Wypełnianie ust botoxem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wypełnianie ust botoxem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Wypełnianie ust botoxem

Zastanawiam się nad wymodelowaniem ust za pomocą botoxu, zastanawiam się czy zabieg boli i ile trwa? Czy któraś z Was robiła i może mi udzielić odpowiedzi?

You & I..
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wypełnianie ust botoxem

zabieg moim zdaniem jest praktycznie bezbolesny, ja tylko czułam delikatne ukłucie i tyle. A jeżeli chodzi o czas to ostrzykiwanie trwa kilka minut.

3

Plusik, masz całkowitą rację. Swoją drogą jak już się zapiszesz na zabieg to ci na miejscu wszystko wytłumaczą. Jak wygląda wstrzykiwanie botoxu, czego nie możesz po zabiegu smile Przynajmniej jak ja poddawałam się temu zabiegowi to lekarka mnie o wszystkim poinformowała.

4

A to czego nie można po zabiegu robić? Kurczę trochę mnie przeraziłaś

You & I..

5

To jeszcze wstrzykują w usta botoks? Myslalam, ze juz praktycznie nikt tego nie robi i teraz modeluje sie usta głownie kwasem wink

less is more

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-21 23:42:50)

Jazzmine botoks dalej w użyciu smile Dizoana a co do tego czego nie można to na przykład nie możesz zbytnio się forsować czy spożywać alkoholu przez pierwszą dobę od zabiegu. Z resztą w klinice spam robiłam zabieg i na ich blogu pojawił się tekst o tym co trzeba robić po zabiegu. Jakbyś była ciekawa to tutaj wklejam link: wstawianie linków jest niezgodne z regulaminem

7

O dzięki wielkie smile Z całą pewnością z tekstem się zapoznam. Szkoda, że nie mieszkam w Krakowie.

You & I..

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wypełnianie ust botoxem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018