skóra szyi - jak pielegnować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » skóra szyi - jak pielegnować?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: skóra szyi - jak pielegnować?

Ostatnio słyszałam gdzieś ,ze skóra szyi starzeje się szybciej niż skóra twarzy. Trochę mnie to przestraszyło- przyznam ,ze do tej pory wklepywałam wieczorem w skórę szyi zwykły balsam - który stosowałam do całego ciała. Teraz się zastanawiam ,czy to nie za mało ... Mam 30 lat i zauważyłam ,że jest trochę sucha. Jak ją najlepiej pielęgnować ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: skóra szyi - jak pielegnować?

Proponuję Ci przede wszystkim w klepywanie w skórę szyi kremów nawilżających, a od czasu do czasu grubej warstwy kremy tłustego i owinięcie szyi folią. To powinno spowodować, że skóra będzie nawilżona. Możesz robić tez sobie maseczki, takie jak na twarz:-)

3

ja nie polecałabym aż tak męczyć skóry szyji. skóra tam jest bardzo delikatna i łatwo się nabawić zmarszczek. ja polecam krem nawilżający...każdy powinien sam sobie dobrać odpowiedni. ja używam mleczko dardia nawilżające i jestem zadowolona. skóra jest naprawde nawilżona i delikatna...aha i podobno jak sie śpi na dużych poduszkach (na plecach) to na szyji powstają takie pręgi(zmarszczki) no i jest to niezdrowe dla kręgosłupa! tongue

4

Ponieważ mam "genetyczne" zmarszczki na szyi, takie same jak mama i babcia, od kiedy pamiętam, to od 15 roku życia stosuję kremy również na szyję, te same, co do twarzy - odżywcze i nawilżające. Smaruję grubą warstwą, LEKKO wklepuję i nadmiar zostawiam do wchłonięcia. Nie stosuję peelingów mechanicznych itp, bo skóra jest tam bardzo cienka.

Polecam również zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

5

Aleksandra napisał/a:

(...) stosuję kremy również na szyję, te same, co do twarzy - odżywcze i nawilżające.

W przypadku szyi bardzo ważna jest profilaktyka. Niestety zbyt często zapominamy, że wymaga ona takiej samej troski, jak twarz. Bardzo dobrą metodą jest wyrobienie w sobie nawyku nakładania kremu czy serum właśnie przy okazji pielęgnacji twarzy. Jeśli sięgamy po kosmetyk, to wklepmy go od razu także poniżej linii brody - nie zajmie nam to wiele więcej czasu, za to szyja niewątpliwie dłużej pozostanie w dobrej kondycji.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

6

sa rozne cwiczenia na jerdna skore na szyi..

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » skóra szyi - jak pielegnować?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018