Walczyć czy odpuścić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Walczyć czy odpuścić?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 60 ]

Temat: Walczyć czy odpuścić?

Witam,
Trafiłem jakis czas temu, przeryłem caly Internet w poszukiwaniu odpowiedzi lecz nigdzie jej znaleźć nie mogłem.
Multum podobnych sytuacji etc.

Przejdźmy do tematu,
Mam lat 23 moja ex 22. W związku bylismy prawie 4 lata. Od ostatniego roku cos nam się nie kleiło. Mnie wciągnęła rutyna pracy, dodatkowo w weekendy dorabiałem. Co sprawiło za pewne że straciłem swoją miłość życia.
Dlaczego miłość życia ?? Dlatego ze wcześniej byłem, co prawda jako smarkacz w innych związkach. Lecz przy tej kobiecie czułem się kochany i wszystko spierd**
Lecz nie biorę winy całkowicie na siebie. Wina lezy oczywiście po dwóch  stronach. Dramatycznie rozpoczął się 2018r, oczywiście moja sknerowosc sprawiła że nie poszliśmy nigdzie na sylwestra i spędziliśmy go w domu sami.
Dawała sygnały ze powoli nie ma na to juz sił.
Ja jednak muszę się przyznać że wpadłem w hazard, poprzez co nie było mnie stać by spełniać wspólne marzenia. ( jedyna rzecz o ktorej nie wie do dziś)
Nie raz prosiła o jakiś wyjazd A ja dawałem jej po prostu jakies głupie usprawiedliwienia.
W lutym miała urodziny, wtedy też byłem chory i leżałem w łóżku... złożyłem życzenia przez tel, i obiecałem że reszte przez telefon. Niestety wyzdrowialem i reszty nie było poniewaz oczywiście bylem spłokany z siana.
Na początku marca oznajmiła mi że nie ma na to wszystko już sił i kończy nasz zwiazek. Oczywiście mnie to nie ruszyło bo stwierdziłem że odpierdziela kolejny cyrk. Niestety po 2 dniach dotarło do mnie to że tym razem było to na poważnie. Wtedy też zaczęło się typowe frajerstwo z mojej strony.. płacz, proszenie, obietnice. Nic ją to jednak nie ruszało.
Po dwóch tygodniach poznała kogos o czym mnie poinformowała. Ja nadal płakałem i prosiłem. Zlitowała się i kazała mi zostać wtedy kilka nockę u siebie. Pomyślałem że udało mi się coś osiągnąć - poleciałem po kwiaty gdy wstalem 8 po pracy wróciłem do jej domu z kwiatami. Na co Ona poinformowała mnie że tęskniła ... Ale Za kolegą którego poznała. Dlaczego? Bo on dał jej wiecej przez kilkanascie dni niż ja przez oststni rok, tak to odebrałem. Wkurzyłem się I pojechalem do domu.
Jej nowa miłość jednak szybko się skończyła A jak się skończyła ?
Spotykali się kilka tygodni, pewnego wieczoru poszli ba impreze i moja ex wylądowała u niego w domu. Po czym on ją rozebrał i jak to ona powiedziała "włożył raz, a ona szybko uciekła z domu" mówiąc że nie potrafi zrobić tego bo kocha mnie. - O tym wszystkim poinformowała mnie dopiero tydzien temu do czego doszlo, wcześniej gdy pytalem czy się puściła. Caly czas mowiła ze nie i powie mi o tym gdy będzie na to gotowa.
Nowa znajomość sie zakończyła, ja nadal latalem jak poje*** Lecz ona nie zwruszona nic sovie z tego nie robiła. Czasami po prostu wychodziła na rozmowę gdy ją oto prosiłem.
Mineło kilka dni i poznała kolejnego kolegę z którym zaczęła się spotykać, z tym jednak do niczego nie doszło. Spotykali się kilka dni i przestali bo stwierdzila ze nie jest w stanie z nim sie dalej spotykac.
Gdy zaczęła się spotykać z drugim, zluzowalem trochę. Poznałem koleżankę i zaczelismy sie spotykać. Jednak początkiem lipca zacząłem wysyłać pocztą światową do mojej ex po jednej róży przez cały tydzień. Ostatniego dnia pojechalem pod jej prace z bukietem róż, na co Ona sie rozpłakała i przytuliła się A następnie sama zaproponowała spotkania.
Zaczęliśmy się spotykać, ja za bardzo się podpaliłem i zacząłem natrętnie jeździć do niej wtedy kiedy ona chciała spokoju ode mnie. Robiłem tak, dlatego że balem się iż znow odejdzie.
Moje nękanie, sprawiło że znow sie zamula w sobie i denerwuje sie na sam mój widok.
Spierdo** swoją szansę - wiem.
Teraz nie mam pojęcia co mam zrobić. Postanowiłem że dam jej ten czas o który caly czas mnie prosiła.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Walczyć czy odpuścić?
Zadumany napisał/a:

Postanowiłem że dam jej ten czas o który caly czas mnie prosiła.

