Byla dziewczyna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 ]

Temat: Byla dziewczyna

Witam:)) Jestem w zwiazku z cudownym mezczyzna.Jest wspanialy,opiekunczy i poswieca mi caly swoj wolny czas,mojemu synowi rowniez.Wszystko jest perfekt,on caly czas powtarza ze jestem jego najwiekszym skarbem jakiego w zyciu spotkal.
Problemem jest to,ze on nadal utrzymuje przyjacielski kontakt ze swoja byla dziewczyna ktora rowniez jest w zwiazku.Oni leca razem na koncert,a bbilety zamowili jeszcze kiedy on nie byl ze mna,.Powiedzial ze gdyby teraz byla taka sytuacja to nie polecialby z nia.Oni beda spac w jednym pokoju po tym koncercie i nastepnego dnia wracaja.On mowi ze moge byc calkowicie  spokojna,ze nic sie nie stanie,i ze bardzo chce jechac na ten koncert,,,Dodam jeszcze ze ich zwiazek sie rozpadl poniewaz nie bylo tam milosci...
Jestem z nim szczesliwa ale niestety boje sie ze wszystko sie moze skonczyc przez ten z...y koncert...wiem ze jest on wazny dla niego ale boje sie i tak...On to doskonale rozumie i mowi ze gdybym ja jechala ze swoim bylym tez by sie bal ,mimo ze mi ufa...Chcemy byc razem,chcemy razem zamieszkac i miec rodzine,moj syn go uwielbia:)))

Co o tym myslicie dziewczyny???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Byla dziewczyna

Ja bym zaufała. Skoro nigdy nie dał Ci powodu do podejrzewania go o cokolwiek i zawsze jest z Tobą szczery, to dlaczego nie?

3

Odp: Byla dziewczyna

Ja też myślę, że nie masz za bardzo innego wyjścia, niż mu zaufać. Chyba nie chcesz przekreślić tego związku tylko dlatego, że się boisz zdrady, do której wcale nie musi dojść? Skoro kupił bilety już dawno temu, to szkoda by było je zmarnować. Ryzyko bycia zdradzoną masz zawsze, nie tylko wtedy, kiedy on śpi w jednym pokoju ze swoją byłą. Żeby nie zwariować, trzeba po prostu zacząć ufać.

4

Odp: Byla dziewczyna

Powiem tak bilet mógł sprzedać. Nie mam zaufania do byłych g dziewczyn, on może nic nie działać ale ona może zachowywać sie prowokacyjnie a wiadomo okoliczności sprzyjają. Ale jeżeli ufacie sobie i nie zawiódł Cię nigdy to badż spokojna. A zazdrość tylko zdrowa.

Odp: Byla dziewczyna

Nigdy nie dal mi powodu do chocby malego niepokoju.To naprawde odpowiedzialny i szczery facet....Tak jak ktos tu powyzej napisal ze to ta byla moze go prowokowac-rozmawialam z nim o tym-ale on powiedzial ze sie nie da sprowokowac....no coz..zostaje mi tylko zaufac.ale powiem ze jestem zla na ta sytuacje,a jeszcze bardziej na jego byla,bo to ona zdobyla te bilety i! A ze jej facet nie chcial z nia jechac na heavy matalowy koncert to zadzwonila do swojego bylego czyli obecnie mojego chlopaka-a on kocha heavy metal! i tak jada razem....... sad((((((

6

Odp: Byla dziewczyna

Daj mu pożyć, dlaczego ma rezygnować z koncertu jakiejś ulubionej kapeli tylko przez bezpodstawną zazdrość? To, czy ktoś zdradzi, zależy tylko i wyłącznie od niego i wyznawanych przez niego zasad. Kogoś, kto nie chce i nie ma zamiaru zdradzać, można prowokować do woli - bez skutku.

