Bolesne miesiączki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bolesne miesiączki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Bolesne miesiączki

Witajcie, jakie macie sprawdzone sposoby na bóle miesiaczkowe? U mnie jest różnie raz miesiączka bez bólów a raz takie bóle, które utrudniają normalne funkcjonowanie, a czasami ( raz na kilka lat) zdarza się taki atak że az wyje z bólu. Do ginekologa chodzę raz w roku, wszystkie badania w porzadku. Miesiączki mam regularne. Czy branie nospy kilka dni przed okresem może pomoc? A może są jakieś ćwiczenia? Z góry dziękuję za każdą radę. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bolesne miesiączki

Zawsze przed miesiączką warto upewnić się, że mamy wystarczającą ilość magnezu w organizmie - niedobór może zwiększyć skurcze. Ja strasznie męczę się z okresem, dogrzewam się termoforem i biorę silne leki przeciwbólowe na receptę. Niestety takie uroki bycia kobietą. Jeśli wszystkie badania są dobre nie masz czym się martwić. Poza tym sama mówisz, że bóle nie są tak silne za każdym razem smile.

3

Ja też mam takie problemy, ze przez 2-3 dni to z łóżka do łazienki nawet nie mam siły podejść hmm magnez to jedno, a drugie, ze w sumie na mniej bolesną miesiączkę dobre są tablektki antykoncepcyjne. Inne sposoby u mnie to nospa i ketonal przepisany przez lekarza neutral

4

Ja kiedyś wylądowałam w szpitalu i musieli dac mi zastrzyki. Tak bolało, że myślałam sama z siebie, ze to było coś poważniejszego..

"Ten, kto przed siebie idzie niczego nie traci.
Nie uciekaj przed życiem, bo Ci się to nie opłaci.?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bolesne miesiączki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018