seriale! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » seriale!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: seriale!

Szukam jakiegoś serialu najlepiej z tych nowszych,poleci ktoś coś dobrego??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: seriale!

Napisz co znasz co lubisz to może wtedy ktoś coś bo tak ogólnie to wiesz wink

krawędziami turni kołuje poddaje skrzydła gwiezdnemu zawierzeniu
klasyczny kanon majestatu w absolucie w milczeniu
ostatni mohikanin przestworzy zastygł cieniem wśród kamieni
waży lot ku słońcu czy ku ziemi

3

Polecam Westworld i Stranger Things.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

4

Ania nie Anna

5

jakis thiller,kryminal.

6 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2018-09-18 17:43:11)

W takim razie polecam "Miasteczko Twin Peaks"  i coś od Netflixa. wink

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

7 Ostatnio edytowany przez Madrugada (2018-09-18 17:51:21)

Miasteczko koniecznie ale zacząć od starych sezonów plus Ogniu krocz za mną ale film dopiero po dwóch sezonach serialu smile

krawędziami turni kołuje poddaje skrzydła gwiezdnemu zawierzeniu
klasyczny kanon majestatu w absolucie w milczeniu
ostatni mohikanin przestworzy zastygł cieniem wśród kamieni
waży lot ku słońcu czy ku ziemi

8

Oczywiście, że od początku. To taki must have w świecie thrillerów. smile
Z Archiwum X też w jakiejś części do tego gatunku należy. Polecam również Zakazane Imperium. Dwudziestolecie przedwojenne w USA.
Bardzo dobrym serialem jest również Black Mirror oraz Mr. Robot.

9

A może ostatnie hity TVN-u? wink "Pułapka" i "Pod powierzchnią", jest tylko po kilka odcinków i fajnie się ogląda.
I ewentualnie "Belfer" jeśli jeszcze nie oglądałaś smile

10

Ostatnio obejrzałem "The Haunting of the Hill House" i bardzo mi się podobał. Serial jest reklamowany jako horror, ale tak naprawdę to bardziej dramat psychologiczny z duchami. Ale ma fajny klimacik i czasami potrafi wystraszyć smile

11

Ostatnio oglądam "W garniturach" fajny. Ale jak chcesz dobry kryminał to zobacz sobie "Most nad Sundem" Chyba Szwedzki. Dobry kryminał.

Ja polecam Grimm, może coś z Szerlokiem ? ELEMENTARY, serie Marvela??

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie,
gdy będziemy gotowi przyjąć nies­podzian­ki, ja­kie niesie nam los.

13

A może Dom z papieru i Gomorra ? Dwa seriale, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie, nie licząc Dextera, bo to klasyk już czy Breaking Bed.

14

Polecam "You", jeśli lubisz thrillery psychologiczne albo reklamowany ostatnio wszędzie "The Umbrella Academy" idealny dla fanów produkcji o superbohaterach.

15

ktoś już widze, że wspominał o belfrze big_smile bardzo fajny serial :d widze, ze ktoś również wspominał seriale marvela.. myślę, ze luke cage, dark devil i jessica jones są bardzo fajnymi produkcjami, ale one chyba idą teraz pod kasacje, nie?

16

Ja polecam "Dirty John" na Netflixie smile

17

szafranek napisał/a:

ktoś już widze, że wspominał o belfrze big_smile bardzo fajny serial :d widze, ze ktoś również wspominał seriale marvela.. myślę, ze luke cage, dark devil i jessica jones są bardzo fajnymi produkcjami, ale one chyba idą teraz pod kasacje, nie?

Belfer mnie zaskoczył tym bardziej, że nie jestem wielką fanką polskich seriali. Ślepnąc od świateł też mi się podobało z naszych rodzimych produkcji.
Polecam też Czarne lustro.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » seriale!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018