7

Odp: Byla dziewczyna

Słuchaj, a może zadzwoń do tej byłej i powiedz, że jeżeli sprowokuje go do czegoś, to jej kudły z głowy powyrywasz? tongue

8

Odp: Byla dziewczyna

Zaufanie zaufaniem, szczerość szczerością, ale ja bym sobie chyba oczy wydłubała z nerwów wink
Jemu mozesz ufac, ale jej nie znasz i nie wiesz czy nie bedzie go kusiła, czy nie bedzie przy nim chodziła owinieta w kusy ręcznik, bo niby bluzki do lazienki wziąść zapomniała i musiała się wrócić...
Ja tam bym na głowie staneła żeby kupić i sobie bilet i też bym pojechała a co big_smile Choćbym nie wiadomo jak na taki koncert nie chciała jechać big_smile

Odp: Byla dziewczyna

Tak on ma scisle okreslone zasady-nie ma zdrad w zwiazku!!! On sam byl kiedys zdradzany i wie jak to boli.Powiedzial ze gdyby to zrobil to zdradzilby samego siebie,swoje wlasne ja.
a co do jego bylej to juz z nia rozmawialam..hahah -moze nie tak ostro,ale wie o co chodzi!! pozatym ona jest po uszy zakochana w swoim facecie...

ok,zaufam mu chociaz mnie to wkurza,,,,,ech,,,zawsze cos!!!!

10

Odp: Byla dziewczyna

Pomyśl o ile mocniejsi będziecie, gdy wszystko dobrze się skończy, a wierzę w to że tak będzie smile

11

Odp: Byla dziewczyna

Musisz zaufać i powiedzieć sobie na pocieszenie "Będzie co ma być, przeznaczenia nie zmienisz"
Mi w trudnych chwilach ta myśl pomaga...
Poza tym wydaje mi się, że nie powinna się o to aż tak martwić, skoro jest z Tobą szczery i wiesz o tym wszystkim, bądź spokojna...
Gdyby chciał do niej wrócić, zrobiłby to, albo wcale by się z nią nie rozstawał...
Mógłby Cię również skłamać, że leci z kimś innym, gdyby chciał to przed Tobą ukryć i na dodatek spędzić z nią noc...
Gra w otwarte karty, więc zobaczysz, że po powrocie na pewno wszystko będzie ok i a noc spędzą przyzwoicie...
Pewnie każda z nas na Twoim miejscu miałaby takie obawy - to normalne...
Nie miałaby ta, której nie zależy smile

Odp: Byla dziewczyna
a_normalna napisał/a:

Pomyśl o ile mocniejsi będziecie, gdy wszystko dobrze się skończy, a wierzę w to że tak będzie smile

dziekuje:)))) a skad wiesz ze bedzie dobrze??/ smile))))

13

Odp: Byla dziewczyna

A dlaczego miałoby nie być? wink

Odp: Byla dziewczyna

Ja tez mysle ze bedzie:) Bo to prawdziwy skarb:)))Czekalam na to szczescie bardzo dlugo,,myslalam ze juz go nie znajde,,,ale jest!!!! I nie zaczelo sie od sexu,tylko od przyjazni! Jestesmy bardzo zwiazani emocjonalnie-ja ,moj syn i on:))))))
I daj Boze aby tak juz bylo....

15

Odp: Byla dziewczyna

Czyli warto facetowi ufać, więc okaż mu to smile

16

Odp: Byla dziewczyna
Namaluje Cie Lzami napisał/a:
a_normalna napisał/a:

Pomyśl o ile mocniejsi będziecie, gdy wszystko dobrze się skończy, a wierzę w to że tak będzie smile

dziekuje:)))) a skad wiesz ze bedzie dobrze??/ smile))))

Przypomniała mi się trochę podobna sytuacja w moim związku...
Mój ukochany miał w swojej klasie w szkole średniej dziewczynę, z która był 2 lata... Raz byli, później się rozstali, po jakimś czasie znów byli ze stażem 2 lata.
to była jego wielka miłość, szalał za nią, tym bardziej, że był jeszcze nastolatkiem...
Wiedziałam o tym od jego przyjaciół - dobre duszki smile
w sumie żałuję, że o tym wiem, bo to zrodziło obawy o nią, czy to po jakimś czasie nie wróci i nie odrodzi się...
Na początku naszego związku, jego klasa zorganizowała spotkanie po latach, możesz sobie wyobrazić, że byłam tym przerażona, kilka tygodni przed tym kreśliłam czarne scenariusze jego spotkania z nią oraz tego co będzie po... (na pewno do siebie wrócą, bo przecież tak ją kochał i w ogóle).
Pełna obaw, nie potrafiłam sobie wyobrazić jak to będzie, co ja ze sobą zrobię tego wieczoru, gdy on i Ona będą TAM.
Nie chciałam okazać swojego przerażenia. Jakoś dotrwałam do tego dnia, przed wyjściem rzuciłam tylko "bądź grzeczny" i wszystko.
Przez cały wieczór i trochę nocy nic się nie odzywałam, nie chciałam przeszkadzać, zachowywać się jak opętana..
Wieczór dłużył się, w nocy spać nie mogłam... myślałam tylko co tam się dzieje, jeśli w ogóle coś się dzieje, generalnie MASAKRA!
Ale przeżyłam to... Następnego dnia wszystko było ok, a ja czułam ulgę, wielką ulgę i radość, że już po...
to umocniło mnie, nas... zaufałam jemu bardziej smile
Od tego czasu mieli jeszcze 2 spotkania a ja się już nie stresowałam, mim, że z upływem czasu jest bardziej atrakcyjna, niż za szkolnych lat wink
On jest ze mną, kocha mnie i nie w głowie mu powrót do tego co było, mimo, że kochał ją bardzo, a ona równie mocno go zraniła... smile

