Joanna Kołaczkowska. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-05-14 12:12:54)

Temat: Joanna Kołaczkowska.

Pomówmy o pani Joannie Kołaczkowskiej.
Moim zdaniem, jest pierwszą wśród pań w kabarecie. Nie ujmuję w żaden sposób, uroczej "gospodyni z czasowym wyłączeniem sumienia na czas naprawy piorunochronu",  pani Agnieszki Sobańskiej z "Jurków", czy "byłego parytetu płci" w KMN, pani Katarzynie  Pakosińskiej.
Pani Joanna, zanim wykonała "Song porzuconej", talent aktorski, w wielu skeczach pokazała. Tak prawdziwie, że kilka razy pomyślałem, że jak na nie zgodzić  się mogli pan Kamys i ten dryblas, pan Majer, typowi "frajerzy" słownikowi w tych obrazach?
Głos ma, jak dzwon. Czysto brzmiący. Idealnie wpasujący się w dany temat.
O ile, nigdy dotąd, nie byłem zwolennikiem współpracy kabaretów w poważniejszej produkcji, tak po "Historii literatury", sygnowanej przez Gorskiego i Spółkę, z udziałem pani z tematu, zmieniłem zdanie.
W każdym skeczu (łącznie z "przerywnikami"), była świetna.
"Noce i dnie". Jakbym Jadwigę Barańską słyszał z lekkim przerysowaniem, właściwym dla parodii.
Jej Jagna z "Chłopów" natomiast, z tym tekstem, "...To co, odpalamy młockarnię?!" do klasyki naszej rozrywki trafi. Jestem pewien. smile
Tam, gdzie "Sęk" W. Michnikowskiego i E. Dziewońskiego, bądź "teledysk" pt. "Adio, pomidory", wspomnianego wcześniej, św. pamięci, Wiesława Michnikowskiego. smile
Co prawda, o kulturę w tym chodzi, ale tam, gdzie o niej mowa, chwasty już wyrastają. smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Misinx (2019-05-14 12:09:03)

Odp: Joanna Kołaczkowska.

No co tu można napisać. Jest po prostu THE BEST smile Nikogo lepszego obecnie nie ma i pewnie długo nie będzie.

[youtube]https://youtu.be/MmtbHRsySZg[/youtube]

3

Odp: Joanna Kołaczkowska.
Excop napisał/a:

Głos ma, jak dzwon. Czysto brzmiący. Idealnie wpasujący się w dany temat.

Z tym dzwonem, pojechałeś :-) Zrobiła postępy, ale nigdy mocnego głosu nie miała, za to umie pracować z mikrofonem i wie, jak gadać z dźwiękowcem. Myślę, że wielkiej tajemnicy nie zdradziłem wink

4

Odp: Joanna Kołaczkowska.
terk napisał/a:
Excop napisał/a:

Głos ma, jak dzwon. Czysto brzmiący. Idealnie wpasujący się w dany temat.

Z tym dzwonem, pojechałeś :-) Zrobiła postępy, ale nigdy mocnego głosu nie miała, za to umie pracować z mikrofonem i wie, jak gadać z dźwiękowcem. Myślę, że wielkiej tajemnicy nie zdradziłem wink

Osobiście jej nie znam przecież. Ani na żywo jej nie odbierałem dotąd.
Może Ty tak, więc dyskutował nie będę.
W odbiorze pośrednim jedynie mi w tej chwili dostępnym, podtrzymuję swoją opinię o jej talencie wokalnym. Czy postępy robiła i z czyją pomocą między wspomnianymi spektaklami siłą rzeczy, również nie mam pojęcia..
Wystarczyły mi jej zarejestrowane występy, by wyrobić sobie zdanie o niej. Jako widza i słuchacza bez pretensji do odgrywania jurora programów dla śpiewaczych talentów. smile

5

Odp: Joanna Kołaczkowska.

Lubię Joannę Kołaczkowską. Jednak najbardziej podobała mi się w "Kabarecie Potem". Teraz - Kabaret Hrabi wydaje mi się, że to już nie jest tak całkowicie moja bajka.
Ale na tegorocznym Przystanku Woodstock na pewno pójdę zobaczyć ją na żywo smile

6

Odp: Joanna Kołaczkowska.

A jej współpraca z GF Darwin? Szewczyk Dratewka jest filmikiem, który mi długo nie pozwolił wstać z kolan big_smile Kocham tę babkę. Są takie rzeczy, które zostaną ze mną do końca życia, na przykład "Dziubas", cytuję teksty z niego co najmniej raz w tygodniu.
Lubię ją za jej głos i odwagę za bycie sobą

7 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-05-16 21:26:47)

Odp: Joanna Kołaczkowska.
Monoceros napisał/a:

A jej współpraca z GF Darwin? Szewczyk Dratewka jest filmikiem, który mi długo nie pozwolił wstać z kolan big_smile Kocham tę babkę. Są takie rzeczy, które zostaną ze mną do końca życia, na przykład "Dziubas", cytuję teksty z niego co najmniej raz w tygodniu.
Lubię ją za jej głos i odwagę za bycie sobą

Obejrzałem. Wcześniej o tym filmie nie wiedziałem.
Jakbym "Koronę Królów" oglądał wręcz. W równie starych dekoracjach i z językiem naszych polityków obecnych. Śmiesznie brzmiącym przy reszcie dopracowanych elementów epoki Kazimierza. Tak sądzę, że dopracowanych.
Ona - jak to ona, świetna w dosadnych określeniach.
Pozostali, panowie, trzymali fason.
"Król niedomaga", gdyby ktoś pytał.
Frajer z pomysłem, Dratewka i przebierający nogami ku korycie, dworzanie. smile
Edit. Poprawiłem błąd ortograficzny. smile

8 Ostatnio edytowany przez Bland44 (2019-05-16 18:11:47)

Odp: Joanna Kołaczkowska.

Najlepsza big_smile

9

Odp: Joanna Kołaczkowska.

O tak, Aśka rulezzzz smile

10 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-05-17 00:34:01)

Odp: Joanna Kołaczkowska.
bbasia napisał/a:

Lubię Joannę Kołaczkowską. Jednak najbardziej podobała mi się w "Kabarecie Potem". Teraz - Kabaret Hrabi wydaje mi się, że to już nie jest tak całkowicie moja bajka.
Ale na tegorocznym Przystanku Woodstock na pewno pójdę zobaczyć ją na żywo smile

Cóż, drogi dotychczasowych animatorów i współwykonawców, rozchodzą się czasem.
Śmierć pana Adama Parnala z pewnością wpłynęła na obecny wizerunek "Hrabich", bo on przecież był naczelnym pierdołą w skeczach i utalentowanym muzykiem, bez akompaniamentu którego, wszystko nie wyglądałoby tak, jak powinno.
"Potem", to przeszłość, niestety. Jeden z artystów zasilił "Ciach", który również zmienił swój skład pierwotny.
Drugi, choć osobno, współpracuje z obecnym trzonem "Hrabich" co jakiś czas. "Panta rhei", że za Heraklitem zacytuję.  smile

11

Odp: Joanna Kołaczkowska.

Ma kobieta potencjał. Jednak niektóre teksty są bardziej żenujące niż śmieszne. A szkoda.

12

Odp: Joanna Kołaczkowska.

Oglądając dostępne rzecz jasna nagrania od czasów studenckich pani Joanna jest dla mnie Mistrzem Świata wink)
Czy to w Potem, Hrabim, I oczywiście w absolutnie rozbrajających skeczach Wytwórni Ayoy...do ktorych wciąż mogę wracać i nigdy mi mało wink

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024