studia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: studia

mam studia na wydziale mechanicznym politechniki

mechanika / teoretyczna /

i nie chca mnie zatrudnic nigdzie

9ac

Zobacz podobne tematy :
Odp: studia

Idź do Lidla albo Biedry na kasę. Od ręki biorą, na umowę o pracę.

3

mam zagraniczne swiadczenia socjalne

myslalem o czyms ambitniejszym

4

A jakiej pomocy od nas oczekujesz? Mamy Ci znaleźć pracę?

A ja myślałam o karierze modelki, ale bozia wzrostu nie dała. Czy ty myślisz, że studia w dzisiejszych czasach na kimś robią  jakieś wrażenie?( Chyba, że to Harvard czy Columbia) Niestety nie... Takich jak ty są masy.  Także bez doświadczenia i języków obcych, to naród klęknie.

6

napisalem zeby zobaczyc co kobiety mysla na ten temat

A co można myśleć o kimś, kto żyje z zasiłku i wybrzydza na pracę?

8 Ostatnio edytowany przez molari (2018-08-17 08:29:30)

no wlasnie jest konflikt z niemcami i ich arbeit macht frei wynikajacy bardziej z checi dominacji 7->9

9

jakbyś skończył mechanike praktyczną, to chociaż w warsztacie być mógł się zatrudnić big_smile

10

Ale co kobiety mają o tym myśleć? Nie masz pracy to nie masz, nie znamy Cie i wiemy tylko że nie masz pracy, co mamy o tym myśleć? big_smile

11

Co myślę? Jeśli skończyłeś mechanikę i mieszkasz w Niemczech (zakładam też, że mówisz po niemiecku) i ciągle nie masz pracy, to prawdopodobnie jesteś lewy. Tam, jest duże zapotrzebowanie na zawody techniczne. Ale też trzeba po pierwsze coś umieć, a nie tylko mieć papier, a po drugie trochę się postarać i zdobyć jakieś doświadczenie (choćby przez staż na studiach). Prawie w każdym zawodzie na tym świecie i w każdym kraju tak jest, że samo skończenie studiów to za mało. Może to też wynikać z tego, że nie potrafisz napisać dobrze CV albo robisz złe wrażenie na rozmowie (tzw. brak social skills).

12

A ile szukałeś? Ile szukasz? Ile CV rozesłałeś? W ilu miejscach byłeś?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023