Bądź spokojna smile Będzie dobrze smile A Ty napisz jak już będzie po wszystkim, czy miałyśmy rację smile

17

Odp: Byla dziewczyna

Szczerze? Ja bym chyba prędzej k....cy dostała niż pozwoliła mu jechać smile Albo bym kupiła dodatkowy bilet, bądź odkupiła od byłej :)No ale cóż, jak sama piszesz, można facetowi ufać, więc nic innego chyba nie pozostaje, jak po prostu zaufać i to przeżyć. Powodzenia

Odp: Byla dziewczyna

Ten koncert jest w czerwcu....leci na 2 dni..a wraca w moje urodziny.wIEM ZE NIE BEDZIE LEKKO mi napewno,i widze ze jego martwi to ze ja sie martwie...Dzis w nocy mialam jakies koszmary zwiazane z tym koncertem....buuuuu .

19

Odp: Byla dziewczyna

Nie pozostaje Ci chyba nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać... Najgorsze, ze do czerwca bedziesz przecież kłębkiem nerwów... Nie dasz rady lecieć razem z nimi?

20

Odp: Byla dziewczyna

rozumiem Twoje obawy wink zazdrość jest tutaj całkowicie normalna.. a co do chłopaka.. niech poleci ze swoją byłą dziewczyną na koncert.. ale nie rozumiem dlaczego musi z nią spać w jednym pokoju? przecież to zawsze można zmienić..  może powiedz mu o tym, że nie masz nic przeciwko koncertowi, ale dla ciebie spanie w jednym pokoju z byłą dziewczyną to trochę przesada...
pozdrawiam wink

21

Odp: Byla dziewczyna

Mnie też od razu zastanowiło dlaczego muszą spać w jednym pokoju tongue

22

Odp: Byla dziewczyna

no tak.. to przecież trochę dziwne.. to z jego strony powinna w ogóle wyjść propozycja, że nie będzie z nią dzielił pokoju, aby w ten sposób uspokoić swoją dziewczynę wink

23

Odp: Byla dziewczyna

wiecie co? wg mnie ok zaufanie zaufaniem, ale wyjazd z byłą dziewczyną, nocleg w jednym pokoju to zdecydowanie za dużo. ja bym się na takie coś nigdy nie zgodziła.

24

Odp: Byla dziewczyna

Ani ja. Niech sobie jadą razem na koncert, ale niby dlaczego mają spać w jednym pokoju...

Odp: Byla dziewczyna

ten wspolny pokoj tez mnie przeraza!!!!! Tak naprawde spedza w nim tylko pare godzin bo rano maja samolot spowrotem..ale mimo wszystko.Nie jechalby gdybysmy juz wtedy byli para.a powiem tyle-chodzil za mna dlugo,a ja go odrzucilam,,ale nie przestawal i w ten sposob wydeptal sobie droge do mojego serca smile))

Ale jego bylej i tak nie lubie!!!!!!!!!!!!! tongue

26

Odp: Byla dziewczyna

To pogadaj z nim o tym pokoju wink?
Normalka, chyba rzadko lubi się byłe swojego faceta tongue

27

Odp: Byla dziewczyna

No właśnie, kurde, nie ma możliwości zeby spali oddzielnie ? :>

28

Odp: Byla dziewczyna

Moim zdaniem on, wiedząc, że mu ufasz i że go kochasz nie powinien stawiać Cię w takiej sytuacji. Żaden koncert nie jest wart Twojej niepewności, nerwów, podejrzeń, nawet nie uzasadnionych. Jeśli sie kogoś kocha nie mozna go stawiać w takiej sytuacji. A wspólny pokój z ta dziewczyną to po prostu przegięcie. Wyglada to tak , jakby on chciał Cie poddać próbie. Co to w ogóle ma znaczyć??