No w końcu.
Moim zdaniem ona zaczęła coś kręcić z tym pierwszym zanim z Tobą zerwała, bo to jest bardzo dziwne, że panna po prawie 4 latach związku nagle po 2 tygodniach jest już w nowym. Może po tych kolejnych kilku tygodniach, gdy doszło do zbliżenia, to się przestraszyła, cholera ją wie (ale też nie nazywaj tego puszczeniem się, bo ona była wtedy oficjalnie z nim, a nie z Tobą). Potem twierdzi, że kocha Ciebie, ale szybko zaczyna się spotykać z kolejnym. Co to za miłość?
Ty z kolei zrobiłeś błąd już na początku, że nie powiedziałeś jej o powodzie Twojego "skąpstwa". Być może na początku roku, kiedy poważniejsze problemy się zaczynały, zrozumiałaby i wspierała w terapii wyjścia z uzależnienia. I przede wszystkim wiedziałaby, dlaczego nigdzie nie wychodzicie.
To się wszystko poplątało i odsapnijcie oboje, zanim podejmiecie jakiekolwiek kroki.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

3

Tydzien temu, jej rodzice wyjechali na wakacje, przed wyjazdem ich. Proponowala zebym sie wprowadził do niej na tydzień.
Jednak pierwszego dnia gdy wyjechali rodzice i miałem sie do niej wprowadzić. Wyszla z koleżanką na miasto, oczywiście moja zazdrość sprawiała ze pytalem co chwilę czy widzi się z jakimiś facetami albo cos. Odpowiadała ze nie.
Wracając po pracy, postanowiłem przejechać się na miasto. Wczesniej jednak napisala ze idzie gdzieś zjesc i wracają do domu. Przejeżdżając kolo jednej z pizzeri zobaczyłem moja ex z koleżanką i z gościem z którym sie spotykała. Wpadlem w furie i poszedłem zamówić jedzenie i chcialem odjechac bez słowa. Lecz ona za mną wyboegla i mowila ze to przypadkiem sie spotkali.

4

W pierwszej  chwili nie chciałem w to wierzyć, znow sie załamalem. Spytała mnie " nie umiesz normalnie porozmawiać ze swoją niby dziewczyna " na co odparlem jej " przeciez my nie jesteśmy razem. I od tego czasu znow jest zimna wobec mnie ...
Jakis pomysl na to wszystko ?

5

Byla_Narzeczona napisał/a:
Zadumany napisał/a:

Postanowiłem że dam jej ten czas o który caly czas mnie prosiła.

No w końcu.
Moim zdaniem ona zaczęła coś kręcić z tym pierwszym zanim z Tobą zerwała, bo to jest bardzo dziwne, że panna po prawie 4 latach związku nagle po 2 tygodniach jest już w nowym. Może po tych kolejnych kilku tygodniach, gdy doszło do zbliżenia, to się przestraszyła, cholera ją wie (ale też nie nazywaj tego puszczeniem się, bo ona była wtedy oficjalnie z nim, a nie z Tobą). Potem twierdzi, że kocha Ciebie, ale szybko zaczyna się spotykać z kolejnym. Co to za miłość?
Ty z kolei zrobiłeś błąd już na początku, że nie powiedziałeś jej o powodzie Twojego "skąpstwa". Być może na początku roku, kiedy poważniejsze problemy się zaczynały, zrozumiałaby i wspierała w terapii wyjścia z uzależnienia. I przede wszystkim wiedziałaby, dlaczego nigdzie nie wychodzicie.
To się wszystko poplątało i odsapnijcie oboje, zanim podejmiecie jakiekolwiek kroki.

W punkt.

Optymiści doświadczają pozytywnych skutków traumy częściej niż pesymiści.

