Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 55 ]

Temat: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Nie brzydzi to jak caluja sie 2 kobiety.
Jestem 100% hetero seksualna nie brzydzi mnie widok dwoch calujacych sie kobiet(mezczyzn rowniez).
Natomiast hetero mezczyzn bardzo brzydzi widok calujacych sie i okazujacych sobie uczucie mezczyzn.
Zazwyczaj gdy poruszany jest temat homoseksualizmu to mezczyzni maja wiele negatywnych rzeczy do powiedzenia na temat gejow natomiast w przypadku lesbijek nie widza problemu i je raczej akceptuja.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Wiesz, każdego brzydzi co innego. Jedną osobę całujący się faceci, innych wyhodowana w chlebaku pleśń, a jeszcze innych idący po ścianie pająk. Nie sądzę by dało się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Natomiast fakt jest też taki, że w męskim gronie faceci mają prawie odruchy wymiotne widząc takie obrazki bo tak wypada. Żeby czasem nie zostać posądzonym o jakieś odchyły. Bo nie wiem czy wiesz, ale dla wielu facetów "ty geju" to najgorsza z możliwych obelg.

3

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

No wlasnie tylko zastanawiam sie nad tym ze skoro mezczyzn tak brzydza ci geje/bi faceci i ich zwyczajnie nie akceptuja to w takim razie logicznie rzecz biorac kobiety powinny miec takie same odczucia wobec kobiet lubiacych inne kobiety_ a tak nie jest.

4

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Wiesz, faceci są wzrokowcami. Nie da się ukryć, że kobiety przyciągają męskie spojrzenia. A dwie kobiety zmysłowo się całujące przyciągają je jeszcze bardziej. A z kolei faceci nie przyciągają męskich wzroków, nawet jeśli są to mega ciasteczka z fajną dupką, których niejedna kobieta z łózka by nie wygoniła wink

5

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Też zastanawia mnie czemu mężczyzn brzydzi widok 2 mężczyzn, a kobiety dwóch kobiet nie. Czy jest to wmówione, czy pochodzi z natury?

6

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Stawiam, że pochodzi to jakoś z natury... Ja mam tak samo -- lesbijki okej, ale dwóch facetów "mających się ku sobie" mnie totalnie mierzi -- nie do przejścia, nie chcę na to patrzeć...

7

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Dla mnie odpowiedź jest prosta - jeśli pociągające są kobieta A i kobieta B, to AB też jest pociągające wink A facet nie jest - niezależnie od konfiguracji, sam czy z kolegą.

8

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Jeśli chodzi o mnie to mnie brzydzi zarówno widok całujących się mężczyzn jak i kobiet, nie znoszę homoseksualistów i jestem zdecydowanym przeciwnikiem tej orientacji seksualnej.

9 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-06-11 01:19:30)

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Zazwyczaj jest tak, że każda kobieta pociąga faceta a dwie kobiety to wynik do kwadratu tongue W osobnym równaniu facet może być tylko kumplem dla faceta a więcej niż jeden-kumplami tongue

Mnie jarają dwie laski zabawiające sie z sobą tak jak ostatnio na jednej imprezie  big_smile big_smile

10

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
Tom94 napisał/a:

Jeśli chodzi o mnie to mnie brzydzi zarówno widok całujących się mężczyzn jak i kobiet, nie znoszę homoseksualistów i jestem zdecydowanym przeciwnikiem tej orientacji seksualnej.

A co Ci oni przeszkadzają ? Ty też może kogoś brzydzisz swoim wyglądem, swoimi poglądami, swoim sposobem bycia. Ale trzeba być tolerancyjnym smile

11

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
wilczysko napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Jeśli chodzi o mnie to mnie brzydzi zarówno widok całujących się mężczyzn jak i kobiet, nie znoszę homoseksualistów i jestem zdecydowanym przeciwnikiem tej orientacji seksualnej.

A co Ci oni przeszkadzają ? Ty też może kogoś brzydzisz swoim wyglądem, swoimi poglądami, swoim sposobem bycia. Ale trzeba być tolerancyjnym smile

Brzydzi ponieważ to nie jest naturalne a czymś naturalnym jest związek między facetem a kobietą a co do tolerancji ja ją mam wszak min: toleruje i staram się szanować desperatów których nawet żona tknąć nie chce a wierz mi to jest sztuka bo nie ma nic gorszego niż osobnik który niszczy dobre imię naszej płci, no ale trzeba być tolerancyjnym wink

12

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
Tom94 napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Jeśli chodzi o mnie to mnie brzydzi zarówno widok całujących się mężczyzn jak i kobiet, nie znoszę homoseksualistów i jestem zdecydowanym przeciwnikiem tej orientacji seksualnej.

