Znak zodiaku WODNIK a życie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Znak zodiaku WODNIK a życie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Autoamatorka (2018-01-10 16:01:25)

Temat: Znak zodiaku WODNIK a życie

Kiedyś byłam z koleżanką u wróżki, ta koleżanka ma znak zodiaku WODNIK. Wróżka powiedziała, że wodniki mają trudne życie.

Mam w swoim otoczeniu jeszcze jednego wodnika i rzeczywiście, jego życie jest trudne.
Niby jakoś się mu to życie kręci, ma bliskie osoby w swoim otoczeniu. Kochająca córkę ale i problemy z synem. Z żoną problemy od zawsze, od nałogów, po rozsiewanie plotek. Ogólny brak szacunku z jej strony, choć wiadomo on też swoje za uszami ma. Ale przynajmniej nie kala własnego gniazda.
Chory, ale sprawny. Pieniądze obecnie ma, nie narzeka. A bywało różnie, od bycia bogatym, po bycie biednym (między innymi przez żonę i syna).

Ta koleżanka, też generalnie nic jej nie brak. Ale lubi się martwić, oprócz tego jakieś problemy w związku, w pracy, itp.

Życia jak wiele innych ale jakoś oni, po prostu czasem wydają się być nieszczęśliwi, coś im gdzieś nie poszło.

Chodzi też chyba o ich podejście do życia, problemów. Oni sobie radzą ale bardzo przeżywają. Dużo widzą w ciemnych barwach, nakręcają się.

Macie jakieś przemyślenia na ten temat?
Może jakichś znajomych wodników.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znak zodiaku WODNIK a życie

Uważam, że znak zodiaku nie ma żadnego znaczenia w życiu.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez Magie Blanche (2018-01-10 21:29:44)

Mam a raczej miałam, bo to były chłopak.

Cóż, trudna osobowość, pełna sprzeczności. Kochający, choć niestety nadopiekuńczy rodzice mieli na niego zbyt duży wpływ.
Znajomi przebywali z nim głównie dlatego, bo miał mieszkanie i robił imprezy. Trochę osób go wykorzystywało a mało osób rozumiało. Byłam jedyną co weszła do jego głowy. Miał poważne wątpliwości natury egzystencjalnej. Chyba nie chciał żyć. (jeszcze zanim się poznaliśmy) Uzależnienie. Depresja. Odejście od nałogu. Potem wyjście na prostą gdy poznawał mnie, ale to było tylko pozorne.......

Potrafił być dobry, kochający, chwalący i wspaniały a czasem był choleryczny, niemal zamieniał się w tyrana.

(to jedynie jednostkowy przykład; jestem pewna, że wielu Wodników dobrze sobie radzi, choć wierzę we wpływy gwiazd i planet na nasze życie; kwestia jakie okoliczności spotkają jakiś znak)

Podążaj za białym królikiem. // "Alice's Adventures in Wonderland", Lewis Carroll
Reklama

4

Magie Blanche, o widzisz, ci "moi" Wodnicy, tez cholerycy.

Coz, ja czasem chodze do wrozki. Mimo, ze nie ukladam sobie zycia pod horoskop, to uwazam, ze cos w tym jest.
Moze Wrozka jest dobrym psychologiem ale czasem mowi o takich szczegolach, ze az strach wink

5

Moja mama która niestety już nie żyje była Wodnikiem. Myślę, że miała dobre żyje, była otoczona rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, a to było dla niej ważne. Zawsze dobra, ciepła, życzliwa i to nie jest tylko moje zdanie jako córki, ale bardzo wielu osób, które ją znały i sami mówili, że ciężko znaleźć lepszą osobę. Na pogrzebie było bardzo dużo rodziny i znajomych, widać jak była kochana. Do tego zawsze uśmiechnięta, z poczuciem humoru, troskliwa. Brakuje jej wielu osobom.

Z innych Wodników to mój były chłopak, ale związek z nim akurat był kiepski. On nie miał za bardzo w sobie tego ciepła... Zresztą co człowiek to charakter niezależnie od znaku zodiaku.

Mojej przyjaciółki za to chłopak i siostra to Wodniki i oni są bardzo fajni, sympatyczni.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Reklama

6

Ja jestem wodnikiem.
Wodniki maja trudne życie tylko wtedy kiedy pozwolą innym ludziom kierować swoim życiem. Jeśli zaufają swoim instynktom to ich życie będzie fantastyczne. Moje jest.
Wodniki sa ekscentryczne, bardzo niezależne, myślą nietuzinkowo...często nie sa rozumiane przez innych. Czuja sie samotne.
Ale nie jest zasada ze maja trudne życia...

7

Ach, bo tak właśnie trochę wzięłam to do siebie co powiedziała wróżka. A zastanawiam się, czy mi się jakiś Wodnik nie urodzi wink

8 Ostatnio edytowany przez Mirko_81 (2018-01-12 01:11:24)

Autoamatorka napisał/a:

Kiedyś byłam z koleżanką u wróżki, ta koleżanka ma znak zodiaku WODNIK

Zgadła od razu tego "wodnika", czy trzeba było jej powiedzieć? Bo jak nie zgadła, to co z niej za wróżka? wink

Autoamatorka napisał/a:

Macie jakieś przemyślenia na ten temat?

Tak, mam.
Mianowicie dumam i dumam, ale wciąż nie doszedłem do tego, czemu ludzie wciąż nie chcą wyzwolić się z wiary w te bzdury, przecież to tylko ogranicza myślenie i ogólne wnioskowanie na temat otaczającej nas rzeczywistości. Jak kula u nogi.

9

Dobrze, że mówisz, bo wszędzie go widzę! Boję się takich szarlatanów... hmm Nigdy nie wiadomo czy mówi prawdę. A wierzycie w horoskopy? Tutaj jest https://kobietamag.pl/horoskop-na-tydzien-2/ że dla Wodnika szykuje się bardzo intensywny czas i nie powiem, zapowiada się że tak rzeczywiście u mnie będzie... ale nie wiem czy wierzyć w takie tygodniowe? Czy to nie za krótki okres, żeby coś powiedzieć?

10

Tygodniowy jest spoko. Ale ostatnio modne są miesięcznice. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

11

Hahaha big_smile Wychodzi na to, że czytając tygodniowy, idziemy pod prąd! A co dopiero dzienny!

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Znak zodiaku WODNIK a życie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018