Bezradna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Bezradna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Bezradna

Hej jestem mamą 1.5rocznego Bartka sama go wychowuje. Nie mam nikogo kto by mi pomógł babci dziadka mamy taty nikogo jestem z tym wszystkim sama.. Chciałabym podjąć pracę lecz nie mam z kim zostawić małego a przy polskich zarobkach nie da rady wynająć nianie, mieszkanie i żeby jeszcze starczyło ci na życie.. Jest mi naprawdę z tym ciężko.. Po nocach płacze zastanawiam się czy jestem dobra mama.. Chodź mam 20lat bardzo kocham swoje dziecko i nie pozwolę by mu się krzywda stała.. Jestem bezradna bo nie mam pracy i też pieniędzy by jakoś żyć.. Mieszkam w schronisku dla bezdomnych.. Chodź marzy mi się dom z rodziną w której każdy będzie się kochał szanował ufal.. Lecz czy wyjdę na prostą tego już nie jestem pewna..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bezradna

Jesteś cudowną matką dla swojego syna, który poza Tobą świata nie widzi.
Na chwilę obecną jest Ci ciężko, ale syn jest coraz starszy i w końcu przyjdzie moment, że pójdzie do przedszkola, a Ty będziesz mogła podjąć zatrudnienie.

Nie załamuj się. Wszystko się ułoży.

3

Odp: Bezradna

Natalia
Myśl pozytywnie. Miej marzenia, takie o jakich napisałaś. Pielęgnuj je. Teraz najważniejszą misją Twoją jest wychowanie synka. Dajesz mu miłość to najważniejsze. Z czasem jak dziecko podrośnie zacznij szukać pracy. A może już teraz jakąś formę działalności mogłabyś podjąć. Może jakaś praca w domu, może jakieś sprzątanie. Czasami ludzie szukają kogoś do opieki nad starszą osobą i dają zakwaterowanie. Może z wózkiem mogłabyś roznosić ulotki. Czytaj na bieżąco ogłoszenia.

Bądź dzielna
Najlepsze przed Tobą
Pozdrawiam

4 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2017-11-07 18:44:35)

Odp: Bezradna

Moja kochana - na początek do Mopsu. Później masz prawo do skorzystania z darmowego doradcy zawodowego z Urzędu Pracy. W UP ze względu na Twój obecny stan będą traktowali pomoc jako priorytet. Co więcej jeśli podejmiesz staż, bądź inną pracę zarobkową masz prawo do refundacji koszty opieki. Masz prawo do +500 jeśli dochód rodziny w przeliczeniu na osobę nie przekracza 800 zł miesięcznie pomimo, iż to Twoje pierwsze dziecko. Alimenty od ojca dziecka (!) - to jego g... obowiązek! Nie chce płacić to idź do funduszu alimentacyjnego. Państwo nie potrafi ściągnąć pieniędzy to niech płaci.

5 Ostatnio edytowany przez Chomikowa (2017-11-07 19:18:45)

Odp: Bezradna
Leśny_owoc napisał/a:

Nie chce płacić to idź do funduszu alimentacyjnego. Państwo nie potrafi ściągnąć pieniędzy to niech płaci.

Powinnaś raczej napisać "Państwo nie potrafi ściągnąć pieniędzy to ja i inni podatnicy zapłacimy za nieodpowiedzialnych dzieciorobów". Bo pństwo za nic nie płaci...

6

Odp: Bezradna

Mieszkasz w schronisku dla bezdomnych. Zapewne jest tam więcej matek z dziećmi. Może dobrze byłoby się umówić na wspólną, zamienną opiekę nad dziećmi i jednak znaleźć sobie jakąś pracę. Może zmianową, może nocną. Na pewno nie będzie łatwo, będzie zmęczenie itp. Ale będą też pieniądze i perspektywa usamodzielnienia i uniezależnienia się.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Bezradna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024