co to za problem iść do normalnego ginekologa i dostać receptę, przecież nie trzeba mu się spowiadać jak w konfesjonale.

14

Charlie, ale jakim cudem można dostać lek na receptę bez recepty?
Przecież taki aptekarz, żeby to wydać musi zeskanowaćkod recepty, inaczej nie przejdzie. Wątpię, żeby ktoś chciał podkładać się w przypadku kontroli, że sprzedaje bez recepty. To jest niezgodne z prawem i absolutnie nie powinno być tutaj promowane.

15

Można, nie raz kupowałam lek na chorobę przewlekłą, na którą choruję, bo mi zabrakło albo raz zdarzyło mi się zapomnieć zabrać na wakacje i nikt nie robił problemów.

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

16

To farmaceuta w przypadku kontroli leży, bo im absolutnie nie wolno tak robić. Ewentualnie mogą wydać jeżeli doniesie się potem receptę, ale to ich dobra wola.

Nie liczyłabym na to w przypadku tabletki po. Za duże ryzyko w szukaniu apteki która to zrobi.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pierwsza taka sytuacja podczas stosunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018