Czy można studiować 2 kierunki na raz? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy można studiować 2 kierunki na raz?

Pytanie nie ode mnie, ale od koleżanki, która chciała się poradzić, ale nie chciała zakładać konta specjalnie na jedno pytanie"Jestem na 1 roku analityki medyczne, ale bardzo mi się podoba również kierunek położnictwo (zastanawiałam się między tymi dwoma)
No i może nie teraz, ale jakbym chciała zacząć położnictwo na 3 lub 4 roku, przedmioty raczej by mi przepisali, bo to ta sama uczelnia, podobne przedmioty (chemii, anatomii miałam nawet więcej) to wyrobiłabym? Moja kuzynka jest na 4 roku farmacji i dodatkowo studiuje kosmetologię, więc może ja też bym dała radę?
Nie komentujcie tego negatywnie, oba kierunki podobają mi się tak samo, dlatego chciałabym też zacząć położnictwo jako 2 kierunek, choćby tylko na licencjat (na analityce nie ma licencjatu)
Czy to dobry pomysł? Czy już lepiej zacząć położnictwo po skończeniu analityki? Bo sęk w tym, że po studiach chciałam zacząć pracę, więc w czasie studiów, od tego 3 czy 4 roku byłoby mi łatwo, koleżanka z mojej grupy na analityce powiedziała, że przedmioty  powinni przepisać, przynajmniej te, które miałam (analityka ma dużo godzin i sporo przedmiotów). Tylko boję się, że nie wyrobię, niby zawsze można iść na zaoczne, ale nie jestem pewna, czy jest niestacjonarne położnictwo, które studiuje się w weekendy? Ewentualnie wieczorowo? Bo koleżanka z kosmetologii właśnie ma zajęcia w weekendy, ale nie mam pojęcia jak to jest z położnictwem

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można studiować 2 kierunki na raz?

Jak nie spróbuje to nie będzie wiedzieć.
Można studiować dwa kierunki na raz, ale wydaje się to jednak ambitniejszy plan od kosmetologii.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Czy można studiować 2 kierunki na raz?

Można, ale czy jest to najlepsza opcja? Ja zdecydowanie wolę studiować jeden kierunek, a w wolnym czasie zdobywać doświadczenie tak cenne na rynku pracy.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018