6

Zadumany napisał/a:

Tydzien temu, jej rodzice wyjechali na wakacje, przed wyjazdem ich. Proponowala zebym sie wprowadził do niej na tydzień.
Jednak pierwszego dnia gdy wyjechali rodzice i miałem sie do niej wprowadzić. Wyszla z koleżanką na miasto, oczywiście moja zazdrość sprawiała ze pytalem co chwilę czy widzi się z jakimiś facetami albo cos. Odpowiadała ze nie.
Wracając po pracy, postanowiłem przejechać się na miasto. Wczesniej jednak napisala ze idzie gdzieś zjesc i wracają do domu. Przejeżdżając kolo jednej z pizzeri zobaczyłem moja ex z koleżanką i z gościem z którym sie spotykała. Wpadlem w furie i poszedłem zamówić jedzenie i chcialem odjechac bez słowa. Lecz ona za mną wyboegla i mowila ze to przypadkiem sie spotkali.

Wiesz co. Zrób tak jak pisała koleżanka wyżej i daj Ty czas swojej ex na to, żeby sama sie zastanowiła, czego chce - Ciebie, czy jego. Po rozstaniu troche Ci odbiło - poszleś w strone bluszczu. Tak to się nie uda. A w tym czasie zastanów się też, czegi Ty chcesz, bo Panna niezle kręci. Wnosze wniosek o troche szacunku do samego siebie;)

7

Koniec końców spędziłem z nią ten tydzień, spiąć u niej. Lecz ona powiedziała że nie umie sama z siebie do mnie się przytulić.
Kocha mnie A jednocześnie nienawidzi. Sama nawet zaproponowała bysmy dziecko mieli. Lecz po chwili jednak doszła do wniosku że dziecko nie jest wyjściem z problemów.
Moje nękanie i nachalność doprowadziła znow ze sie zamkla w sobie. Zaproponowałem jej wspólną terapię u psychologa to ona też nie chce. Chcialem ja wyciągnąć na wakacje lecz ona nie ma ochoty ze mną sie spotykac.
Czy ja zrozumialem swój błąd po rozstaniu ?
Tak ! Zmieniłem pracę, zrezygnowalem ze swoich pasji by mieć dla niej czas. No i chodzę na terapię odnośnie uzależnienia.
Dziś zaproponowałem jej wypad w weekend to odpisala ze nie chce...
Mysle zeby nagrać filmik na którym opowiem, ale w sumie co mam opowiedzieć. To jak ją kocham ? Jak mi zależy ?
Nagranie filmu i montaż zajmie mi 2 tygodnie więc  przez ten czas myślę że dam spokój. Potem podrzuce jej ten film do domu i zostawię płytę w jej łóżku.

8

Jovanna napisał/a:
Zadumany napisał/a:

Wiesz co. Zrób tak jak pisała koleżanka wyżej i daj Ty czas swojej ex na to, żeby sama sie zastanowiła, czego chce - Ciebie, czy jego. Po rozstaniu troche Ci odbiło - poszleś w strone bluszczu. Tak to się nie uda. A w tym czasie zastanów się też, czegi Ty chcesz, bo Panna niezle kręci. Wnosze wniosek o troche szacunku do samego siebie;)

Ja wiem czego chce. A ten Pan z którym miala byc szczesliwa ma już inną pannę z którą jest w zwiazku smile
Powiedziała ze zależało jej na nowo ... do czasu aż pod pizzeria oznajmiła jej ze nie jest moja dziewczyną i poco sie tłumaczy .. tak wiem, emocje poniosły- zaluje.

9

Myślałem także o oswiadczynach.. Ale co one zmienią. Nic. Oprócz tego ze zauważy ze mk na prawde zalezy od nowa ułożyć zwiazek

10

Jeśli już po dwóch tygodniach uprawiała seks z kimś innym, to w jej głowie już Ciebie nie ma. Możliwe, że robiła to jeszcze w trakcie związku z Tobą. Spędzanie sylwestra w domu i oszczędzanie pieniędzy to nie jest powód do kończenia związku, chyba że celem były Twoje zasoby. Gdyby Cię kochała to po zakończeniu związku nadal by to przeżywała i tak szybko nie ruszyłaby do łóżek. Z Twoich relacji wynika, że jesteś zmanipulowany bo jesteś zafiksowany na tym jak bardzo masz się starać, a Twoja była partnerka rozdaje karty. Skup się na sobie, wylecz się z hazardu, pobądź sam jakiś czas i wśród sprawdzonych znajomych aby spojżeć na wszystko z perspektywy. Znajdź sobie partnerkę, która nie będzie z Tobą dla wygód i pieniędzy. A tak na marginesie, to w szczerym związku należy rozmawiać z partnerem o takich problemach jak hazard.