A co Ci oni przeszkadzają ? Ty też może kogoś brzydzisz swoim wyglądem, swoimi poglądami, swoim sposobem bycia. Ale trzeba być tolerancyjnym smile

Brzydzi ponieważ to nie jest naturalne a czymś naturalnym jest związek między facetem a kobietą a co do tolerancji ja ją mam wszak min: toleruje i staram się szanować desperatów których nawet żona tknąć nie chce a wierz mi to jest sztuka bo nie ma nic gorszego niż osobnik który niszczy dobre imię naszej płci, no ale trzeba być tolerancyjnym wink

A jaka jest decyzja naturalności ? Że coś jest zgodne z naturą ? No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Homoseksualizm nie jest domeną człowieka. Istnieje w naturze od dawna. Jest spotykany u wielu gatunków. Więc co to znaczy, że to nie jest naturalne ? Bo ksiądz z ambony Ci tak powiedział ?

13

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
wilczysko napisał/a:
Tom94 napisał/a:
wilczysko napisał/a:

A co Ci oni przeszkadzają ? Ty też może kogoś brzydzisz swoim wyglądem, swoimi poglądami, swoim sposobem bycia. Ale trzeba być tolerancyjnym smile

Brzydzi ponieważ to nie jest naturalne a czymś naturalnym jest związek między facetem a kobietą a co do tolerancji ja ją mam wszak min: toleruje i staram się szanować desperatów których nawet żona tknąć nie chce a wierz mi to jest sztuka bo nie ma nic gorszego niż osobnik który niszczy dobre imię naszej płci, no ale trzeba być tolerancyjnym wink

A jaka jest decyzja naturalności ? Że coś jest zgodne z naturą ? No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Homoseksualizm nie jest domeną człowieka. Istnieje w naturze od dawna. Jest spotykany u wielu gatunków. Więc co to znaczy, że to nie jest naturalne ? Bo ksiądz z ambony Ci tak powiedział ?

A przypomnij sobie jak się nazywały dwie pierwsze osoby na tym świecie?
Sam Bóg stworzył dwie osoby o różnych płciach tak aby mogły zaludnić ziemię a żeby mogli to zrobić musieli mieć orientacje heteroseksualną dopiero wiele, wiele lat później nadeszło zepsucie w postaci homoseksualizmu to nic innego jak patologia seksualna.
No ale dobrze bo pewnie sam wolisz chłopców i dlatego tak bronisz swego stanowiska to powiem ci jedno, rób co chcesz to twoje życie.

14 Ostatnio edytowany przez jjbp (2017-06-11 07:02:41)

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Tom, a może odnieś się do tego:

wilczysko napisał/a:

A jaka jest decyzja naturalności ? Że coś jest zgodne z naturą ? No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Homoseksualizm nie jest domeną człowieka. Istnieje w naturze od dawna. Jest spotykany u wielu gatunków.

Zamiast do tego:

wilczysko napisał/a:

Więc co to znaczy, że to nie jest naturalne ? Bo ksiądz z ambony Ci tak powiedział ?

Homoseksualizm wynika z zepsucia i zbyt wybujałej seksualności hmmm czyli społeczność lwów np też jest zepsuta? I patologiczna?
Wybacz ale coś mi tu osobiście nie pasuje trochę w Twojej teorii (abstrachując od pobudek religijnych bo ich nie będę komentować) smile

15

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
Tom94 napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Brzydzi ponieważ to nie jest naturalne a czymś naturalnym jest związek między facetem a kobietą a co do tolerancji ja ją mam wszak min: toleruje i staram się szanować desperatów których nawet żona tknąć nie chce a wierz mi to jest sztuka bo nie ma nic gorszego niż osobnik który niszczy dobre imię naszej płci, no ale trzeba być tolerancyjnym wink

A jaka jest decyzja naturalności ? Że coś jest zgodne z naturą ? No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Homoseksualizm nie jest domeną człowieka. Istnieje w naturze od dawna. Jest spotykany u wielu gatunków. Więc co to znaczy, że to nie jest naturalne ? Bo ksiądz z ambony Ci tak powiedział ?

A przypomnij sobie jak się nazywały dwie pierwsze osoby na tym świecie?
Sam Bóg stworzył dwie osoby o różnych płciach tak aby mogły zaludnić ziemię a żeby mogli to zrobić musieli mieć orientacje heteroseksualną dopiero wiele, wiele lat później nadeszło zepsucie w postaci homoseksualizmu to nic innego jak patologia seksualna.
No ale dobrze bo pewnie sam wolisz chłopców i dlatego tak bronisz swego stanowiska to powiem ci jedno, rób co chcesz to twoje życie.

nawet w takim wątku trzeba sie odwolywac do bajek i legend?

16

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
Tom94 napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Brzydzi ponieważ to nie jest naturalne a czymś naturalnym jest związek między facetem a kobietą a co do tolerancji ja ją mam wszak min: toleruje i staram się szanować desperatów których nawet żona tknąć nie chce a wierz mi to jest sztuka bo nie ma nic gorszego niż osobnik który niszczy dobre imię naszej płci, no ale trzeba być tolerancyjnym wink

A jaka jest decyzja naturalności ? Że coś jest zgodne z naturą ? No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Homoseksualizm nie jest domeną człowieka. Istnieje w naturze od dawna. Jest spotykany u wielu gatunków. Więc co to znaczy, że to nie jest naturalne ? Bo ksiądz z ambony Ci tak powiedział ?

