Trwałość uczuć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Trwałość uczuć

W skrócie był pewien chłopak , który najprawdopodobniej był we mnie zakochany , aczkolwiek nigdy mi tego nie powiedział , bo nie rozmawialiśmy , nie znamy się , tylko kojarzymy z widzenia. Jednak po jego zachowaniu doszlam do takich wnioskow. Jednak nie w tym rzecz , chodzi o to , ze przez rok się nie widzieliśmy , a ja zaczelam żałować ,ze  wczesniej do niego nie zagadalam .. Minął rok jak się nie widzieliśmy , a jest możliwość ze będziemy się znów widywać .stad moje pytanie
Czy jest możliwe , żeby on nadal cos do mnie czuł po tym czasie ? Czy się odkochal i będę dla niego obojętna ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trwałość uczuć

Jeżeli z jego strony było uczucie to wątpię żeby przez rok wygasło.

3

Odp: Trwałość uczuć

Skoro ten chlopak znal Cie tylko z widzenia a raczej kojarzyl z wygladu to infantylnym i naiwnym jest przekonanie ze sie zakochal. Bo niby w czym Autorko? W wygladzie? Moglas mu conajwyzej wizualnie przypasc do gustu. Podobnie teraz jesli sie spotkacie to znowu moze conajwyzej byc pod wrazeniem Twojej aparycji i za tym ewentulanie moze pojsc cos dalej jesli ktores wyjdzie z inicjatywa rozmowy.
Pisanie o trwalosci jakis uczuc ktorych nie ma prawa tu byc bo wy sie  nawet nie znacie jest smieszne i nie na miejscu.

Odp: Trwałość uczuć

Prawda ,prawda , zgadzam się z tym co pisze feniks . w czym się ma zakochać ? wygląd to nie wszystko . Oprócz niego , liczy się jeszcze wnętrze człowieka , ktoś moze być super z wyglądu ,a  w środku moze być próchno

5

Odp: Trwałość uczuć

skoro nigdy nie rozmawialiście, to jak może być zakochany...? zauroczony....to bliższe prawdzie słowo choć i to nie do końca....pokochałaś kiedyś kogoś tylko patrzząc na niego? nie sądzę:)więc nie może tu być mowy o trwałości uczuć-bo zwyczajnie ich nie było...............ale skoro macie się spotkać to jest szansa że z czasem go w sobie rozkochasz;)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024