11

Widze, ze instynkt łowiecki na pełnych obrotach!! xD
Nie bylo by prosciej dac jej odsapnac, a pozniej z nia pogodac, czego oczekuje i czy chce z Toba byc bez tych calych cyrkow. Jesli, dasz jej na chwile spokoj, to pozwolisz jej zatesknic, stwierdzic czego tak naprawde chce. Jak dlugo bedziesz odwalał romantyczny teatrzyk tak dlugo ona bedzie swiadoma, ze furtka jest otwarta i na jedno jej skinienie przylecisz, by z nia byc (wiec nie bedzie sie spieszyc, zawsze moze jakas lepsza partia pojawic sie na horyzoncie, kto wie).

Ps - jaki Ty zakochany jestes! Jakbym byla facetem, chyba juz bym jej nie tknela

12

Tak jestem zakochany, i zalezy mi na niej.
Z hazardu po części juz wyleczony. Cala uwaga praktycznie skupiona na niej.
Wiem ze musze dac jej zatesknic, tylko ona jest takim typem kobiety ze sama nie odezwie się. Jedynie bedzie płakała i zalila sie znajomym.
Po tym jak dawałem jej te róże przez pocztę kwiatową. Gdy dostała oststni bukiet, powiedzialem przepraszam i odjechalem.
W nocy napisal do mnie wtedy jej przyjaciel którego nie lubię i on za mną też nie przepada. Napisal, jedz do swojej dziewczyny szybko.
Tak wiec zwolnilem się z pracy i pojechalem.
Od tego momentu jej zaczęło zależeć. Błąd mój że pojechalem- moglem czekac aż sama przyjdzie. No ale cóż ...
Jakis pomysl czy cos teraz zrobić jeszcze ?
Nagrać ten film ? smile
Wiem wiem , dać jej czas i sobie. Tylko kwestia ile tego czasu przed ponownym pojawieniem się w jej życiu ? Minimum oczekuje od siebie ze nie będę się odzywał 3 tygodnie. Ciezko mi. Ponieważ tęsknię za nią cholernie, brakuje mi jej dotyku. Na chwilę obecną nawet jak rozmawiam z nowymi laskami to po chwili brzydzą mnie.. nie wiem dlaczego.

13

Film za pewne idiotyczny pomysł. Lecz chciałbym to nagrać, prosto od serca. Pewnego wieczoru jak to obejrzy to może zrozumie że mi zależy na niej ...
Lecz jak myślicie, co najlepiej ująć w takim monologu ? wink

14

... I dziękuję za pomoc w ciężkim dla mnie okresie. Wiem ze większość skomentowała by, daj spokój. Jesteś idiotą, zasłużyłes na to. Może i zasłużyłem ale, staram się to od nowa ułożyć. Równie dobrze mogli byście napisac, daj spokój dziewczynie. Ale jeszcze tego nie napisaliście, lecz z czasem się pewnei to pojawi. Dziękuję za wsparcie !

15

Zadumany napisał/a:

Film za pewne idiotyczny pomysł. Lecz chciałbym to nagrać, prosto od serca. Pewnego wieczoru jak to obejrzy to może zrozumie że mi zależy na niej ...
Lecz jak myślicie, co najlepiej ująć w takim monologu ? wink

Nic. Koleś, daj spokój. Naprawdę robiłeś dużo i ona wie doskonale, że Ci na niej zależy. PRZESTAŃ. Już zaczynasz wariować, w wypadku największego kryzysu Ty rozważałeś oświadczyny. Jesteś zazdrosny na maksa, a działanie pod wpływem zazdrości jest najgorszym, co może być. Wyj do księżyca z cierpienia, ale odezwij się, kiedy Ci ten szok minie i będziesz myśleć racjonalnie, moim zdaniem nie mniej niż za miesiąc. Jeśli chcecie to uratować, to musicie porozmawiać na spokojnie, określić swoje oczekiwania.

16

Zadumany napisał/a:

... I dziękuję za pomoc w ciężkim dla mnie okresie. Wiem ze większość skomentowała by, daj spokój. Jesteś idiotą, zasłużyłes na to. Może i zasłużyłem ale, staram się to od nowa ułożyć. Równie dobrze mogli byście napisac, daj spokój dziewczynie. Ale jeszcze tego nie napisaliście, lecz z czasem się pewnei to pojawi. Dziękuję za wsparcie !