A przypomnij sobie jak się nazywały dwie pierwsze osoby na tym świecie?
Sam Bóg stworzył dwie osoby o różnych płciach tak aby mogły zaludnić ziemię a żeby mogli to zrobić musieli mieć orientacje heteroseksualną dopiero wiele, wiele lat później nadeszło zepsucie w postaci homoseksualizmu to nic innego jak patologia seksualna.
No ale dobrze bo pewnie sam wolisz chłopców i dlatego tak bronisz swego stanowiska to powiem ci jedno, rób co chcesz to twoje życie.

Jesteś pewien, że chcesz przyjąć taką argumentację? No to ci pierwsi ludzie to musieli być dopiero zboczeńcy jak chcieli zaludniać ziemię big_smile Przecież musieli się seksić między sobą w rodzinie. Brat z siostrą, wujek z ciotką... no fuuuj... big_smile Patologia.

17 Ostatnio edytowany przez balin (2017-06-11 09:39:22)

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Wg mnie sprawa polega na obowiązującej kulturze. Kobiece ciało jest obiektem pożądania. To myślenie wykorzystuje się w reklamie np. reklamy samochodów są łączone z atrakcyjnymi kobietami. Projektanci mody uważają, im kobieta jest bardziej rozebrana, tym lepiej wygląda, mężczyzna odwrotnie. W takiej kulturze widok 2 całujących się kobiet również jest podniecający i nie zmienia to faktu, że one też są obiektem pożądania.

wilczysko napisał/a:

Jesteś pewien, że chcesz przyjąć taką argumentację? No to ci pierwsi ludzie to musieli być dopiero zboczeńcy jak chcieli zaludniać ziemię big_smile Przecież musieli się seksić między sobą w rodzinie. Brat z siostrą, wujek z ciotką... no fuuuj... big_smile Patologia.

Wilku ale nie bądź fundamentalistą ateistycznym. Domagasz się tolerancji, a sam pokazujesz jak bardzo Ci jej brakuje, co do inaczej myślących niż Ty.

18

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

ale akurat wilczysko ma racje  smile
i zaden katolik nie potrafi odpowiedziec na to.

a co do głównego wątku wystarczy sobie przypomniec starożytna Grecję,gdzie najwyzsza forma milosci byla milosc do mlodego mezczyzny,mlodzienca - smiem podejrzewac, ze panom tam pocalunki miedzy mezczyznami nie wydawaly sie obrzydliwe wink

w naturze nie ma czegoś takiego jak obrzydliwe czy nieobrzydliwe. to czlowiek nadaje takie etykiety.

19

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:
Tom94 napisał/a:
wilczysko napisał/a:

A jaka jest decyzja naturalności ? Że coś jest zgodne z naturą ? No to mam dla Ciebie złą wiadomość. Homoseksualizm nie jest domeną człowieka. Istnieje w naturze od dawna. Jest spotykany u wielu gatunków. Więc co to znaczy, że to nie jest naturalne ? Bo ksiądz z ambony Ci tak powiedział ?

A przypomnij sobie jak się nazywały dwie pierwsze osoby na tym świecie?
Sam Bóg stworzył dwie osoby o różnych płciach tak aby mogły zaludnić ziemię a żeby mogli to zrobić musieli mieć orientacje heteroseksualną dopiero wiele, wiele lat później nadeszło zepsucie w postaci homoseksualizmu to nic innego jak patologia seksualna.
No ale dobrze bo pewnie sam wolisz chłopców i dlatego tak bronisz swego stanowiska to powiem ci jedno, rób co chcesz to twoje życie.

nawet w takim wątku trzeba sie odwolywac do bajek i legend?

Tutaj ta bajka i legenda ma poważniejsze i wiarygodniejsze określenie: religia,więc wicie,rozumicie... smile

20

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
gojka102 napisał/a:
_v_ napisał/a:
Tom94 napisał/a:

A przypomnij sobie jak się nazywały dwie pierwsze osoby na tym świecie?
Sam Bóg stworzył dwie osoby o różnych płciach tak aby mogły zaludnić ziemię a żeby mogli to zrobić musieli mieć orientacje heteroseksualną dopiero wiele, wiele lat później nadeszło zepsucie w postaci homoseksualizmu to nic innego jak patologia seksualna.
No ale dobrze bo pewnie sam wolisz chłopców i dlatego tak bronisz swego stanowiska to powiem ci jedno, rób co chcesz to twoje życie.

nawet w takim wątku trzeba sie odwolywac do bajek i legend?

