Piękny uśmiech - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Piękny uśmiech

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Piękny uśmiech

Dziewczyny, tym razem to ja przychodzę po poradę. Jak niektóre z Was wiedzą, mam w domu nastolatkę. Jakiś czas temu zraziła się mocno do aparatu na zęby, ale "dojrzała" jak twierdzi i temat wrócił tyle, że bardziej interesuje ją noszenie takich specjalnych nakładek, które nie są widoczne. Nawet nie wiem, jak to się dokładnie nazywa, ale chodzi o te takie przezroczyste, które można wkładać i wyjmować. Czy któraś z Was ma doświadczenie z takimi nakładkami? A może któraś aktualnie nosi?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfMh3EtmXF87DwUdh4EW0lvUP1-pgfzCdKSIHgzVYyYt9zRHQY

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Piękny uśmiech

Jeśli chodzi po prostu o ten zdejmowany aparat to ja nosiłam w podstawówce. Coś tam trochę pomogło, ale przerwę między zębami dalej mam.

3

Ja nosiłam kiedyś aparat taki stały, później trochę odpuściłam z retencją i po latach zęby znowu się pokrzywiły, ale drutów już nie chciałam, za stara chyba jestem wink I tym razem zdecydowałam się na taki system leczenia nakładkami beyli, to dopiero kilka tygodni, ale jestem zadowolona. Przede wszystkim nakładki są niewidoczne, a ja mam codziennie kontakt z klientami i nie wyobrażam sobie świecić drutami, no i to też o wiele wygodniejsze do mycia. Może o czymś takim pomyśl? Ile córka ma lat? Bo to chyba od 18 lat.

4

No to już niedługo. wink A takie nakładki dadzą równie dobry efekt czy niekoniecznie? Na co można liczyć? Rozumiem, że nie nosi się ich przez cały czas?

5

Nosi się je minimum 20 godzin na dobę, ja zdejmuję do jedzenia i mycia. Co do efektu to wszystko zalezy od wady i konkretnego przypadku. Na konsultacji mogą wykonać wizualizację przyszłego uśmiechu, więc chyba najlepiej się po prostu umówić i zobaczyć co i jak, zwłaszcza, ze konsultacja jest darmowa, na ich stronie masz od razu formularz, przez który można się umówic.

6

Czytałam, że można taką próbną nakładkę też dostać, żeby zobaczyć jak się to sprawdzi i myślę, że to by nam odpowiadało. Umówię się do nich po weekendzie, mam nadzieję, że nie czeka się długo.

7

I jak z tą nakładką?

8

Którą? Tą testową? No dostajesz ją na miejscu na konsultacji. No chyba, że nie masz czasu poczekać to możesz następnego dnia odebrać. Jest darmowa.

9

Potwierdzam, taką próbną dostałyśmy i młoda bardzo sobie chwali, że dobrze dobrana i niewidoczna. Tak wygląda taka próbna nakładka. smile

http://i66.tinypic.com/fyh6kn.jpg

10

ja nosiłam nakładki ale totalnie mi to nie przypasowało. hmm

11

Ja nosiłam aparat 5 lat i szybko można się przyzwyczaić, później wręcz jest dziwnie ją go ściągną smile a nakładek nie polecam , trzeba je ściągać za każdy razem gdy się je czy pije gorące napoje, co jest uciążliwe, a dwa źle się w nich mówi. Moja mama nosiła nakładki i mówi, że gdyby mogła cofnąć czas to wzięła by aparat

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Piękny uśmiech

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018