Podróż minicamperem przez Skandynawię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż minicamperem przez Skandynawię

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Podróż minicamperem przez Skandynawię

Witajcie,

Jestem studentem piszącym właśnie pracę dyplomową na Akademii Leona Koźmińskiego. Praca jest badawcza, ma na celu zidentyfikowanie i potwierdzenie potrzeb współczesnych podróżników, przeanalizowania czy nowe środki podróżowania i kierunki mają rację bytu i czy mogłyby znaleźć zainteresowanie.
Mam w związku z tym do Was prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety, w której zbieram informacje o tym co Was interesuje, na co zwracacie uwagę.
Link do ankiety: minicamper.webankieta.pl
Będę zobowiązany za pomoc. Osobiście też jestem ciekaw czy mój pomysł na podróżowanie, który realizuję od lat, jest dla Was interesujący.

pozdrawiam
Paweł

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podróż minicamperem przez Skandynawię

A napisz coś więcej o tym minikamperku smile

3

Bardzo! Mam za sobą taką wycieczkę: 9000 km w 4 tygodnie, Szwecja, Finlandia, Norwegia smile

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

Jesrem przygotowany  - mam box dachowy i rower na haku oraz materac w aucie. Jesli nic nie stanie na przeszkodzie w tym roku jadę.

5

Capricornus napisał/a:

Bardzo! Mam za sobą taką wycieczkę: 9000 km w 4 tygodnie, Szwecja, Finlandia, Norwegia smile

Napiszesz coś więcej? Planuję taką podróż w tym roku smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

6

a ja właśnie chcę zaproponować znajomym wycieczkę dookoła Bałtyku:
Frankfurt n/Odrą - Berlin - Flensburg - Kolding - Odense - Kopenhaga - Malmo - Goteborg - Oslo - Trondheim - Gmina Lulea -  Tornio - Sotisari - Tallin - Ryga - Kowno

w sumie 4800 km , gdzieś tam będziemy się zatrzymywać na nocleg w kamperku, a tak będziemy jechac i patrzeć na krajobrazy.

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

7

Nemezys napisał/a:
Capricornus napisał/a:

Napiszesz coś więcej? Planuję taką podróż w tym roku smile

Przepraszam za brak odpowiedzi, ale dopiero dzisiaj tu zajrzałam.

Co chcesz wiedzieć? Pytaj smile

Anthony de Mello

8

Jak ja wam zazdroszczę takich wyjazdów big_smile Kurcze, skąd bierzecie chęci i kasę na to? big_smile Ja myślałam by jechac kiedyś samochodem na Bałkany big_smile

"Ten, kto przed siebie idzie niczego nie traci.
Nie uciekaj przed życiem, bo Ci się to nie opłaci.?

9

Chęci są, z kasą gorzej wink

Anthony de Mello

10

Kolega mojego syna od kilku lat bierze rower, plecak, trochę prowiantu i zwiedza Europę podróżując stopem. Zwiedził tak całe południe kontynentu, Gruzję, a jutro po raz kolejny wybiera się w Alpy. Twierdzi, że ten sposób jest tani, pełen wrażeń, a ludzie są na tyle życzliwi, że zaproszą w gościnę i nawet z noclegiem nie ma większego problemu. Podróżuje sam, bo dwoje ludzi i dwa rowery to byłoby trochę za dużo. Oczywiście sporą część trasy przemierza na dwóch kółkach, dzięki czemu zresztą ma możliwość zobaczyć miejsca, w które samochodem raczej by nie dotarł.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Podróż minicamperem przez Skandynawię

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018