Joanna Osyda "Majka" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Joanna Osyda "Majka"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Joanna Osyda "Majka"

Oglądacie ten serial ? Znacie tą dziewczyne ?
Mieszkam niedaleko tej wsi Konopnica, z której pochodzi Joanna i powiem wam szczerze, że to jest wielka dziura zabita dechami... Jednak winszuje Joannie takiego sukcesu! I życzę powodzenia.
Co o niej sądzicie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Joanna Osyda "Majka"

Majkę oglądam codziennie! Baaardzo  podoba mi się ten serial, jego fabuła odmienna od wszystkich oklepanych serialików i obsada która mimo ze mniej znana wykazuje się rewelacyjnie. A Joanna Osyda jak dla mnie jest idealna do roli Majki, jest delikatka wrażliwa intrygująca. Dla mnie super. Nie moge sie doczekac kolejnych odcinków:) A co powiecie o wyglądzie Majki???? co sadzicie na tem at jej urody???

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

3

Mi też bardzo podoba się ten serial, choć niektórzy mówią, że nie dorównuje Brzyduli. Dla mnie to włąśnie poprzedni serial był trochę ,,dziwny", taka bajeczka o kopciuszku...Za to ten bardzo mi odpowiada:) Główna aktorka ma oryginalną urodę. Jest bardzo delikatna i to chyba najbardziej mi się w niej podoba. Fajnie się ubiera, no i ma fajny chód- zawsze skierowuje stopy do zewnątrz:)

4

Joanna ma bardzo ciekawą urodę i gra dobrze, jednak sama postać Majki momentami mnie drażni wink.
Wcześniej oglądałam 'Brzydulę', więc pierwsze odcinki 'Majki' oglądałam z przyzwyczajenia, że godzina 18:00 to czas na tv, ale teraz się wciągnęłam, razem z moją mamą, która z reguły seriali nie ogląda smile.

5

ja również ogaladam Majkę, chociaz na poczatku drażnila mnie ta postac, natomiast teraz bardzo chetnie ogaladam odcinki... tylko jakos wszystko szybko sie rozgrywa... moze po prostu mało odcinków bedzie...

"Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia"

6 Ostatnio edytowany przez mamba (2010-02-25 22:25:24)

Odcinków będzie podobno 190.
Akcja faktycznie szybko się rozkręca, ale myślę, że niedługo nie będzie między Majką a Michałem tak kolorowo i wtedy trochę zaczną przedłużać sceny... Tak jak było na początku. Praktycznie o niczym, a odcinek kończył się w najciekawszym momencie. Teraz przynajmniej widać emocje na twarzach aktorów smile

7

Moim zdaniem Majka jest lepsza od Brzyduli. Brzydula nie miała by takiej ogladalnosci gdyby nie Wiola - takie jest moje zdanie. Fabuła Majki jest o niebo lepsza niż Brzydlu. to tak dla porównania.
Ja zaczełam ogladać też prawde mowiac z przyzwyczajenia ale jak sie wkrecilam to teraz czekam z utesknieniem na nastepny odcinek.
Odcinkow nie wiem ile ma byc. ale ostatnio czytalam streszczenia odcinkow do 50 i juz niedługo moge wam zdradzic majka z michałem beda mieli burze w zwiazku ... przeciez nie moze byc zbyt kolorowo.... ja tam sie ciesze ze tak szybko on dowiedział się że majka bedzie miała z nim dziecko szkoda ze tego nie powiedział od razu , ale napewno to ma swoj cel... pewnie w 100 odcinku majka pomysli ze on sie z  nią spotykał tylko ze względu na dziecko albo cos tongue
a co powiecie o postaci Oli???

8

Fakt, "Brzydula" miala duzą oglądalność ze względu na Wiole smile dużo widzów tylko dla niej ten serial ogaladalo... to jej przekrecanie powiedzeń bylo genialne smile

Moim zdaniem aktorke dobra wzieli do roli Oli. Niby taka mila,skromna,,delikatna a jest tylko napalona na kase.

"Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia"

9

Ja uwielbiałam Violkę wink. Samej Brzyduli nie bardzo lubiłam.
Ja też się cieszę, że Michał dowiedział się o tym, że jest ojcem dziecka Majki, tylko że potem się pewnie pokłóca o to, ze zataił swoją wiedzę wink.
Ola? Świetna. Ma taki wredny, śliczny ryjek smile

10

Uwielbiam ten serial , chociaż na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona .
Teraz bardzo się wciągnełam wink

11

Majka jest bardzo ładna chociazby ze wzgledu na swoją delikatność ... Moim zdaniem Michała powinni wybrac innego smile

12

A mi się wydaje, że dobrze pasuje do swojej roli smile.

13

nie mam wielkiego zdania o niej.
sporadycznie oglądam tą "majkę"
wolalalam "brzydulę" bardziej,ale moze dlatego ze ja ogladałam często.

co do samej osoby jest ok smile ale na początku wydawała mi sie dziwna...