Tutaj ta bajka i legenda ma poważniejsze i wiarygodniejsze określenie: religia,więc wicie,rozumicie... smile

no tak wink jak jeden czlowiek slyszy głosy, to jest to schizofrenia. jak tysiące slysza głosy, to jest to religia wink

21

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
balin napisał/a:

Wg mnie sprawa polega na obowiązującej kulturze. Kobiece ciało jest obiektem pożądania. To myślenie wykorzystuje się w reklamie np. reklamy samochodów są łączone z atrakcyjnymi kobietami. Projektanci mody uważają, im kobieta jest bardziej rozebrana, tym lepiej wygląda, mężczyzna odwrotnie. W takiej kulturze widok 2 całujących się kobiet również jest podniecający i nie zmienia to faktu, że one też są obiektem pożądania.

wilczysko napisał/a:

Jesteś pewien, że chcesz przyjąć taką argumentację? No to ci pierwsi ludzie to musieli być dopiero zboczeńcy jak chcieli zaludniać ziemię big_smile Przecież musieli się seksić między sobą w rodzinie. Brat z siostrą, wujek z ciotką... no fuuuj... big_smile Patologia.

Wilku ale nie bądź fundamentalistą ateistycznym. Domagasz się tolerancji, a sam pokazujesz jak bardzo Ci jej brakuje, co do inaczej myślących niż Ty.

Nie jestem fundamentalistą tylko przyjąłem narzucony tok rozumowania. Tak swoją drogą to gejów i lesbijki też stworzył Bóg. Sroce spod ogona nie wylecieli big_smile

22

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:

ale akurat wilczysko ma racje  smile
i zaden katolik nie potrafi odpowiedziec na to.

Niby w czym ma rację, że bierze dosłowanie słowa Biblii? Bierze się za coś czego nie rozumie, a gdy ktoś nie rozumie stosunków homoseksualnych, mówi o braku tolerancji. Typowe zachowanie kalego.

_v_ napisał/a:

a co do głównego wątku wystarczy sobie przypomniec starożytna Grecję,gdzie najwyzsza forma milosci byla milosc do mlodego mezczyzny,mlodzienca - smiem podejrzewac, ze panom tam pocalunki miedzy mezczyznami nie wydawaly sie obrzydliwe wink

Mówiłaś, żeby w tym wątku nie było mitów i legend, a zapodajesz nam tu legendy. smile Przecież tak nie było jak mówisz. W antycznej Grecji mozna mówić co najwyżej o równości co do atrakcyjności ciała męskiego i kobiecego. W historii przyjęło się, że homoseksualizm w społeczeństwie jest oznaką zepsucia, tak było np. w hitlerowskich Niemczech (w kadrze SA homoseksualizm był dość powszechny), czy w Kościele. Grecja jest wyjątkiem, bo młodzi mężczyźni służyli w armii do 30 r. życia i dopiero po tym wieku mogli szukać kobiety. Młodzi mężczyźni służący w wojsku, nie mogli miec kontaktów z kobietami i rozładowywali swoje napoięcie seksualne z kolegami, na tej podstawie zbudowano mit, męskiego, młodego, silnego homoseksualisty. Co nie znaczy, że nie ceniono sobie powabów kobiecego ciała.

23

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
balin napisał/a:
_v_ napisał/a:

ale akurat wilczysko ma racje  smile
i zaden katolik nie potrafi odpowiedziec na to.

Niby w czym ma rację, że bierze dosłowanie słowa Biblii? Bierze się za coś czego nie rozumie, a gdy ktoś nie rozumie stosunków homoseksualnych, mówi o braku tolerancji. Typowe zachowanie kalego.

_v_ napisał/a:

a co do głównego wątku wystarczy sobie przypomniec starożytna Grecję,gdzie najwyzsza forma milosci byla milosc do mlodego mezczyzny,mlodzienca - smiem podejrzewac, ze panom tam pocalunki miedzy mezczyznami nie wydawaly sie obrzydliwe wink

Mówiłaś, żeby w tym wątku nie było mitów i legend, a zapodajesz nam tu legendy. smile Przecież tak nie było jak mówisz. W antycznej Grecji mozna mówić co najwyżej o równości co do atrakcyjności ciała męskiego i kobiecego. W historii przyjęło się, że homoseksualizm w społeczeństwie jest oznaką zepsucia, tak było np. w hitlerowskich Niemczech (w kadrze SA homoseksualizm był dość powszechny), czy w Kościele. Grecja jest wyjątkiem, bo młodzi mężczyźni służyli w armii do 30 r. życia i dopiero po tym wieku mogli szukać kobiety. Młodzi mężczyźni służący w wojsku, nie mogli miec kontaktów z kobietami i rozładowywali swoje napoięcie seksualne z kolegami, na tej podstawie zbudowano mit, męskiego, młodego, silnego homoseksualisty. Co nie znaczy, że nie ceniono sobie powabów kobiecego ciała.


kobiety sluzyly do rozmnazania smile w przewazajacej wiekszosci

co nie zmienia faktu, ze w Grecji nie brzydzono sie pocalunkami mężczyzn smile

co do tematu. moim zdaniem powodow jest kilka:

- kompleksy niektórych mezczyzn. ci bez kompleksow (to wynika z moich obserwacji) nie maja żadnego stosunku do calowania sie dwoch mezczyzn
- niepewnosc co do własnej seksualnosci,czesto nieuswiadomiona - i znowu,panowie pewni swej seksualnosci nie obawiaja sie gejów ani ich pocalunkow
nie musza sie przy tym podpierac żadnymi ksiazkami, legendami czy czymkolwiek innym.

