Zwiazek i flitr z innymi facetami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zwiazek i flitr z innymi facetami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zwiazek i flitr z innymi facetami

Mam pytanie czy jak dziewczyna jest w zwiazku a chodzi na imprezyz kolegmi/zaprasza znajomych od domu czy z tym jest cos nie tak?chodzi mi o dzewczyny bedace w zwiazku .ktore maja chec imponowania innym facetom.Chyba nie ma nic zlego w tym ze dziewcyna czuje sie seksowna itd ale spodkalam sie z przypadkiem dziewczyny(bliska kolezanka) ktora ma faceta(chlop pracuje za granica)a ona spotyka sie z innymi(bez wiedzy faceta bardzo czesto),imprezuje z nimi zaprasza na noc itd oczywiscie nie mowie tu o zdradzie seksualnej bojej rownie dobrze moze nie byc ale sam fakt flitru czy to jest wedlug was zdrada?Jej chlopak funduje jej wycieczki,kolacje i wiekszasc czasu spedza w pracy to fakt.Czy powiedziec jej ze to wobec niego nie fer?Nie wiem co mam myslec nic w tym zlego ze ma kolegow ale czy to nie przesada....

Zobacz podobne tematy :
Odp: Zwiazek i flitr z innymi facetami
niebokotek napisał/a:

Mam pytanie czy jak dziewczyna jest w zwiazku a chodzi na imprezyz kolegmi/zaprasza znajomych od domu czy z tym jest cos nie tak?chodzi mi o dzewczyny bedace w zwiazku .ktore maja chec imponowania innym facetom.Chyba nie ma nic zlego w tym ze dziewcyna czuje sie seksowna itd ale spodkalam sie z przypadkiem dziewczyny(bliska kolezanka) ktora ma faceta(chlop pracuje za granica)a ona spotyka sie z innymi(bez wiedzy faceta bardzo czesto),imprezuje z nimi zaprasza na noc itd oczywiscie nie mowie tu o zdradzie seksualnej bojej rownie dobrze moze nie byc ale sam fakt flitru czy to jest wedlug was zdrada?Jej chlopak funduje jej wycieczki,kolacje i wiekszasc czasu spedza w pracy to fakt.Czy powiedziec jej ze to wobec niego nie fer?Nie wiem co mam myslec nic w tym zlego ze ma kolegow ale czy to nie przesada....

Co to jest flitr?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

3

Moze tak zajmij sie swoim zyciem, a nie kolezanki?

4 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-12-08 23:12:10)

To wyłącznie jej sprawa i nieobecnego partnera.
To może się nie podobać, to prawda. I flirtem bym tego nie nazywał.
Jednak, nie wtrącałbym się.
Partner ślepy chyba nie jest i "życzliwych" zapewne, ma na podorędziu także?
A może i z tyłu ma, co robi jego kobieta, gdy go nie ma?
Lepiej, do ich grona, tj. "życzliwych",  się nie zaliczać. smile

facet po przejściach

5

Flitr:)) i jeszcze spodkałam, to coś ze spodkami:)) Nie zyczylabym sobie zapraszania kogos na noc jak mnie nie ma,jakby to byl moj partner. Moze tamtym to odpowiada,nie wiem.

6

1990rusałka napisał/a:

Nie zyczylabym sobie zapraszania kogos na noc jak mnie nie ma,jakby to byl moj partner. Moze tamtym to odpowiada,nie wiem.

W jakim Ty świecie żyjesz? Przecież facet pracujący za granicą, żyje w słodkiej nieświadomości, co żonka wyprawia w Polsce. smile

7

Jak jestem w związku to nie spotykam się z innymi facetami. Poza kolegami, ale z nimi to raczej w większym gronie.

gdykochamy

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zwiazek i flitr z innymi facetami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018