Czy lubicie swoją pracę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy lubicie swoją pracę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Czy lubicie swoją pracę?

Czy szczerze lubicie swoją pracę czy znosicie ja, traktujecie jako zwykły obowiązek?
Pracujecie w zawodzie czy raczej wyladowalyscie gdzieś gdzie zupełnie byście sie nie spodziewały?
Kiedy zrozumialyscie co chcecie w życiu robić?
Jeśli dopiero niedawno, to co robicie w kierunku by osiągnąć wymarzony zawód?
Szukam inspiracji smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy lubicie swoją pracę?

Bardzo lubię swoją pracę. W sumie to obie lubię smile  Poprzednia też mi pasowała. Chyba po prostu umiem się dostosować smile

3

jjbp napisał/a:

Czy szczerze lubicie swoją pracę czy znosicie ja, traktujecie jako zwykły obowiązek?
Pracujecie w zawodzie czy raczej wyladowalyscie gdzieś gdzie zupełnie byście sie nie spodziewały?
Kiedy zrozumialyscie co chcecie w życiu robić?
Jeśli dopiero niedawno, to co robicie w kierunku by osiągnąć wymarzony zawód?
Szukam inspiracji smile

Lubimy.
Pracujemy w zawodzie.
Dosyć późno. Lecz lepiej późno niż wcale.
Rozwijamy się zawodowo. Uczymy.

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.  GG:66434334

4

Lubię smile
nie pracuję w zawodzie i zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to praca na całe życie, ale lubię to co robię i nie zmuszam się do codziennego wychodzenia do pracy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

BARDZO luboę swoją pracę, może nawet za bardzo:P jest to jakby komercyjna wersja moich studów, ale mimo wszystko spełniam się w tym. Dosyć wcześnie zrozumiałam co jest moim „powołaniem” aczkowlek jest wiele profesjii które podpada pod moją definicję, więc miałam jeszcze czas, żeby sprawę doprecywozać;P
Stale się dokształacam i poszukuję nowych możliwości, ale to jest tylko naturalna konsekwencja podążania drogą, która jest autonomicznie wybrana.
Z całego serca życzę Ci, żebyś w ramach drogi na przyszłość też wybrała to, co Cię interesuje.

6

Niedawno zmieniłam pracę, lubiłam poprzednią, ale lubię i obecną smile udało mi się znaleźć szybko pracę w zawodzie, co bardzo mnie cieszy smile

7

pracuję w zawodzie i.. nie wiem czy dalej chcę. Lubię swój zawód ale muszę ciągle walczyć bym była ceniona, no i zarobki są fatalne

8

Do tej pory bardzo lubiłam swoją prace. Z wykształcenia jestem dziennikarka i pracowałam w znanym radiu w dziale reklamy wiec praca z ludźmi, często w terenie, brak kontroli od przełożonych. W reklamie z tego względu, ze mogłam trochę więcej zarobić niż reporterka. Ale jak było trzeba brałam mikrofon i leciałam w miasto. Bardzo się spełniałam i do pracy chodziłam z ochota i satysfakcja. Natomiast przez dosc słabe zarobki postanowiłam zmienić prace i w nowej totalnie nie mogłam się odnaleźć. Niby lepsze wynagrodzenie ale obowiązki okazały się inne niż miały być, siedziałam przed komputerem z segregatorem - coś totalnie nie dla mnie. Atmosfera kiepska i brak
Kontaktu z ludźmi hmm załamałam się i zrezygnowałam po 3 tygodniach. Aktualne jestem w dole i szukam czegoś dla siebie i mam nadzieje, ze uda mi się coś szybko ogarnąć... coś co będzie przynosić mi satysfakcję. Uważam, ze w pracy spędzamy znaczna cześć naszego życia i nie
Może ona być niesatysfakcjonująca, dołująca itp.

9

Zdecydowanie lubię chociaż wymaga ode mnie dużo wyrzeczeń,mało snu i wielu nerwów i sytuacji kryzysowych.

....życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłużyć....

10

Dość lubię.

Tak, w zawodzie.

Co chciałbym robić -wiem, ale nie płacą za to tak dobrze, jak za to, co robię, i za mało, żeby z tego wyżyć smile

11

Widze że wszyscy spełnieni zawodowo:)
Ja kiedyś może i lubiłam moją prace  ale teraz pracuje bardzo dużo godzin i zaczynam powoli nie cierpieć tej roboty;/ licze na zmiany po nowym roku ale wszystko powoli bo co nagle to po diable.

12

Lubię pracę w zawodzie. Obecne stanowisko już mniej. Niekompetencja i nieogarnięcie szefowej jest przerażające.

13

Dopiero zaczynam moją karierę zawodową, więc moja praca to nie jest to, co chciałabym robić, ale z czegoś muszę żyć.

14

Nie jestem spełniona zawodowo. Skończyłam piękny kierunek studiów, miałam pracować w terenie i z mikroskopem - naukowo, a wylądowałam przed kompem i stertą papierów, maili i "telefony w mojej głowie..." Dałoby się mieć z tego satysfakcję, gdyby firma była odpowiednio zarządzana.

If you manipulate words it is a lie, if you play on words it is a joke, if you rely on words it is ignorance, if you transcend words it is wisdom. Sri Sri R.S.

15

Nie narzekam. Owszem, praca jest zgodna z moim wykształceniem i bywa interesująca. Choć pewnie jak wszyscy uważam, że mogłabym pracować krócej i zarabiać lepiej. wink

16

Nie wiem, czy powinnam się wypowiadać, ale ostatnio miałam spotkania z różnymi ludźmi i przyszła mi taka refleksja. Równowaga!
Fajny jest stan flow  i fajnie gdy dotyczy on pracy, zdecydowanie - nie warto tracić życia i zdrowia na pracę w toksycznych warunkach (ludzie), ale poza pracą ludzie powinni mieć własne życie, własne hobby i tam też przeżywać stan flow.
Byłam na spotkaniu poza pracą, gdzie tworzyła się fajna rozmowa, no i jedna osoba nie mając nic do powiedzenia w temacie, wracała do tematów związanych z pracą. Gdy próbowałam wciągnąć ją do innej rozmowy, dopytywałam się o życie prywatne... to jawił się obraz człowieka, który nie ma nic poza pracą, przykre.

Może się ze mną zgodzicie/nie zgodzicie, ale w życiu fajna jest równowaga. Można się rozwijać zawodowo, można poświęcać swój czas na doskonalenie się w pracy, kosztem innych sfer życia, ale tylko wtedy gdy ma to charakter tymczasowy. Znam kilka osób, które straciły zdrowie w swojej pracy, które rozwaliły rodziny ciągle pracując i przebywając przede wszystkim z kolegami/koleżankami z pracy, gdy straciły pracę to były w głębokiej du**, bo nagle przestał istnieć najważniejszy element życia, bo nie mieli nic ponad pracę.

(i żeby nie było - dobrze jest gdy w drugą stronę dramaty osobiste, nie odbijają się na pracy)

Macie balans między lubianą pracą a życiem prywatnym?

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

17

Nie znoszę swojej aktualnej pracy. Niestety przez jakiś czas nie mogę jej zmienić. W dodatku jestem w takim dole, że nawet nie wiem na jaką miałabym ją zmienić. Mało ofert pracy, a nawet jak jakieś są to za najniższą krajową z umową zlecenie. Nic, tylko zmieniać.
Na pracę w zawodzie ni mam szans. Na przekwalifikowanie nie mam pomysłu. Czuje się przegrana....

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy lubicie swoją pracę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018