24

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
balin napisał/a:
_v_ napisał/a:

ale akurat wilczysko ma racje  smile
i zaden katolik nie potrafi odpowiedziec na to.

Niby w czym ma rację, że bierze dosłowanie słowa Biblii? Bierze się za coś czego nie rozumie, a gdy ktoś nie rozumie stosunków homoseksualnych, mówi o braku tolerancji. Typowe zachowanie kalego.

_v_ napisał/a:

a co do głównego wątku wystarczy sobie przypomniec starożytna Grecję,gdzie najwyzsza forma milosci byla milosc do mlodego mezczyzny,mlodzienca - smiem podejrzewac, ze panom tam pocalunki miedzy mezczyznami nie wydawaly sie obrzydliwe wink

Mówiłaś, żeby w tym wątku nie było mitów i legend, a zapodajesz nam tu legendy. smile Przecież tak nie było jak mówisz. W antycznej Grecji mozna mówić co najwyżej o równości co do atrakcyjności ciała męskiego i kobiecego. W historii przyjęło się, że homoseksualizm w społeczeństwie jest oznaką zepsucia, tak było np. w hitlerowskich Niemczech (w kadrze SA homoseksualizm był dość powszechny), czy w Kościele. Grecja jest wyjątkiem, bo młodzi mężczyźni służyli w armii do 30 r. życia i dopiero po tym wieku mogli szukać kobiety. Młodzi mężczyźni służący w wojsku, nie mogli miec kontaktów z kobietami i rozładowywali swoje napoięcie seksualne z kolegami, na tej podstawie zbudowano mit, męskiego, młodego, silnego homoseksualisty. Co nie znaczy, że nie ceniono sobie powabów kobiecego ciała.

Ja tylko przypomnę, że jeszcze nie tak całkiem dawno dla Kościoła był be każdy seks, który nie prowadził do spłodzenia potomka. Minetka była be, lodzik był be. Masturbacja nadal jest be. Może po prostu do uznania homoseksualizmu Kościół jeszcze po prostu nie dorósł? Sporo czasu mu zabrało uznanie teorii kopernikańskiej :-)

25

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:

co do tematu. moim zdaniem powodow jest kilka:

- kompleksy niektórych mezczyzn. ci bez kompleksow (to wynika z moich obserwacji) nie maja żadnego stosunku do calowania sie dwoch mezczyzn
- niepewnosc co do własnej seksualnosci,czesto nieuswiadomiona - i znowu,panowie pewni swej seksualnosci nie obawiaja sie gejów ani ich pocalunkow
nie musza sie przy tym podpierac żadnymi ksiazkami, legendami czy czymkolwiek innym.

To się nazywa tłamszenie tłustym du..skiem. Jeśli nie myślisz jak my, nie masz tego co my, to jest nieatrakcyjny, masz kompleksy i podobne bzdety. W szkole podobnie myślący tłamszą tych, których nie stać na markowe ciuchy. Jedni mają problem z homoseksualistami, inni z katolikami - jedni drugich warci i jedni i drudzy zarażeni fundamentalizmem i brakiem tolerancji.

26

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

nie mam tolerancji dla glupoty i ignorancji,no przykro mi, misiaczku smile

27

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Jak w soczewskie wyszła nam problematyka działania feministek. big_smile

28

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
balin napisał/a:

Jak w soczewskie wyszła nam problematyka działania feministek. big_smile

trochę wiecej dystansu, balin smile
na żartach sie nie znasz? big_smile

29

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

A mnie z kolei zastanawia jak to działa, że niby większość facetów brzydzi się homoseksualistami, nie akceptuje ich z takich czy innych powodów, ale w takim razie skąd gwałty homoseksualne w więzieniach? Trafiają jak w większości heteroseksualni mężczyźni - ponoć homoseksualiści to 3% społeczeństwa, więc zakładam, że w więzieniu geje to też te 3% - a jak przyjdzie co do czego, to nagle ci hetero nie mają problemu, żeby się przestawić.

To jak to jest?

Może każdy ma w sobie coś z geja, a najwięcej ci, którzy najgłośniej krzyczą, że nie lubią homo? big_smile

30 Ostatnio edytowany przez _v_ (2017-06-14 17:51:39)

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

bo panowie sie boja, ze ich geje beda molestowac lub gwalcic wink

edit: a najbardziej to krzyczą takie męskie pasztety (przepraszam, musiałam) big_smile

31

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:

bo panowie sie boja, ze ich geje beda molestowac lub gwalcic wink

edit: a najbardziej to krzyczą takie męskie pasztety (przepraszam, musiałam) big_smile

Protestuję w imieniu pasztetów big_smile

32

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
wilczysko napisał/a:
_v_ napisał/a:

bo panowie sie boja, ze ich geje beda molestowac lub gwalcic wink

edit: a najbardziej to krzyczą takie męskie pasztety (przepraszam, musiałam) big_smile