29 Ostatnio edytowany przez paulina20 (2010-04-06 17:05:16)

Odp: Byla dziewczyna

Aganosko, nie popadasz w paranoje? Ma mu zabronic rozwijania zainteresowan, pozbawic wolnosci, zamknac w zlotej klatce z powodu wyimaginowanej zdrady? Przeciez ten czlowiek po postu na to nie zasluguje. Wiesz, dla chorobliwie zazdrosnej osoby nawet wyjscie do sklepu po bulki moze byc ''stawianiem w zlej sytuacji'',no bo przeciez tam taka ladna ekspedientka jest.. wink

liva napisał/a:

Zaufanie zaufaniem, szczerość szczerością, ale ja bym sobie chyba oczy wydłubała z nerwów wink
Jemu mozesz ufac, ale jej nie znasz i nie wiesz czy nie bedzie go kusiła, czy nie bedzie przy nim chodziła owinieta w kusy ręcznik, bo niby bluzki do lazienki wziąść zapomniała i musiała się wrócić...
Ja tam bym na głowie staneła żeby kupić i sobie bilet i też bym pojechała a co big_smile Choćbym nie wiadomo jak na taki koncert nie chciała jechać big_smile

I co, mimo ze kocha swoja dziewczyne, to od razu  za tamta poleci jak jakis zwierzak? Litosci..

30

Odp: Byla dziewczyna

Ale ja nic nie napisałam o tym, że on za nią poleci tongue

Z tego co pisze autorka postu nawet śmiem twierdzić, że nic złego tam nie zrobi, ale nie wierze w to, że ona nie bedzie w żaden sposób kusiła, po prostu nie wierze. I ja bym chyba tej presji nie zniosła siedząc w domu i myśląc jak ona go pewnie tam uwodzi.
Może ja się po prostu za dużo naoglądałam programu 'Efekt Ex' na mtv i dlatego mam takie czarne myśli xD

31

Odp: Byla dziewczyna

Namaluje Cię Łzami, może okaż klasę i zaufaj, jak ma Cię zdradzić to i tak to zrobi wink

A tak między nami, to jestem w szoku jeszcze niedawno czytałam jak to jesteś sama, że jak jakiś się tafia to na pieniądze leci, a tu już taki cudowny facet tongue
Może ja się za mało użalam big_smile
Dziewczyny zwiększam częstotliwość użalania się big_smile
Nie wiem jak to wytrzymam, że nie wspomnę o Was tongue:P

Odp: Byla dziewczyna
Martyna777 napisał/a:

Namaluje Cię Łzami, może okaż klasę i zaufaj, jak ma Cię zdradzić to i tak to zrobi wink

A tak między nami, to jestem w szoku jeszcze niedawno czytałam jak to jesteś sama, że jak jakiś się tafia to na pieniądze leci, a tu już taki cudowny facet tongue
Może ja się za mało użalam big_smile
Dziewczyny zwiększam częstotliwość użalania się big_smile
Nie wiem jak to wytrzymam, że nie wspomnę o Was tongue:P

Tak Martyno-cos w tym jest!!! Czekalam na tego faceta moge powiedziec latami!!!! I wiesz co??Juz stracilam nadzieje na to!! A co najlepsze on byl w takiej samej sytuacji jak ja!! on tez juz tracil nadzieje!! I wpadlismy na siebie-najpierw jako znajomi,potem byla przyjazn a teraz gorace uczucie!! I nie chcialaby tego stracic i on tez nie,,,wiec coz-pozostaje mi zaufac(a ufam mu)tylko jestem zla na ta sytuacje! A najbardziej to na jego ex!

33

Odp: Byla dziewczyna

Ale pogadałaś z nim w końcu o tym jak się czujesz w związku z tym pokojem?
Skoro ma Cię to dręczyć...

