Obsesyjne myslenie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Obsesyjne myslenie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Obsesyjne myslenie.

Witam. 3 miesiące temu rozstalem się z swoją dziewczyna... Byliśmy z sobą 4 lata. Nie mogę przestać o niej myśleć jeżdżę pod jej domem szukam jej wszędzie żeby tylko ja zobaczyc, to była moja pierwsza milosc. Nie dbam o siebie nie mam siły normalnie funkcjonować ciągle tylko mam Ja w głowie. Mieszkamy w małym miescie.. bardzo często się widzimy. Wiem że już Nie będziemy razem.. Jak dac sobie spokój?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Obsesyjne myslenie.

idź do psychologa zanim do ciebie przyjdzie policja za nękanie dziewczyny

3 Ostatnio edytowany przez Morgana de Fay (2018-02-15 16:46:34)

Popieram przedmówczynię. Psycholog od zaraz, bo może to się przerodzić w obsesję i narobisz sobie kłopotu: zostaniesz oskarżony o stalking. Skoro pochodzisz z małej miejscowości to może to realnie potem rzutować na Twoje życie. Ludzie z wyrokami (gdyby do czegoś doszło) mają problemy m.in. ze znalezieniem pracy.
Wiem, że cierpisz, przykro mi z powodu rozstania z dziewczyną, ale musisz skupić się na sobie i "wyleczeniu się" z tego związku, póki nie jest za późno.

4

To nie tak że ja osaczam , rozstalismy się w zgodzie.Utrzynywalismy kontakt przyjacielski , Ale ja tak nie potrafilem Nie możemy być razem z wielu powodow.. Ja wiem że ona mnie kocha a ja ja bardziej sad Czy to wszystko , że ona była moja pierwsza ? Nie umiem spojrzec na inna..  Ciągle tylko ja porównuje z kimś innym szukam jej cech nie wiem sam jestem strasznie zagubiony

5

...klin klinem big_smile

6

To tak nie działa.

7 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2018-02-15 18:16:03)

A właśnie, że działa wink Czasu tylko trzeba. Z psychologiem daj sobie spokój. Nikt nie przestanie myśleć o kimś innym za Ciebie. Co najwyżej wygadasz się przed kimś i tyle. Trzy miesiące to jeszcze krótko żeby pogodzić się ze stratą miłości. Może na początek staraj się nie łazić za nią jak ten wierny pies. Pamięć o kims kogo się kiedyś kochało czasem żyje w człowieku długi czas, czasem nawet nigdy nie zanika. Natomiast żeby pogodzić się ze stratą, trzeba się na początku odizolować od tej osoby. W skrajnych wypadkach są to nawet wyjazdy do innego miejsca zamieszkania.

8

Smutny69 napisał/a:

Czy to wszystko , że ona była moja pierwsza ?

Być może. Powiem Ci, że mój mąż też tak ostro przeżył rozstanie ze swoją pierwszą miłością. Pamiętam, jak mi się żalił, że on już nigdy nikogo nie pokocha, z nikim się zwiąże, nie może przestać myśleć o tamtej kobiecie, bo ona jedna jedyna. Aż załamania nerwowego chłopina z nerwów dostał. I co? I w marcu stuknie nam ósma rocznica związku.

Ale psycholog to byłaby mądra decyzja. Zawsze ktoś Cię wysłucha, obcy, postronny, a do tego możliwe, że podpowie Ci jak sobie poradzić z problemem.
Klin klinem, ale nic na siłę, bo może wyjść jeszcze gorzej.

9

Mam przyjaciółkę duzo rozmawiamy studiuje ona psychologie. To takie trudne tyle przezylismy razem.. Czasem spotykam ja gdzieś zamienimy parę słów.. Jak widzę ja że idzie z swoim synkiem , to po prostu serce mi peka.

10

Rozstanie po wieloletnim związku człowiek przechodzi jak żałobę. Ktoś cały czas był - nagle go nie ma. Brakuje chwil, obecności, dotyku - to normalne.
Ale zobacz, ludzie z żałoby wychodzą i żyją dalej. Zwłaszcza z takiej, po prostu musisz trafić teraz na fantastyczną kobietę, a naprawdę, jest ich wiele smile

11

kamiczka91 napisał/a:

Rozstanie po wieloletnim związku człowiek przechodzi jak żałobę. Ktoś cały czas był - nagle go nie ma. Brakuje chwil, obecności, dotyku - to normalne.
Ale zobacz, ludzie z żałoby wychodzą i żyją dalej. Zwłaszcza z takiej, po prostu musisz trafić teraz na fantastyczną kobietę, a naprawdę, jest ich wiele smile

2 lata temu straciłem ojca i nie przeżyłem tego tak mocno jak cierpię teraz po rozstaniu z nią... Przestałem już jeździć pod jej dom pracę , bo później jeszcze gorzej sie czuje. Wiem że jakbym do niej napisał odpisala by mi na pewno... Ale co z tego skoro i tak nie będziemy nigdy razem i rozmowa z nią całkiem mnie rozbije.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Obsesyjne myslenie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024