Protestuję w imieniu pasztetów big_smile


nie bierz tego do siebie smile
ale tak na powaznie... czasem widzę panów w srednim wieku, bez jakichś konkretnych osiągnięć życiowych, ot,nadal się utrzymuja na powierzchni życia, z brzuszkiem, częściowo łysych, nie potrafiących się wyslowic, z IQ trochę wyższym niż temperatura w lipcu - no, chyba opis jest jasny - jak mówią: no,on to sobie może być gejem, ale niech mnie nie dotyka!

i wtedy sobie myślę: chlopie! o czym ty mówisz! czyś ty widział geja bez gustu? myślisz że geje rzucają się na każdego posiadacza penisa? bidaku, na ciebie kobieta się nie rzuci, a co dopiero gej. big_smile big_smile big_smile

33

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:
wilczysko napisał/a:
_v_ napisał/a:

bo panowie sie boja, ze ich geje beda molestowac lub gwalcic wink

edit: a najbardziej to krzyczą takie męskie pasztety (przepraszam, musiałam) big_smile

Protestuję w imieniu pasztetów big_smile


nie bierz tego do siebie smile
ale tak na powaznie... czasem widzę panów w srednim wieku, bez jakichś konkretnych osiągnięć życiowych, ot,nadal się utrzymuja na powierzchni życia, z brzuszkiem, częściowo łysych, nie potrafiących się wyslowic, z IQ trochę wyższym niż temperatura w lipcu - no, chyba opis jest jasny - jak mówią: no,on to sobie może być gejem, ale niech mnie nie dotyka!

i wtedy sobie myślę: chlopie! o czym ty mówisz! czyś ty widział geja bez gustu? myślisz że geje rzucają się na każdego posiadacza penisa? bidaku, na ciebie kobieta się nie rzuci, a co dopiero gej. big_smile big_smile big_smile

Dobre, dobre big_smile

34 Ostatnio edytowany przez Deadpool (2017-06-15 10:39:04)

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
CatLady napisał/a:

A mnie z kolei zastanawia jak to działa, że niby większość facetów brzydzi się homoseksualistami, nie akceptuje ich z takich czy innych powodów, ale w takim razie skąd gwałty homoseksualne w więzieniach? Trafiają jak w większości heteroseksualni mężczyźni - ponoć homoseksualiści to 3% społeczeństwa, więc zakładam, że w więzieniu geje to też te 3% - a jak przyjdzie co do czego, to nagle ci hetero nie mają problemu, żeby się przestawić.

To jak to jest?

Dlatego że w więzieniach duża część to psychopaci a to zaburzenie obejmuje też rozregulowanie w kwestii orientacji seksualnej i występowanie różnych odchyłów od normy (pedofila, zoofila itd...) No i trzeba komuś dołożyć to tego typu osoby tak właśnie postępują i chyba pojawia się tam motyw zemsty po prostu. Raz rozmawiałem z kimś (facetem) kto padł ofiarą zgwałcenia - mówił że po czymś takim nie masz ochoty tego kogoś zabić tylko potraktować go w taki sam sposób. I to się w ten sposób chyba samo nakręca.

Mnie też mierzi widok 2 całujących się facetów, to jest po prostu nienaturalne. Z tym że nie wylatuję do nich żeby przestali tylko odwracam wzrok bo w sumie co mnie to

Może każdy ma w sobie coś z geja, a najwięcej ci, którzy najgłośniej krzyczą, że nie lubią homo? big_smile

big_smile big_smile

Jeden z moich lepszych kumpli był homofobem od dłuższego czasu, twierdził że to przez te ich protesty bo na początku jakoś się z tymi gejami solidaryzował za to jak ich dyskryminowali ale potem mu przeszło. Potem przy jakiejś okazji poznał jakiegoś gościa gdzieś tam na urbexie i stwierdził że "tak dobrze to z nikim się nie rozumiał, fascynujące to było, kurde ja chyba gejem jestem" - szczerze się tego przestraszył big_smile A jakiś czas temu, całkiem niedawno miał klienta (jest masażystą) a jak tamten mu zaproponował żeby mu strzepać za dodatkową kasę to mu strzepał. A jak się z tego śmialiśmy to obaj - coś chyba jest na rzeczy wink Chociaż z kobietami całe życie się spotykał, może jakiś biseks mu się włączył?

35

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
CatLady napisał/a:

A mnie z kolei zastanawia jak to działa, że niby większość facetów brzydzi się homoseksualistami, nie akceptuje ich z takich czy innych powodów, ale w takim razie skąd gwałty homoseksualne w więzieniach? Trafiają jak w większości heteroseksualni mężczyźni - ponoć homoseksualiści to 3% społeczeństwa, więc zakładam, że w więzieniu geje to też te 3% - a jak przyjdzie co do czego, to nagle ci hetero nie mają problemu, żeby się przestawić.

To jak to jest?

