Tajne znaki od dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Tajne znaki od dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Tajne znaki od dziewczyny

Witam,

Mam takie pytanie do wszystkich dziewczyn. Czy mimo tego, że są w związkach to wysyłają jakieś niewerbalne zalotne komunikaty do innych mężczyzn? Przejdę do rzeczy, aby uzmysłowić sytuację.

Od zawsze jestem sam, stąd nie znam się na relacjach damsko-męskich, niemniej zauważyłem, że czasami zdarzy się, że kręci się obok mnie pewna dziewczyna. Oczywiście nie nonstop, lecz takie sytuacje miałem z nią na przestrzeni kilku lat. Parę razy patrzyła się na mnie i udało mi się to spojrzenie złapać. Kilka razy szła krok w krok ze mną. Dam sobie rękę uciąć, że ma chłopaka bo jest bardzo ładna, poza tym nieraz smaliła do telefonu, stąd nie rozumiem po co to wszystko w stosunku do mnie.

Czuję się trochę skołowany, jak pies, którego poszczuli kością, więc proszę o szczere odpowiedz na pytanie. Czy dziewczyny tak mają, że pomimo związku są w stanie wysyłać zalotne komunikaty? Czy to jest normalne? Sam już nie wiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tajne znaki od dziewczyny

Po pierwsze - to, że jest bardzo ładna, jeszcze automatycznie nie oznacza, że ma chłopaka. Po drugie - nie każdy miły gest wskazujący na zainteresowanie należy w ten sposób interpretować. Niektórzy po prostu taki mają sposób bycia, że pewne zachowania łatwo pomylić z czymś zupełnie neutralnym, odczytując je na swoją korzyść, zwłaszcza jeśli bardzo chce się to zobaczyć. Niemniej oczywiście nie można wykluczyć, że dziewczyna wysyła do Ciebie jakieś sygnały wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Co do tego, że ma chłopaka to niestety jestem o tym przekonany z uwagi na to, że nieraz wpatrywała się w telefon, jakby ogłaszali w nim, że wygrała w lotto. Nic nie znaczący przyjaciele raczej nie niosą aż takiej radości. Chyba, że to jest tzw. przyjaźń damsko-męska ze strony żeńskiej (tylko ze strony żeńskiej).

Z kolei co do sygnałów w stosunku do mnie to uważam, że nie były wcale urojone, bo nawet, gdy ja nie zwracałem uwagi (co mam w zwyczaju), to ona wchodziła w moje pole widzenia tak, abym jednak zwrócił.

Przez byle pierdołę jestem skołowany. Ale niestety tak jest jak przez całe życie człowiek gnije w pustce i pojawia się promyk.

4

Kilka razy na przestrzeni kilku LAT?
Chlopie... masz obsesję  i widzisz to, co chcesz dostrzec.

5

I weź tu teraz, popatrz na takiego, a nie daj bog się uśmiechnij...

6

Serdeczne dzięki za potraktowanie mnie jakbym był jakimś zboczeńcem i psychopatą, który chodzi za ludźmi po ulicach i może jeszcze się onanizuje po drodze. Naprawdę poprawiłyście mi humor. Wykluczam oczywiście Panią z pierwszego postu, ponieważ napisała najbardziej racjonalnie.

7

No Olinka napisala Ci racjonalnie, a Ty nadal doszukiwales się drugiego dna, no to co można napisac? Przeciez normalne jest, ze ludzie chodza, mijają się, patrzą na siebie. A może faktycznie jakos zwrociles uwagę tej dziewczyny, ale to jakiś wielki problem?

8

Patrzy się na Ciebie, bo masz zeza rozbieżnego, facet ogarnij się.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Tajne znaki od dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018