Czarnobyl-Pyrpeć Miasto Duchów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czarnobyl-Pyrpeć Miasto Duchów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czarnobyl-Pyrpeć Miasto Duchów

Z natury jestem troszeczkę zwariowana i konsekwencją tego są moje marzenia. Jednym z takich marzeń jest wycieczka na Ukrainę, już raz tam byłam piękny kraj. Ale tym razem chciałabym zwiedzić bardzo sławne nam miejsce Czarnobyl-Pyrpeć Miasto Duchów smile.Miasto jak i cała elektrownia  jest chroniona przez Wojsko, ale jednak można zdobyć pozwolenia oraz przewodnika żeby zwiedzić Miasto Widmo. Takie wycieczki organizowane są przez pewną grupę z Wrocławia, koszt takiej wycieczki z pozwoleniami to tylko1.600zł. Może  to dziwne dla kogoś, ale chciała bym  zobaczyć miasto gdzie cisza jest bardziej głośna niż krzyki setki ludzi. Miasto gdzie czas się zatrzymał, miasto gdzie można spojrzeć na  bloki, teatr ,kino i pomyśleć jakie były myśli ludzi którzy musieli z tond uciekać. Może to głupie  ale chciałabym  zobaczyć z daleka tą elektrownie, tą puszkę pandory której zawartość odczuł świat .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czarnobyl-Pyrpeć Miasto Duchów

Rozaliin ja też chciałam tam pojechać.
Kiedyś  obejrzałam jakiś doumentalny film o Czarnobylu z udziałem Weroniki Marczuk Pazury.
Rzeczywiście obraz pustych domow,ulic i wyobrażenie o wczesniej tętniącym życie mieście jest bardzo"intrygujący".

A myślałam,że tylko ja mam takie "oryginalne"idee.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

3

Dziewczyny - uda się. A jak wrócicie opowiedźcie koniecznie na forum. Trzymam kciuki.

4

Właśnie dzisiaj złożyłam papierki o pozwolenia wjazdu:)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Czarnobyl-Pyrpeć Miasto Duchów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018