Może każdy ma w sobie coś z geja, a najwięcej ci, którzy najgłośniej krzyczą, że nie lubią homo? big_smile

Bo te gwałty nie mają nic wspólnego z homoseksualizmem. To metoda upodlenia i podporządkowania czyli tzw. przecwelenia. Ktoś kto został cwelem spada na sam dół więziennej drabiny. Zapewne wiele pań ucieszy wiadomość, że popularnym obiektem przecwelenia są gwałciciele i pedofile. Widać ktoś wymierza sprawiedliwość...

36

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

No ale musi dojść do podniecenia seksualnego, by akie przecwelenie było technicznie możliwe smile musi się jednemu facetowi spodobać tyłeczek innego big_smile

37

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Niektórzy piszą tutaj że to oczywiste iż widok dwóch kobiet mężczyzn nie brzydzi, bo są one przeciwnej płci, no ale w wątku chodzi o to czemu kobiet nie brzydzi gdy dwie osoby tej samej płci co one się całują, a mężczyzn już tak. Sama się nad tym zastanawiałam, i nie znalazłam odpowiedzi.

Byłabym jednak ostrożna z doszukiwaniem się homoseksualnych skłonności u każdego mężczyzny który odczuwa wstręt na myśl o takim widoku.

38

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

O jak temat sie rozwinol.
Wlasnie nad tym sie chcialam zastanowic czemu mezczyzn tak ,,brzydzi" dwoch calujacych sie mezczyzn a kobiet nie brzydzi widok calujacych sie kobiet.
Powiem wam szczerze ze mnie jako kobiete hetero nie brzydzi ani jeden ani drugi widok.
I probuje tak zrozumiec psychike mezczyzn hetero czemu az tak ich zniesmacza taki widok i czy rzeczywiscie tak jest czy po prostu tak im wmowiono ze prawdziwego mezczyzne ma to brzydzic i jak podczas ogladania filmu gdzie jest jakis motyw gejowski nie krzyknie w towarzystwie oburzony ze jakie to wstretne _ to nie jest praedziwym macho.
Zgadzam sie calkowicie z CatLady. Zeby facet faceta w wiezieniu mogl zgwalcic to zwyczajnie przeciez musi mu stanac bo flaczka nie wlozy. Jak stanie to znaczy ze sie podniecil. Proste.

39

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
xxxOnaWawxxx napisał/a:

O jak temat sie rozwinol.
Wlasnie nad tym sie chcialam zastanowic czemu mezczyzn tak ,,brzydzi" dwoch calujacych sie mezczyzn a kobiet nie brzydzi widok calujacych sie kobiet.
Powiem wam szczerze ze mnie jako kobiete hetero nie brzydzi ani jeden ani drugi widok.
I probuje tak zrozumiec psychike mezczyzn hetero czemu az tak ich zniesmacza taki widok i czy rzeczywiscie tak jest czy po prostu tak im wmowiono ze prawdziwego mezczyzne ma to brzydzic i jak podczas ogladania filmu gdzie jest jakis motyw gejowski nie krzyknie w towarzystwie oburzony ze jakie to wstretne _ to nie jest praedziwym macho.
Zgadzam sie calkowicie z CatLady. Zeby facet faceta w wiezieniu mogl zgwalcic to zwyczajnie przeciez musi mu stanac bo flaczka nie wlozy. Jak stanie to znaczy ze sie podniecil. Proste.

Oczywiście, że tak im wmówiono. Niewielu facetów w męskim towarzystwie się przyzna, że im widok całujących się facetów lata. Prawidłowo jest, żeby czuć obrzydzenie.
A mnie osobiście to lata. Widziałem gejowskie porno i nie rusza mnie to kompletnie.

40

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
wilczysko napisał/a:

Oczywiście, że tak im wmówiono. Niewielu facetów w męskim towarzystwie się przyzna, że im widok całujących się facetów lata. Prawidłowo jest, żeby czuć obrzydzenie.
A mnie osobiście to lata. Widziałem gejowskie porno i nie rusza mnie to kompletnie.

To jest oczywistą oczywistością, że normalnych kolesi wręcz "przeraża" temat pedałów. Jest to wręcz obrzydliwy wątek do rozmowy chyba, że ktoś jakiś dowcip zarzuci xD big_smile
Na szczęście nie znam żadnego bo w moim towarzystwie żadnego nie ma takiego.

"Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna" smile

41

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
On-WuWuA-83 napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Oczywiście, że tak im wmówiono. Niewielu facetów w męskim towarzystwie się przyzna, że im widok całujących się facetów lata. Prawidłowo jest, żeby czuć obrzydzenie.
A mnie osobiście to lata. Widziałem gejowskie porno i nie rusza mnie to kompletnie.

To jest oczywistą oczywistością, że normalnych kolesi wręcz "przeraża" temat pedałów. Jest to wręcz obrzydliwy wątek do rozmowy chyba, że ktoś jakiś dowcip zarzuci xD big_smile
Na szczęście nie znam żadnego bo w moim towarzystwie żadnego nie ma takiego.

"Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna" smile

A może  znasz  tylko o tym nie wiesz.

42

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Wuwus by sie zdziwil smile

43

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:

Wuwus by sie zdziwil smile

U nas w wojsku się mówiło, że "Młody to zawsze zdziwiony".
big_smile

44

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
wilczysko napisał/a:
_v_ napisał/a:

Wuwus by sie zdziwil smile

U nas w wojsku się mówiło, że "Młody to zawsze zdziwiony".
big_smile


hehee, bardzo mądre powiedzonko wink

45

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
_v_ napisał/a:

Wuwus by sie zdziwil smile

Nie bój żaby Halinka ;D na 100% nie ma żadnego, nie ukrył by się, nie ma takiej możliwości.

46

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
On-WuWuA-83 napisał/a:
_v_ napisał/a:

Wuwus by sie zdziwil smile

Nie bój żaby Halinka ;D na 100% nie ma żadnego, nie ukrył by się, nie ma takiej możliwości.

Bo masz bardzo stereotypowe wyobrażenie o gejach, a nie każdy z nich ma piskliwy głos i kobiece ruchy ;-)

47

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

To ja tak zapytam nieśmiało... miał któryś z Panów możliwość przebywania z gejem? Nie pytam w tej chwili kobiet.

48

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
Harvey napisał/a:

To ja tak zapytam nieśmiało... miał któryś z Panów możliwość przebywania z gejem? Nie pytam w tej chwili kobiet.

W klasie licealnej miałem kolegę, który na 90% był gejem.

49

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Liceum się nie liczy... Tam się dopiero "szuka" wink

W życiu dorosłym, ktoś coś?

50

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Mnie nie podoba się widok dwóch całujących się kobiet, więc potrafię zrozumieć, że mężczyznom nie podoba się widok dwóch całujących się mężczyzn (co z kolei mnie się podoba).

Ale to, że się nie podoba, nie znaczy, że brzydzi. Ot, po prostu, kwestia gustu? Niech sobie robią co chcą, dobrze im życzę, najwyżej wzrok odwrócę. Natomiast jak ktoś to kiedyś powiedział - homofobia to strach mężczyzn, że inni mężczyźni będą na nich patrzeć tak, jak oni patrzą na kobiety.

51

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
On-WuWuA-83 napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Oczywiście, że tak im wmówiono. Niewielu facetów w męskim towarzystwie się przyzna, że im widok całujących się facetów lata. Prawidłowo jest, żeby czuć obrzydzenie.
A mnie osobiście to lata. Widziałem gejowskie porno i nie rusza mnie to kompletnie.

To jest oczywistą oczywistością, że normalnych kolesi wręcz "przeraża" temat pedałów. Jest to wręcz obrzydliwy wątek do rozmowy chyba, że ktoś jakiś dowcip zarzuci xD big_smile
Na szczęście nie znam żadnego bo w moim towarzystwie żadnego nie ma takiego.

"Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna" smile

No wlasnie do konca nie jestescie normalni. Nie rozumiem tego fenonemu wsrod mezczyzn przerazenia gejami.
Co oni was na sile molestuja? Gwalca? Obnazaja sie przed wami? Chyba nie. Wiec nie kumam.

52

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet
Harvey napisał/a:

Liceum się nie liczy... Tam się dopiero "szuka" wink

W życiu dorosłym, ktoś coś?

Znam dwoch z widzenia. Jeden rzeczywiscie troche zniewiescialy, pracowal za barem w knajpie z moja koleżanka. Drugi wyglada jak zwyczajny facet. Poznałam go na ognisku kiedys. Bylo tam meskie towarzystwo i każdy wie o nim i nikt sobie tym soecjalnie glowy nie zawracal. Normalnie go traktowali jak innych.
Blizej nie znam zadnego geja. Mam za to kolegę biseksa ktory rowniez wyglada normalnie i po męsku się zachowywuje. Co ciekawe opowiadal mi o klubach gejowskich i o tym że bardzo duzo facetow tam chodzi po ktorych nie widac że lubia innych facetow i bardzo często mają kobiety/zony. Raz nawet tam spotkal znajomego który zawsze opowiadal jak on to nienawidzi pedalow i byl homofobem. A sam skrycie ukrywal ze jest bi.

53

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

boją się, że cnotę stracą big_smile

54

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Jedni napisali ze faktycznie ich to obrzydza a inni ze tak zostalo mezczyzna wmowione a tak na prawde zwisa im widok mizgolacych sie mezczyzn.
Jak z wami Panowie?
Poruszylam ten temat bo chce poznac meska psychike pod tym katem bo nie rozumialam tego nigdy czemu kobieta hetero zazwyczaj jest obojetny widok calujacych sie kobiet a mezczyzni na widok calujacych sie mezczyzn,,nie moga patrzec "

55

Odp: Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

W porno to wszystko ładne a w rzeczywistości to... łoesu.

Posty [ 55 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czemu mezczyzn tak bardzo brzydzi to jak 2 mezczyzn sie caluje akobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024