Co myśleć o tym zachowaniu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co myśleć o tym zachowaniu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Co myśleć o tym zachowaniu?

Witajcie,
Piszę bo nie wiem co mam myśleć o zachowaniu pewnego faceta. Ma 32 lata, ale wygląda na młodszego, przez pierwsze dwa spotkania myślałam że to mój rowiesnik, ale  jest ode mnie 9 lat starszy. Na wstepie jeszcze powiem, ze to pierwszy chlopak/mezczyzna z jakimkolwiek się spotykam, więc z mojej strony wszystko jest nowe i nie wszystkie zachowania rozumiem. Poznaliśmy się kiedy pytał mnie o drogę, po czym powiedział że to był tylko pretekst żeby podejsc i zagadać. Chciał numer, ale nie dałam mu, proponowałam inne źródła kontaktu, ale nie miał komunikatorów, wzięłam jego numer z opcją że może odezwę się po wakacjach. Ale nie dawalam mu jakiejś nadziei. On napomykał, ze mu się podobam, komplementował. Po pół roku spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy, znów zagaił rozmowę, tym razem wymieniliśmy się numerami. Po tygodniu zadzwonił z zaproszeniem na kawę, poszliśmy, było okej, pogadaliśmy parę godzin, pamietal szczegoly z naszej pierwszej rozkowy, odwiózł mnie do domu, na zakończenie spotkania uścisk dłoni. Po spotkaniu cisza z jego strony, dopiero po tygodniu zadzwonił z propozycją wyjścia na pewne wydarzenie. Poszliśmy, posiedzieliśmy, potańczyliśmy, pogadaliśmy, spotkanie dość długie, odwiózł do domu, na pożegnanie dał buziaka w policzek. Po spotkaniu znów cisza, po dwóch dniach przyjechał pod blok, żeby złożyć życzenia z okazji pewnego wydarzenia i dał coś słodkiego, ale spotkaliśmy się tylko na ok. 30 minut pod blokiem, bo byłam zajęta i w sumie to już był wieczór, znów pożegnanie buziak w policzek od niego. Znów cisza, ale miałam bilety do kina, koleżanka mnie wystawiła, bo dostała lepszą propozycję, więc zaprosiłam go. Po seansie odwiózł mnie do domu, idąc do samochodu miałam wrażenie że maksymalnie przedłuża ten spacer, a potem znów pożegnanie jak zwykle. I znów cisza około tydzień, po czym zadzwonił z propozycją wyjścia w weekend, ale nie było mnie w tym mieście. Pogadaliśmy chwilę, powiedziałam że w następnym tygodniu jestem. W ciągu następnego tygodnia znów zero odzewu, ale przypadkiem chcąc zadzwonić do kogoś innego wybrałam jego numer (rzadko z kimś rozmawiam, więc był na liście ostatnio wybieranych dość wysoko), ale się rozlaczylam. Oddzwonił z pytaniem co się dzieje, wyjaśniłam sytuację, powiedział że i tak miał dzwonić, żeby się może spotkać znów w weekend. Powiedziałam, że muszę wyjaśnić parę planów, ale ze generalnie na tak, on że zatem będzie w kontakcie. Minęło 4 dni i cisza.
I teraz moje pytanie - o co mu chodzi? Czy on traktuje mnie jako kolezanke czy coś więcej ? Na spotkaniach, oprocz tego zaaranżowanego przeze mnie płaci za mnie, mimo moich oporów. Uśmiecha się do mnie, jak myśli że nie widzę wpatruje się we mnie, ale oprócz tego pierwszego spotkania pół roku temu, nie usłyszałam żadnego komplementu, nie zachowuje się jak się czyta w innych postach (tj. smsy po spotkaniu,  dawanie kwiatów, itp.). Nie wiem, więc co o tym myśleć, a jak wspominałam wszystko jest dla mnie nowe.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co myśleć o tym zachowaniu?

Czy chodzi o chłopaka z Twojego poprzedniego tematu: http://www.netkobiety.pl/t109143.html ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

3

Odp: Co myśleć o tym zachowaniu?

Tak. Wiem, ze pewnie powinnam połączyć tematy, ale zorientowałam się o tym dopiero jak napisałaś, a sama nie umiem tego zrobić.

4

Odp: Co myśleć o tym zachowaniu?

Zaraz to zrobię smile

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co myśleć o tym zachowaniu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018