Drogi Panie, jest Pan uzależniony!  To bardzo niebezpieczne.  Napisałeś, że wyleczyłeś się prawie z hazardu. To niemożliwe. Z hazardu można wyleczyć się tylko gdy całkowicie się odetnie na zawsze. To że uzależniłeś się od hazardu i prawie zbankrutowałeś oznacza też że jesteś podatny na uzależnienia i to patologicznie. I tu przechodzimy do drugiego uzależnienia, którym jest Twoja ex.  Daleko tak nie zajdziesz. Nie będzie Ciebie szanowała jako desperata, a jak źle trafisz to wykorzysta Ciebie i zmanipuluje.  Daj sobie na razie spokój z Tą osobą bo z Twoich opisów wynika, że Ciebie nie szanuje i jest duża szansa, że zdradzała Ciebie w trakcie związku. Spróbuj się odseparować od tego wszystkiego aby nabrać dystansu. Porozmawiaj z dobrymi znajomymi, którzy mają doświadczenie. Z Twoich opisów wynika, że zostałeś sam w tej sytuacji. Czy Twoja ex odcinała Ciebie od znajomych i rodziny?

17

Moja ex odcinała mnie od znajomych od rodziny nie. Każdy kontakt z jakąś dziewczyną od razu była spina ...

18

Zadumany napisał/a:

Moja ex odcinała mnie od znajomych od rodziny nie. Każdy kontakt z jakąś dziewczyną od razu była spina ...

Czy też odcinała Ciebie od kolegów? Krytykowała ich lub mówiła rzeczy które powodowały, że ograniczałeś z nimi kontakty?  Czy masz charakter opiekuńczy? Czy ona mówiła zawsze dużo o sobie i swoich sprawach?  Czy inaczej się zachowywała gdy byliście we dwoje a całkowicie inaczej gdy byliście u jej rodziny lub wśród jej starych znajomych?

19

Tak mam charakter opiekuńczy .. Lecz przez oststni rok przez mój nałóg zacząłem zaniedbywac ją. Nie krytykowała moich -znajomych, byla zazdrosna czasami. Przy swoich znajomych zachowywała się normalnie raczej. Przez jakiś czas gdy jej najbliższa przyjaciółka się od niej oddaliła to Byłem jej jedyną osobą która ją wspierała w tym trudnym okresie

20

Przez ostatni tydzień gdy u niej mieszkałem, czułem tak jakby jej zależało. Lecz przychodziły chwile w których czułem że jestem zbędny. Podczas gdy współ żyliśmy w łóżku czułem jak jej emocje wychodzą na zewnątrz. Mówiła że ma ochotę mnie rozszarpać przy czym mocno mnie gryzla. Tak de facto to zawsze lubiła ostry sex - tak na marginesie. Lecz ta myśl o dziecku mnie trochę zaskoczyła. Podczas uprawiania sexu także wspomniała żebym doszedl w niej ... czego nie zrobiłem. Z wiadomych powodów.

21

Warto dodać ze pracuje jako Dj, i w weekendy nie miałem dla niej czasu. Kontakt z kobietami mialem, tak wiex może przez to straciła zaufanie.