Odp: Byla dziewczyna

Pogadam niebawem:))))

Odp: Byla dziewczyna

Pogadalam i beda spac w osobnych pokojach.Niech sobie leci na ten koncert,nie bede go juz osaczac,nie chce byc jak ten trujacy bluszcz....Pozdrawiam was dziewczyny:)))))

36

Odp: Byla dziewczyna

super! gratuluję rozwiązania sprawy! smile

37

Odp: Byla dziewczyna

Hoho ja bym nie zaufała.... z była laska na koncert i spanie w jednym pokoju... uuu ;\
sorry za szczerosc ale ok moze ich nic nie łaczy prócz przyjazni ale przeciez twój luby Ci nie powie wprost ; wiesz ja do niej nic nie czuje,łaczy nas tylko przyjazń i seks bez zoobowiązań... ;p co oni tam moga robic razem w tym pokoju to moge sobie  wyobrazic smile Bałabym sie bo np im razem w zwiazku nie wyszło nie było miłosci jak to wspomniałas w ich zwiazku ale w sprawach łóżkowych im może wychodziło i to nawet bardzo ! przecież on Ci tego nie powie,choc jest taki cudowny i naj naj...
W kwestii zaufania to już twoja indywidualna decyzja... ja wyraziłąm swoje zdanie na ten temat. Nigdy sie zapewne nie dowiesz co tam miedzy nimi zaszło... Twoja decyzja smile Pozdrawiam

38

Odp: Byla dziewczyna

Namaluje Cie Łzami, to super, że się dogadaliście. smile

39

Odp: Byla dziewczyna

Hey , mam taki problem jestem z chłopakiem już ponad 2 lata układa się świetnie nie powiem na początku były jakieś kłótnie i komplikacje , ale to tylko początki związku . Teraz układa się super ufam mu jak nikomu , On robi dla mnie wszystko ciągle powtarza jak mnie kocha jaka jestem wspaniała itp itd każda kłótnia nasza doprowadza go do łez bo tak bardzo mu na mnie zalerzy - mi  na nim też , lecz jedno wciąż mnie gryzie bardzo nie lubie myśleć o jego przeszłości wiem , że wtedy się nie znaliśmy i mógł mieć dziewczyny ale mnie to wkurza nie moge myśleć o tym , że ktoś dotykał i całował mojego chłopaka sad nie lubie gdy patrzy się na inne dziewczyny (choć żadko się to zdarza) chce żeby był tylko mój i tylko dla mnie . Czemu to tak jest ?

40

Odp: Byla dziewczyna

Hmmm fakt pewnie i takie coś boli ale musisz go zaakceptować.
On jest twoim pierwszym facetem?

Odp: Byla dziewczyna

mm14 to jest normalne-to zazdrosc o przeszlosc kochanego czlowieka.Ja mialam to samo,ale minelo mi to.To takie bezsensowne dreczenie samej siebie.Nie ma sensu snuc wizji na ten temat,on jest teraz z Toba i z Toba jest szczesliwy.Tamto to przeszlosc.

CO BYLO A NIE JEST NIE PISZE SIE W REJESTR!!! smile))

42

Odp: Byla dziewczyna

Zgadzam się, nie ma co się zadręczać przeszłością chłopaka. Ponieważ, mm14, on wcześniej nawet nie miał pojęcia o Twoim istnieniu.

43

Odp: Byla dziewczyna

Namaluje Cie Lzami spróbuj zaufać, przecież Ci o tym powiedział wprost, gorzej jakbyś się sama domyśliła lub dowiedziała od osób trzecich. Zaufanie to podstawa.

44 Ostatnio edytowany przez waterlily (2010-05-09 21:23:40)

Odp: Byla dziewczyna

Namaluje Cie Lzami -okej, facetowi ufasz, rozumiem doskonale bo mojemu tez ufam uwielbiam go i nie ograniczam, ale.....
NIE UFAJ NIGDY KOBIECIE! w ich zwiazku nie bylo milosci ? czyli wtedy sypiali ze sobą bez miłości, a teraz moze byc tak samo.
nie chce Cie straszyc, ale ona np. moze bedzie chciala sprawdzic czy nadal jest w stanie go sprowokowac, czy go pociaga...
mój facet napewno nie pojechałby nigdzie z byłą kiedy miałby mnie..

dziwny jest ten układ...

Odp: Byla dziewczyna

Ale oni zabukowali te bilety kiedy on jeszcze nie byl ze mna...teraz by tego tak nie zrobil.A ona od roku jest w szczesliwym zwiazku,zakochana po uszy i rozmawialam z nia juz o tym nawet bo znamy sie.

