Dziewczyna starsza ode mnie i z dzieckiem - co robić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dziewczyna starsza ode mnie i z dzieckiem - co robić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dziewczyna starsza ode mnie i z dzieckiem - co robić

Witam wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce żeby facet pisał, ale to wy kobiety pozwolicie mi to lepiej zrozumieć. Mam 23 i poznałem fajną dziewczynę  ktora ma 25 świetnie się dogadujemy,znam ją i  ma chłopaka który ją olał i wyrzucił  i na dodatek ma syna pytałem się jak do tego doszło mówi że to wpadka.Pisaliśmy i rozmawialiśmy szło nam coraz lepiej w końcu zaczęliśmy się spotykać po kryjomu całusy itp. Było miło i przyjemnie byliśmy sobie coraz bliżsi . Powiedziała mi że to ze mną jest naprawdę szczęśliwa i nie szczędziliśmy sobie czułości będąc we dwójkę sami.Panie jeśli możecie to powiedzcie co mam zrobić z tą  dziewczyną, dać sobie z nią spokój ? czy może dalej naciskać ? Z góry dziękuje za odpowiedzi wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna starsza ode mnie i z dzieckiem - co robić

Jeżeli ja kochasz i jesteś w stanie zaakceptować jej dziecko to nieodpuszczaj. pamiętaj tylko, że będziesz musiał jej pomóc w wychowywaniu dziecka. Niektórym facetom ciężko to przychodzi.( wiem ze swojego doświadczenia)

3

00MILKA00 napisał/a:

Jeżeli ja kochasz i jesteś w stanie zaakceptować jej dziecko to nieodpuszczaj. pamiętaj tylko, że będziesz musiał jej pomóc w wychowywaniu dziecka. Niektórym facetom ciężko to przychodzi.( wiem ze swojego doświadczenia)

Kochać czy ja wiem jeszcze może młody jestem, ale dzisiaj ten pocałunek był wyjątkowy big_smile wiem że właśnie musiał będę jej pomóc jej dziecka, ale czy dam radę uciągnąć te sanki ? big_smile

4

Faith123 napisał/a:
00MILKA00 napisał/a:

Kochać czy ja wiem jeszcze może młody jestem, ale dzisiaj ten pocałunek był wyjątkowy big_smile wiem że właśnie musiał będę jej pomóc jej dziecka, ale czy dam radę uciągnąć te sanki ? big_smile

Na swoje ostatnie pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć, nikt tego nie wie, bo nikt nie zna Cię tak jak Ty siebie sam. wink

"Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszerstwem, a dla władców jest po prostu użyteczna"
https://www.youtube.com/watch?v=cJrqLV4yeiw

5

Na swoje ostatnie pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć, nikt tego nie wie, bo nikt nie zna Cię tak jak Ty siebie sam. wink

Rozumiem, pisałem z nią że jak by to wyglądało ja i ty dziecko i ojciec dziecka, ona mi napisała że nigdy ci nie mówiłam i nie kazała byś z mną żył i brał ślubu a ja wiem ze z czasem by to inaczej wyglądało big_smile i na dodatek mówię że jednak chcę być na stopie przyjaźni a ona mi napisała "że co mamy sie przytulac calowac i spotykac... to ja tak nie chce" i ku.rwa albo mi tak slodzi albo taki  trochu związek z doskoku wink a na dodatek wiążąc się z nią miałbym doczynienia z jej ocjem dziecka i bym miał przypał na ulicy big_smile troche mnie martwi bo nie wiem jak to jej wytlumaczyć żeby ja jakos nie zranic, chciala sie calowac to ja calowalem i mowi ze uwielbia mnie  i malo tego mowi ze ciezko bedzie jej odskoczyc ode mnie, dla mnie to sie za szybko dzieje sad

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dziewczyna starsza ode mnie i z dzieckiem - co robić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018