22

Żałuje na prawde że do tego doprowadziłem i nie widziałem wczesniejszych oznak że dzieję się źle. Mineło od rozstania 5 miesiecy, ciagła moja walka o nią... i trudno mi się z tym pogodzić, czasami ryczę jak dziecko - przepraszam ale tak jest.
Ludzie popełniają błędy w życiu, i chodź może posunałem sie raz za daleko... bo jej zachowanie doprowadziło mnie w pewnym momencie że poznałem na imprezie koleżenkę z którą pisałem później, moja ex o tym nie wiedziała. Dowiedziała się po rozstaniu, lecz brakowało mi trochę swobody.
Jestem dumny pomimo wszystko z siebie że jej nie zdradziłem. - słabe pocieszenie ale zawsze.
Rozum mówi odpuść, serce lgnie do byłej ... Na dodatek wszytkiego, jestem adoptowany. Więc miłości w domu jako takiej nigdy nie poczułem, "mama" ma trudny charakter, "ojciec" chodź opiekuńczy, niestety nie czuje jego miłości i nie umiem odwzajemnić. Chciałem sie wyprowadzić w najbliższym czasie z domu, zamieszkać samemu i stworzyć wspaniałą rodzinę. Niestety los pokrzyżował mi plany. Pomimo wszystko jestem twardym wojownikiem, który roni łzy a czasami beczy w kącie jak dziecko.. Dlatego będę starał się o moją byłą ... na tyle na ile będę mógł.
Dziwnie mi tu z wami pisać ... nieznajome wgl osoby potrafią pomóc więcej niż bliskie osoby, bądź chociaż "wysluchać" a raczej przeczytać.
Z każdym z kim rozmawiałem, radził mi: "daj sobie spokój, ona Cie nie kocha" lecz czy na pewno ?
Naiwny może jestem, lecz czy kobieta nawet w płaczu, w złościach mówi słowa: "kocham, jednoczensie nienawidzę"
Ciężko mi z tym wszystkim się pozbierać, czuję się słaby. Sam skorzystałem z porady psychologa, lecz go muszę zmienić. Bo sam często nie odpowiada na mój monolog a jedynie mówi że mam odejść. Ręce mi na prawde opadają.
Chciałbym poinformować moją ex.. że zaniedbałem ją przez brak po prostu pieniędzy, które dzien po wypłacie byłem w stanie przepie ***
Lecz ja na miejscu mojej byłej, dałbym szanse komuś takiemu jak ja. Skoro pomimo że wiele obiecał, wkoncu się obudził: zmienił pracę, zrezygnował z własnej firmy etc.. byle by znów móc spedzać wiecej czasu razem ... Dziękuje, a zarazem przepraszam że tyle piszę. Lecz po prostu nie wiem jak sobie w życiu teraz mam poradzić. Zawsze obiecywałem mojej ex że nie jestem jak tysiąc innych facetów "co do teraz mi wypominała że obiecałem jej " a tu dałem du** ...

23

Czyli potrzebujesz miejsca, w którym mógłbyś się wygadać i tyle? Bo skoro wszyscy Ci mówią, łącznie z psychologiem, żebyś dał sobie spokój, a Ty wiesz lepiej i chcesz dalej wokół niej skakać, to chyba innego sensu nie widzę.

24

No właśnie nie ... zalezy mi żeby to wszystko ułożyć. Nawet za bardzo mi zależy chyba czasami ... Nie wiem co na prawde robic.

25

A bierzesz w ogóle pod uwagę, że właśnie to odpuszczenie może zrobić więcej dobrego niż złego? Boisz się, że jeśli "znikniesz", to ona szybko o Tobie zapomni, więc knujesz coraz to nowe plany, żeby wiedziała o Twoim istnieniu?
Ona nie zapomni. To tak nie działa. Jeśli jej nie zależy, to oczywiście, że sobie przejdzie do porządku dziennego, ale w tym wypadku cokolwiek byś robił, to ona zdania nie zmieni. Daj jej za sobą zatęsknić, możliwe, że właśnie to ją skłoni do poważnych rozmyślań. I uświadom sobie w końcu, że walczyłeś o nią jak lew i mimo Twoich starań ona i tak sobie poszła w tango, więc kolejne "serenady pod oknem" będą tylko kontynuacją nerwówki. Nikt nie twierdzi, że zerwanie kontaktu nie będzie boleć, ale czasami tak należy zrobić.

26

Tak... boje się że stracę ją na dobre. No ale w sumie i tak już jà stracilem i nawet jak przyjdzie to znowu na chwilę. Faktycznie, lepiej zniknąć na miesiąc  pod ziemię. Ciezko mi będzie wytrzymać, bo mialem nie pisać do niej. Lecz dzis widzialem ją w gronie znajomych i już emocje wzięły górę nad wszystkim i napisalem ...

27

To nie pozwól emocjom przejąć kontroli nad sobą. Wiem, że to łatwo powiedzieć, miałam to samo swojego czasu. W takich momentach ściskałam telefon z całej siły i mówiłam do siebie na głos, że mam się uspokoić, mam nie pisać, wyzywałam się od idiotek. Potem szłam spać, o ile to było w nocy, i rano byłam sobie wdzięczna tongue A w ciągu dnia można się zająć byle czym. Spróbuj sobie wmówić, że ona nie istnieje. Gdy tylko przychodzi myśl o niej, odwracaj uwagę - patrz się za okno, zacznij rozmyślać o kolorze samochodu, cokolwiek.

