Czy da się coś Zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy da się coś Zrobić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy da się coś Zrobić?

Hej jestem nowy i jestem facetem na tym forum.
Ponad rok temu zakończyła się znajomość z pewną dziewczyną do której poczułem.takie coś w sumie nie wiem co Ale coś innego niż do innych napotkanych kobiet, nie mogłem doczekać się każdego spotkania z nią była taka mega chemia przyciągania... Ale jak to bywa w życiu że nie może być zawsze kolorowo i niestety moje zakochanie doprowadziło do tego że straciłem głowę i tak się potoczyło że zakończyłem to.. tej dziewczyny przyjaciółka zaczęła do mnie pisać że mnie zdradza z kims i tak się skończyło że sam to zakończyłem.. potem chciałem odkręcić i ja przepraszam ale niestety jak się zapadła to jej atom nie ruszył nawet i nastąpił koniec relacji.. popełniłem też wiele błędów w tej relacji no ale cóż jesteśmy tylko ludźmi.
Minęło tyle czasu od tamtego.momentu a ja nie mogę się pozbierać, co jakiś czas mi się śni, jadę autem to ciągle myślę o niej, muzyka mi ja przypomina, zakładam konta na sympatii, Badoo Finder i próbuje poznać kogoś, ale niestety to nie idzie to jakoś... zdaza się że spotkam się z kimś ale jakoś nie czuje tego lub okazuje się że te osoby są z bardzo daleką..  I jak mi nie wychodzi to znów wracam myślami do mojej wielkiej miłości..  pisałem do niej listy żeby wyjaśnić wszystko ale niestety ona już się nie odezwie do mnie.. Eh bez sensu sad

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy da się coś Zrobić?

Przestań idealizować poprzednią. Byłeś bardzo zakochany i w tej fazie z nią zerwałeś, dlatego Ci się wydaje, że ta relacja była ojezusmariawyjątkowa. No może i była, bo każda taka jest na swój sposób, ale nie ma co podsycać w sobie uczucia, skoro panna nie chce z Tobą rozmawiać, wszystko skończone, każdy ma swoje życie. Idź dalej i wyciągaj wnioski z przeszłości.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

3

Zacznij poznawać kobiety. Internet nie jest rozwiązaniem, musisz realnie zobaczyć, że Twoja kobieta była cudowna, ale nie jest jedyna na świecie wink

Prowadzę darmowe konsultacje w zakresie relacji damsko - męskich, głównie budowania związków i zdobycia osoby, która Ci się podoba. Po prostu napisz mi maila z czym masz problem, a ja postaram Ci się pomóc wink

4

Zmien miejsce zamieszkania.Nie masz kasy to idz do roboty i zarob na wyjazd lub czynsz.Uwierz mi ze to bardzo pomaga.Facet jestes to dasz sobie rade.

5

Wpisz sobie w google PUA. Szukaj poradnikow i tak dalej, artykulow. Ulepsza Cie jako czlowieka

6

Tak,podrywanie kobiet zgodnie z ich poradami to istny cud...
Nauczysz się przy okazji fajnych zwrotów takich jak shit-testy które zrobią Ci gówno z mózgu...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy da się coś Zrobić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018