A moj facet oswiadczyl mi sie i(tak nieoficjalnie) i niedlugo dostane pierscionek zareczynowy :)On mowi ze mam sie niczego nie bac,ze beda miec osobne pokoje i to tylko parogodzinny koncert i na drugi dzien wracaja. Za miesiac bedziemy juz mieszkac razem,i czuje sie jakos taka spokojna ...Kocham go po prostu i mysle ze bedzie ok wink

46

Odp: Byla dziewczyna

wiesz co ..a dlaczego nie polecisz z Nim?? nie ma blietów czy nie ineteresuje Cię taka muzyka?? może poszukaj w necie biletów i leć z Nim ,nie bedziesz się wtedy obawiać smile

Odp: Byla dziewczyna

powiem szczerze ze nie mam ochoty tam leciec...to koncert heavy metalowy....

48

Odp: Byla dziewczyna

jak dlugo z nim jestes?? Bo sadzac po poscie chyba niedlugo?

Odp: Byla dziewczyna

Jestem z nim 4 mies.

50

Odp: Byla dziewczyna

No właśnie koncert - koncertem, ale spanie w jednym pokoju z byłą dziewczyną?? Tego nie rozumiem...to nie było już innych pokoi?? a jak on by się poczuł gdybyś jechała ze swoim byłym na koncert i jeszcze potem spała z nim w jednym pokoju?? Wiem, że zaufanie w związku to podstawa, ale wszystko ma swoje granice!!! Przecież to zrozumiałe, że będziesz się martwiła, myślała co oni tam robią i dlatego nie powinien dopuścić do takiej sytuacji, bo teraz TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA I TWOJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA!!! Życzę Ci, żeby to wszystko skończyło się z korzyścią dla Ciebie smile pozdrawiam!

51

Odp: Byla dziewczyna

mam bardzo dużą nadzieję, że nic złego się nie wydarzy, Duszku, kibicuję temu z całych sił!
ale przyznam, że ja osobiście chyba bym się z nerwów przekręciła w takiej sytuacji :-/
Tylko że u mnie to pozostałość po zdradzie mojego exa.. pamiętam, jak kłamał, że jedzie do kumpli, a naprawdę pojechał do innej laski. Wymyślił, że mu telefon ukradli , a koledze się rozładował i nie miał jak się ze mną skontaktować, a ja jak ta ostatnia idiotka uwierzyłam..
z drugiej strony, Twój miły mówi Ci szczerze o planach, to też dobry znak...
Nie ma co hodować złych myśli, na pewno wszystko będzie ok smile

Odp: Byla dziewczyna
Linka napisał/a:

No właśnie koncert - koncertem, ale spanie w jednym pokoju z byłą dziewczyną?? Tego nie rozumiem...to nie było już innych pokoi?? a jak on by się poczuł gdybyś jechała ze swoim byłym na koncert i jeszcze potem spała z nim w jednym pokoju?? Wiem, że zaufanie w związku to podstawa, ale wszystko ma swoje granice!!! Przecież to zrozumiałe, że będziesz się martwiła, myślała co oni tam robią i dlatego nie powinien dopuścić do takiej sytuacji, bo teraz TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA I TWOJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA!!! Życzę Ci, żeby to wszystko skończyło się z korzyścią dla Ciebie smile pozdrawiam!

Spia w dwoch osobnych pokojach smile

53

Odp: Byla dziewczyna

Jak śpią w osobnych pokojach to już dobrze smile życzę Ci jak najlepiej!!!!! pozdrawiam

54

Odp: Byla dziewczyna
Namaluje Cie Lzami napisał/a:
Linka napisał/a:

No właśnie koncert - koncertem, ale spanie w jednym pokoju z byłą dziewczyną?? Tego nie rozumiem...to nie było już innych pokoi?? a jak on by się poczuł gdybyś jechała ze swoim byłym na koncert i jeszcze potem spała z nim w jednym pokoju?? Wiem, że zaufanie w związku to podstawa, ale wszystko ma swoje granice!!! Przecież to zrozumiałe, że będziesz się martwiła, myślała co oni tam robią i dlatego nie powinien dopuścić do takiej sytuacji, bo teraz TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA I TWOJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA!!! Życzę Ci, żeby to wszystko skończyło się z korzyścią dla Ciebie smile pozdrawiam!

Spia w dwoch osobnych pokojach smile

No to chyba już po kłopocie smile

55

Odp: Byla dziewczyna

Nie jestem kobietą ale wiem z autopsji ;D Nie ufaj...zaufanie znaczy wierzyc ale sprawdzac.
Trzymaj ręke na pulsie...czasami po alkoholu może mu sie poleciec za daleko. Chociaż nie powinnaś idealizować go i tej sytuacji...lepiej byc przezornym i bezpiecznym czyż nie?

Posty [ 56 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024