14

Komentujc powzsze posty:
Wioletta była rewelacyjna i bez niej nic nie byłoby takie samo, Brzyduli nie lubiłam za bardzo i byłam rozczarowana że nawet "ładna" nie była ładna tongue te ciuszki jakies takie nijakie zle dobrane.... mniejsza o to, wrócmy do Majeczki naszej smile

Ola? Super jest też mi się bardzo podoba. Ma fajny styl, piękna buźkę ciekawą rolę ale podły charakter.. typowej materialistki ale przecież zawsze musi być jakas czarna owca w serialu smile

Michał? Moim zdaniem pasuje do swojej roli i jest mega słodki tongue \

za to nie trawie Dagmary ...jahhhhhhh zawsze jakas taka "wczorajsza", nienaturalna, wystrojona jak struś w boże ciało tongue w cekiny pióra czy inne dziwadła smile

15

Bardziej od Dagmary irytuje mnie Klara wink. Jest taka jakaś... pusta.

16

Dokładnie Klara to taki pustak... A Oleńka (moja imienniczka) to moja ulubienica smile:):)

17

Klara... hahaha to jest dobra postać tongue denerwuje mnie straszmnie ale słucham jej z zaciekawieniem ... te jej poglądy życiowe są tak śmieszne że aż dołujące... nie wytrzymałabym z taką osobą 10 min tongue najlepsza była wizja jej ślubu... to dopiero parodia tongue

a mogę coś zdradzić? Klara rozejdzie sie wkońcu na dobre z tym wujkiem Majki, za to on zwiąże się z kim? ? Z Elizą smile "Byłą czy obecną " dziewczyną Adama, wspólnika Michała tongue))))

18

Ania, skąd te informacje big_smile?
Ale w sumie to nie zdziwiłabym się smile. Wizja ślubu Klary? Mało nie wyplułam herbaty smile

19

Czytałam gdzieś na jakiś streszczeniach odcinków tongue ale nawet juz teraz widać te spojrzenia i uśmieszki jak się spotykają gdzies przypadkiem wiec podejrzewam że tak może faktycznie być. . . a Klara? ta to jest bezbłędna tongue zwariowałabym z taką osobą na miejscu wujaszka Majki.... a nasi faceci na nas narzekają! taką im dać to by dopiero pokory nabrali tongue hahahaha

20

Ja nie polubiłam tego serialu. Postac Majki bardzo mnie drażni. Oprócz tego odcinki są chaotyczne- w jednym Michał zapiera się rękami jak tylko może, że Majka to tylko kumpelka, jest w szczęśliwym związku, a na drugi odcinek już życ bez siebie nie mogą. Nie lubię, więc już nie oglądam. Ale postac Adama i Piotra mi się podobały:)

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

21

A ja jakoś nie mogę się przekonać do tego serialu. Wczesniej oglądałam "BrzydUlę" i zacięcie oglądałam ten serial, to fakt. tongue Ale do "Majki" nie wiem czemu... Nie zaciekawił mnie od początku ten serial. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

22 Ostatnio edytowany przez mamba (2010-04-30 18:19:20)

Bo początek był nudnawy tongue
Sądzicie, że on naprawdę jest ojcem dziecka Dagmary tongue?

23

Majke ogladam od czasu do czasu jak mi sie uda znalezc czas raniutko ,bo o18 tej leci serial na polsacie "Pierwsza milosc " Fabula "Majki " mi sie podoba jest taka oryginalna tak jak juz ktos napisal ,ze nie jest to serial oklepany tak jak inne obsada chociaz malo znana to faktycznie zgrany zespol fajnych rokujacych aktorow smile

Ja mysle ,ze Dagmara sciemna z ta ciaza ... <osobiscie nie przepadam za Weronika jakos ta kobieta mnie drazni i nie wiem co tak naprawde widzial w niej tej caly Kolonko>

"Brzydule " lubilamtak jak wiekszosc za Wiole smile

24

Mnie jakoś nie podoba się "Majka".Szanuję zdanie tych,którzy mają odmienne zdanie,ale mnie to bardzo zanudza.Hmm,może jakby sobie nagrać,to byłby nawet dobry środek nasenny tongue

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

25

A ja przestałam wierzyć, że Joanna Osyda dobrze gra tongue. Zauważyłyście, że ona ma niemalże zawsze ten sam wyraz twarzy? No ciągle ta sama mina!
Ale ciekawi mnie ta cała ciąża, hihihi, aczkolwiek mam stronę ze streszczeniami kolejnych odcinków i chyba Dagmara kłamała nawet co do ich seksu. O ile dobrze pamiętam, bo dawno tam nie zaglądałam smile.
Mi podoba się to, że Michał ma żonę, ma dziewczynę z dzieckiem i jeszcze dziewczynę, która rzekomo ma mu dać dziecko big_smile. To takie oryginalne i zakręcone.

26

Oglądałam ten serial sporadycznie, ale teraz, w wakacje lecą powtórki w soboty i nadrabiam. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie pooglądac wnętrza i stroje smile

GG: 1600911

27

Film okej ale ona mi na taka dretwa wyglada ale to moje zdanie ;-)

1)Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni! 2)Z idiota nie ma co dyskutowac,najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona zdobytym tam doswiadczeniem!

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Joanna Osyda "Majka"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018