Czy lubicie swoją pracę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy lubicie swoją pracę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Czy lubicie swoją pracę?

Czy szczerze lubicie swoją pracę czy znosicie ja, traktujecie jako zwykły obowiązek?
Pracujecie w zawodzie czy raczej wyladowalyscie gdzieś gdzie zupełnie byście sie nie spodziewały?
Kiedy zrozumialyscie co chcecie w życiu robić?
Jeśli dopiero niedawno, to co robicie w kierunku by osiągnąć wymarzony zawód?
Szukam inspiracji smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy lubicie swoją pracę?

Bardzo lubię swoją pracę. W sumie to obie lubię smile  Poprzednia też mi pasowała. Chyba po prostu umiem się dostosować smile

3

jjbp napisał/a:

Czy szczerze lubicie swoją pracę czy znosicie ja, traktujecie jako zwykły obowiązek?
Pracujecie w zawodzie czy raczej wyladowalyscie gdzieś gdzie zupełnie byście sie nie spodziewały?
Kiedy zrozumialyscie co chcecie w życiu robić?
Jeśli dopiero niedawno, to co robicie w kierunku by osiągnąć wymarzony zawód?
Szukam inspiracji smile

Lubimy.
Pracujemy w zawodzie.
Dosyć późno. Lecz lepiej późno niż wcale.
Rozwijamy się zawodowo. Uczymy.

4

Lubię smile
nie pracuję w zawodzie i zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to praca na całe życie, ale lubię to co robię i nie zmuszam się do codziennego wychodzenia do pracy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

5

BARDZO luboę swoją pracę, może nawet za bardzo:P jest to jakby komercyjna wersja moich studów, ale mimo wszystko spełniam się w tym. Dosyć wcześnie zrozumiałam co jest moim „powołaniem” aczkowlek jest wiele profesjii które podpada pod moją definicję, więc miałam jeszcze czas, żeby sprawę doprecywozać;P
Stale się dokształacam i poszukuję nowych możliwości, ale to jest tylko naturalna konsekwencja podążania drogą, która jest autonomicznie wybrana.
Z całego serca życzę Ci, żebyś w ramach drogi na przyszłość też wybrała to, co Cię interesuje.

6

Niedawno zmieniłam pracę, lubiłam poprzednią, ale lubię i obecną smile udało mi się znaleźć szybko pracę w zawodzie, co bardzo mnie cieszy smile

7

pracuję w zawodzie i.. nie wiem czy dalej chcę. Lubię swój zawód ale muszę ciągle walczyć bym była ceniona, no i zarobki są fatalne

8

Do tej pory bardzo lubiłam swoją prace. Z wykształcenia jestem dziennikarka i pracowałam w znanym radiu w dziale reklamy wiec praca z ludźmi, często w terenie, brak kontroli od przełożonych. W reklamie z tego względu, ze mogłam trochę więcej zarobić niż reporterka. Ale jak było trzeba brałam mikrofon i leciałam w miasto. Bardzo się spełniałam i do pracy chodziłam z ochota i satysfakcja. Natomiast przez dosc słabe zarobki postanowiłam zmienić prace i w nowej totalnie nie mogłam się odnaleźć. Niby lepsze wynagrodzenie ale obowiązki okazały się inne niż miały być, siedziałam przed komputerem z segregatorem - coś totalnie nie dla mnie. Atmosfera kiepska i brak
Kontaktu z ludźmi hmm załamałam się i zrezygnowałam po 3 tygodniach. Aktualne jestem w dole i szukam czegoś dla siebie i mam nadzieje, ze uda mi się coś szybko ogarnąć... coś co będzie przynosić mi satysfakcję. Uważam, ze w pracy spędzamy znaczna cześć naszego życia i nie
Może ona być niesatysfakcjonująca, dołująca itp.

9

Zdecydowanie lubię chociaż wymaga ode mnie dużo wyrzeczeń,mało snu i wielu nerwów i sytuacji kryzysowych.

10

Dość lubię.

Tak, w zawodzie.

Co chciałbym robić -wiem, ale nie płacą za to tak dobrze, jak za to, co robię, i za mało, żeby z tego wyżyć smile

11

Widze że wszyscy spełnieni zawodowo:)
Ja kiedyś może i lubiłam moją prace  ale teraz pracuje bardzo dużo godzin i zaczynam powoli nie cierpieć tej roboty;/ licze na zmiany po nowym roku ale wszystko powoli bo co nagle to po diable.

12

Lubię pracę w zawodzie. Obecne stanowisko już mniej. Niekompetencja i nieogarnięcie szefowej jest przerażające.

13

Dopiero zaczynam moją karierę zawodową, więc moja praca to nie jest to, co chciałabym robić, ale z czegoś muszę żyć.

14

Nie jestem spełniona zawodowo. Skończyłam piękny kierunek studiów, miałam pracować w terenie i z mikroskopem - naukowo, a wylądowałam przed kompem i stertą papierów, maili i "telefony w mojej głowie..." Dałoby się mieć z tego satysfakcję, gdyby firma była odpowiednio zarządzana.

If you manipulate words it is a lie, if you play on words it is a joke, if you rely on words it is ignorance, if you transcend words it is wisdom. Sri Sri R.S.

15

Nie narzekam. Owszem, praca jest zgodna z moim wykształceniem i bywa interesująca. Choć pewnie jak wszyscy uważam, że mogłabym pracować krócej i zarabiać lepiej. wink

16

Nie wiem, czy powinnam się wypowiadać, ale ostatnio miałam spotkania z różnymi ludźmi i przyszła mi taka refleksja. Równowaga!
Fajny jest stan flow  i fajnie gdy dotyczy on pracy, zdecydowanie - nie warto tracić życia i zdrowia na pracę w toksycznych warunkach (ludzie), ale poza pracą ludzie powinni mieć własne życie, własne hobby i tam też przeżywać stan flow.
Byłam na spotkaniu poza pracą, gdzie tworzyła się fajna rozmowa, no i jedna osoba nie mając nic do powiedzenia w temacie, wracała do tematów związanych z pracą. Gdy próbowałam wciągnąć ją do innej rozmowy, dopytywałam się o życie prywatne... to jawił się obraz człowieka, który nie ma nic poza pracą, przykre.

Może się ze mną zgodzicie/nie zgodzicie, ale w życiu fajna jest równowaga. Można się rozwijać zawodowo, można poświęcać swój czas na doskonalenie się w pracy, kosztem innych sfer życia, ale tylko wtedy gdy ma to charakter tymczasowy. Znam kilka osób, które straciły zdrowie w swojej pracy, które rozwaliły rodziny ciągle pracując i przebywając przede wszystkim z kolegami/koleżankami z pracy, gdy straciły pracę to były w głębokiej du**, bo nagle przestał istnieć najważniejszy element życia, bo nie mieli nic ponad pracę.

(i żeby nie było - dobrze jest gdy w drugą stronę dramaty osobiste, nie odbijają się na pracy)

Macie balans między lubianą pracą a życiem prywatnym?

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

17

Nie znoszę swojej aktualnej pracy. Niestety przez jakiś czas nie mogę jej zmienić. W dodatku jestem w takim dole, że nawet nie wiem na jaką miałabym ją zmienić. Mało ofert pracy, a nawet jak jakieś są to za najniższą krajową z umową zlecenie. Nic, tylko zmieniać.
Na pracę w zawodzie ni mam szans. Na przekwalifikowanie nie mam pomysłu. Czuje się przegrana....

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy lubicie swoją pracę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021