Prośba o pomoc związana z pewną dziewczyną wiecznie otoczoną znajomymi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Prośba o pomoc związana z pewną dziewczyną wiecznie otoczoną znajomymi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez sleipnir1 (2017-05-18 16:33:18)

Temat: Prośba o pomoc związana z pewną dziewczyną wiecznie otoczoną znajomymi

Cześć,

chciałbym Was poprosić o pomoc w związku z moją sytuacją. Około tydzień temu poszedłem wypłacić pieniądze z bankomatu na innym wydziale, następnie spotkałem mojego kolegę z trzema koleżankami, chwilę porozmawialiśmy, ale musiałem iść ze względu na inne zajęcia. Kolejnego dnia skontaktowałem się z tym kolegą, którego zapytałem o jedną z nich. Po tym mój znajomy uznał, że poprosiłem go o jakieś swatanie czy inną "pomoc" i zaczął opowiadać jej - jak mi się pochwalił - jakieś pierdoły o mnie, że znam trzy języki, że mam stypendium, że jestem inteligentny i inne superlatywy... Mam wrażenie, że to wszystko wyglądało tak jakbym go o to prosił. Ponadto uważam, że takie wychwalanie się jest - delikatnie mówiąc - nieeleganckie. Jednak już tego nie zmienię, to przeszłość.

Dziewczyna zawsze jest otoczona koleżankami a często również kolegami. Nie mam pojęcia jak do niej podejść, a z tym kolegą to wolę nie próbować, ponieważ nawet podczas tej pięciominutowej rozmowy się zorientowałem, że one nie traktują go zbyt poważnie. Czy podejście i zabranie jej na bok po chwili byłoby dobrym pomysłem? Prosiłbym o jakąś radę, gdyż pierwszy raz mam styczność z taką sytuacją.

pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Prośba o pomoc związana z pewną dziewczyną wiecznie otoczoną znajomymi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024