28

Napisałem kilka wiadomości do niej po których znowu zaczęła się robić oziebła i nie zainteresowana. Napisałem wprost ze chciałbym położyć się obok niej wiedząc że jej na tym chodz troche zalezy jak dawniej.. na co nic nie odpowiedziała. Chciałbym napisać ostatnia wiadomość, którą dałbym do zrozumienia że walczyłem, że mi zależy itp. Jakis pomysl czy nie robic nic ?

29

Nic nie rób. Ona wie, bo dałeś jej to odczuć aż nadto, a Twoje rozpaczliwie motanie się czyni Cię w jej oczach zapewne facetem bez jaj (na co masz dowód, że się staje oziębła). Jeśli już idziemy tym tropem, to bardziej ją zaintrygujesz, jeśli ją chociaż pozornie olejesz.

30

Tak wiec czekamy x czas i próbujemy podejść ją jeszcze raz ? 9 września mam urodziny Więc do tego dnia się wstrzymam z jakimikolwiek ruchami.

31

wstrzymaj sie, chociaz cie rozrywa to sie opanuj i nic juz nie rob, jedynym wyjsciem jest ozieblosc, zacznie ja to gryzc

32

Boję sie ze ją to nie ruszy nic. Dziwi mnie że pomimo wszystko mówi że kocha a zarazem nienawidzi ... Myślałem zeby z miesiąc zaprzestać i za miesiąc np, zabrac ja na wakacje ... Ale Za pewne przytoczył bym ją znow tym wszystkim.

33

wstrzymaj sie na jakis czas, a potem zapros na wakacje, dobry pomysl

34

Ile się wstrzymać? Ten miesiąc wystarczy ?

35 Ostatnio edytowany przez liebe21 (2018-08-11 14:43:18)

jestem kobieta, i jesli zalezaloby mi na facecie i skoro trzymam go na dystans a on stawalby sie natarczywy,, to idealnie byloby gdyby od czasu do czasu, raz na dwa dni(?)skoro pytasz o czestotliwosc smile napisal do mnie sms co sychac i jak sie czuje, kilka dni przerwy i znowu, od czasu do czasu napisal ze o mnie mysli, ale dobrze jest kiedy facet ma tez swoje zycie , zainteresowania, hobby, np pilka nozna, tenis, instrument, cokolwiek , to tez sie podoba kobiecie jesli koles nie jest plytki i nie fiksuje sie tylko na kobiecie
a jesli ona czasem ci odpisze to zapros ja na kawe, sok, wino, poopowiadaj o swoim hobby o nia zapytaj, nie mow ciagle jak ci na niej zalezy!!!to meczy i odpycha!!miej swoje zycie, jesli bedziesz umial sam z soba zyc(spacerowac, gotowac, filmy ogladac, piwka z kolegami napic, pobiegac, w tenisa zagrac, na kurs jakis pojsc, ZERWAC Z HAZARDEM!!) to z kobieta tym bardziej bedzie fajnie i zadna nie poczuje ze jestes natarczywy

36

Czyli jednak sporadyczny kontakt utrzymywać ?

37

Ehh.. przykra sytuacja. Mineło 5 miesięcy od rozstania, było lepiej chwilami, chwilami gorzej. Chwilami jak ona mowiła "chciało jej się i nabierała nadziei że się nam uda" po chwili coś w niej gasło. Gdyby mi zależało tylko na sexie (jak to wiekszosci facetom) to bym już dawno się pogodził myślę, i z czasem swoje ego bym odpuścił.
Cierpię bardzo, bo nie dość że odeszła ode mnie osoba którą bardzo kochałem lecz nie doceniałem, to na dodatek była w łóżku z gosciem który ofiarował jej więcej przez 2-3 tygodnie niz ja przez rok.
Boli najbardziej z tego wszystkiego fakt że ona nie chce sama zawalczyć. Jeśli faktycznie kocha to dlaczego tego nie zrobi? Wiem, że nie liczy się to co się mówi lecz bowiem to co się robi.
Znikam pod Ziemię na najbliższe 2 a jak mi się uda na 3 tygodnie. Nie liczę na to że ona się odezwie bo szanse na to są bardzo małe ...

38

nie chowaj sie na tak dlugo , napisz czasami do niej co slychac i ze o niej myslisz

Posty [ 1 do 38 z 60 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Walczyć czy odpuścić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018